Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight

Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání …

Zobrazit více

Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu.

Barva
MidnightRedSilverSilver/WhiteStarlight
Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
4.7
Zákazník doporučuje

95% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 22 zákazníků
Napsat hodnocení
5
19x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
75%

Krok zdravým směrem

Tvůj nepostradatelný společník toho teď umí ještě víc. Úplně nové snímání teploty pro hlubší vhled do ženského zdraví. Detekci autonehody, ať můžeš být víc v klidu. Sledování fází spánku pro lepší přehled o tom, jak spíš. A nové tréninkové metody ve vylepšené aplikaci Cvičení. Budoucnost zdraví ještě nikdy nevypadala tak dobře.

Trénuj jako nikdy. Překonej se.

Ať zrovna jdeš, běžíš, šlapeš do pedálů, nebo sportuješ jakkoli jinak, Apple Watch ti dají, co potřebuješ, ve vylepšené aplikaci Cvičení. A v nových zobrazeních cvičení hned uvidíš pokročilejší ukazatele, jako jsou zóny tepové frekvence a přizpůsobené intervaly. Pořád na sobě můžeš pracovat.

Zóny tepové frekvence - udělej si rychle představu o intenzitě cvičení. cvičení. Tréninkové zóny se počítají automaticky podle tvých zdravotních údajů. Nebo si je můžeš vytvořit ručně.

Přizpůsob si cvičení - vylaď si intervaly aktivity a regenerace podle toho, jakým stylem trénuješ. Díky upozorněním budeš mít jasno o tempu, tepové frekvenci, kadenci a výkonu. Dej tomu formu, která tě dostane do formy.

Dej si svoji trasu. A pak znovu a rychleji - jestli často běháš venku nebo jezdíš na kole, můžeš si dát závod proti svému poslednímu nebo nejlepšímu výsledku. Průběžné aktualizace ti to ulehčí.

Krása, která odolá času

Apple Watch Series 8 mají brilantní velký stále zapnutý displej. Díky tenkému rámečku sahá až k okrajům a elegantně kopíruje křivky pouzdra. Stále zapnutý Retina displej - s přehledem zvládneš všechno. Na jasném stále zapnutém displeji vypadají detailní ciferníky parádně. A je na ně dobře vidět, i když máš ruku dole. Protože je displej velký, pohodlně se ti na něj vejdou všechny užitečné komplikace a snadno se prstem trefíš, kam potřebuješ.

Na tvoje zdravější já

Snímání teploty - spolu s aplikací Zdraví na iPhonu poskytuje důležité poznatky o ženském zdraví. Apple Watch Series 8 mají inovativní nový snímač, který ve spánku monitoruje tvoji teplotu. Můžeš tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchto dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství. A když se tahle data propojí s informacemi o tepové frekvenci a záznamy o menstruaci, budeš mít o svém cyklu detailní přehled.

Předpověď periody, odteď menší neznámá - podle dat o teplotě na zápěstí se počítají přesnější odhady, kdy dostaneš menstruaci. Taky si teď můžeš nechat zobrazit upozornění, když záznamy o cyklu vykazují potenciální odchylky, jako je nepravidelná nebo dlouhá menstruace. Historii cyklů pak můžeš předat svému lékaři, abyste je spolu mohli probrat.

Vyspělé senzory - aplikace EKG na Apple Watch Series 8 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 8 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. V aplikaci Léky si můžeš diskrétně a pohodlně evidovat, jaké bereš léky, vitaminy a doplňky stravy. Všechno snadno zadáš přímo na Apple Watch.8

Aplikace Spánek - aplikace Spánek toho umí víc než jenom sledovat, jak spíš. Ukáže ti, kolik času připadá na fázi REM, kolik na základní spánek a hluboký spánek a kdy tě nejspíš něco probudilo.

Tužší kořínek

Inovace, které nám umožnily zkonstruovat tak krásný stále zapnutý displej od okraje k okraji, zároveň ohromně zvýšily jeho odolnost. Díky silnému přednímu sklíčku, robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne.

Pomoc, kterou snad nikdy nebudeš potřebovat

Apple Watch Series 8 teď poprvé dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Detekce autonehody pak může automaticky zavolat záchranáře, poslat jim tvoji polohu a upozornit nouzové kontakty.2 Detekce autonehody je na Apple Watch novinka. Využívá kombinaci vylepšeného tříosého gyroskopu s vysokým dynamickým rozsahem a nového akcelerometru snímajícího vysoké zrychlení, mikrofonu, barometru, GPS a vyspělého algoritmu, který slučuje data z různých snímačů. Tenhle algoritmus vychází z více než miliónu hodin záznamů skutečných nehod.

Detekce pádu - Apple Watch Series 8 rozpoznají prudký pád. A když se po něm nebudeš hýbat, zavolají záchranáře. Detekce pádu optimálně funguje s aplikací Cvičení.

Tísňové SOS volání - když podržíš boční tlačítko, můžou Apple Watch zavolat záchranáře a poslat jim tvoji polohu.

Svůj svět máš po ruce - vyřizuj hovory, posílej zprávy, streamuj muziku, přivolej si pomoc.

Apple Pay - pomocí Apple Pay rychle zaplatíš rovnou ze zápěstí.

Režim nízké spotřeby. Najednou máš po ruce čas navíc - baterie na celý den vydrží 18 hodin a v novém režimu nízké spotřeby až 36 hodin. To se hodí, když nemáš po ruce nabíječku, třeba při dlouhém letu.

 • Materiál těla: Pouzdro z temně inkoustového hliníku - Hliníkové pouzdro je lehké a vyrábí se ze stoprocentně recyklované slitiny leteckého hliníku
 • Materiál řemínku: Odolný a přitom překvapivě měkký sportovní řemínek je vyrobený z vysoce funkčního fluoroelastomeru a má inovativní kolíčkové zapínání
 • Velikost pouzdra: 41 mm/ Na zápěstí s obvodem 130–200 mm
 • Voděodolnost: Voděodolnost do 50 m
 • Displej: LTPO OLED Retina displej
 • Dotyková obrazovka: Ano
 • Paměť: Kapacita 32 GB
 • Funkce: *Akcelerometr *Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem *Snímání teploty *Snímač kyslíku v krvi a aplikace Saturace kyslíkem *Elektrický snímač srdeční činnosti a aplikace EKG *Třetí generace optického snímače srdeční činnosti *Oznámení o pomalém a rychlém tepu *Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu *Mezinárodní tísňové volání *Tísňové SOS volání *Detekce autonehody *Detekce pádu *Odolnost proti prachu (IP6X) *Přední sklíčko odolné proti prasknutí *Wi-Fi *Bluetooth 5.0 *Kompas *Stále aktivní výškoměr *Zabudovaný reproduktor a mikrofon *Rychlé nabíjení
 • Určení polohy: GPS/GNSS/GLONASS/BeiDou
 • Obsah balení: *Pouzdro z temně inkoustového hliníku *Standardní sportovní řemínek (s díly pro velikosti S/M a M/L) *Magnetický rychlonabíjecí USB-C kabel k Apple Watch (1m)
 • Rozměry [mm]: Výška: 41 mm/ Šířka: 35 mm/ Tloušťka: 10,7 mm
 • Hmotnost [g]: 32,0 g

Právní výhrady

Snímání teploty: Funkce snímání teploty není zdravotnický prostředek a není určená k použití při lékařské diagnostice nebo léčbě ani k žádnému jinému zdravotnickému účelu.

Sledování cyklu: Aplikace Sledování cyklu se nesmí používat jako forma antikoncepce. Data z aplikace Sledování cyklu se nesmí používat ke stanovování diagnózy zdravotních problémů.

Tísňové SOS volání: Tísňové SOS volání vyžaduje mobilní připojení nebo nastavené Wi-Fi hovory s internetovým připojením na Apple Watch nebo na iPhonu poblíž.

Měření dechové frekvence ve spánku: Měření dechové frekvence ve spánku nejsou určená ke zdravotnickým účelům, včetně samodiagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.

Odolnost proti vodě a prachu: Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000. Apple Watch Ultra a Apple Watch Series 8 mají odolnost proti prachu podle specifikace IP6x.

Aplikace EKG a oznámení o nepravidelném srdečním rytmu: Aplikace EKG a oznámení o nepravidelném srdečním rytmu vyžadují nejnovější verzi watchOS a iOS a nejsou určené pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE). Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu nejsou určená pro osoby, kterým byla diagnostikována fibrilace síní.

Aplikace Saturace kyslíkem: Měření z aplikace Saturace kyslíkem nejsou určená ke zdravotnickým účelům, včetně samodiagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.

Apple Music: Apple Music vyžaduje předplatné.

Mobilní a bezdrátová rozhraní: Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdeš na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení najdeš v článku support.apple.com/cs‑cz/HT207578.

Napájení a baterie: Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce apple.com/cz/batteries.

App Store: Aplikace jsou dostupné v App Storu.

MIL‑STD 810H:Testováno proti následujícím specifikacím normy: nadmořská výška, vysoká teplota, nízká teplota, teplotní šok, ponoření, zmrazení s rozmrazením, náraz a vibrace.

Aplikace Oceanic+: Oceanic+ vyžaduje předplatné. Aplikace je k dispozici v App Storu. Vždycky dodržuj bezpečnostní zásady potápění, potápěj se s doprovodem a se sekundárním zařízením.

Mezinárodní tísňové volání: Mezinárodní tísňové volání vyžaduje model Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular), Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) nebo Apple Watch SE (GPS + Cellular). Seznam podporovaných zemí a oblastí najdeš na apple.com/cz/watchos/feature‑availability.

Rychlé nabíjení: Rychlé nabíjení je kompatibilní jenom s Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra. Ostatní modely se nabíjejí běžnou rychlostí.

(PRODUCT)RED: Část výtěžku z prodeje každého výrobku (PRODUCT)RED jde Globálnímu fondu na boj proti AIDS. Odteď až do 31. prosince 2022 půjde polovina těchto prostředků Globálnímu fondu na zmírňování dopadů covidu-19 na boj proti AIDS.

Řemínky: Dostupnost řemínků se může měnit.

Kompatibilita: Apple Watch vyžadují iPhone 8 nebo novější s nejnovější verzí iOS.

Dostupnost funkcí: Funkce se můžou změnit. Některé funkce, aplikace a služby nemusí být k dispozici ve všech oblastech nebo jazycích. Úplný seznam najdeš na stránce apple.com/cz/watchos/feature‑availability.

Chytré hodinky jsou významným spojencem pro sledování a zlepšování zdraví. Nabízejí rozmanité funkce jako je sledování tepové frekvence, spánku, kroků a dokonce i hladiny kyslíku v krvi, což pomáhá k lepšímu porozumění svému tělesnému zdraví a kondici. Navíc motivují k aktivnějšímu životnímu stylu a mohou upozornit na potenciální zdravotní problémy.

Vyzkoušejte také další produkty značky Apple, které uvidíte v kategoriích Elektro a Chytré hodinky. Výrobek ohodnotilo 22 zákazníků a 95 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

EAN194253398875
ZnačkaApple
Produktová řadaApple Watch 8
Barva  Černá
Funkce chytrých hodinek  Monitor spánku  Měření srdečního tepu  Upozornění na hovor  Oznámení  Sportovní režimy  Budík  Volba designu ciferníku
Výdrž baterie<18 hod.
Kompatibilní operační systém  iOS
Pouzdro  Hliník
Smart chytré technologie  Gyroskop  Český jazyk  NFC  Wi-Fi  Výškoměr  Akcelerometr  GPS  GLONASS
Krytí  5 ATM
Nabíjení  Bezdrátové
Originální názevApple Watch S8/41mm/Midnight/Sport Band/Midnight