Dárkové poukazy (10 produktů)

Vítejte na Pilulka.cz - tvém společníkovi pro lepší život. Jestli hledáte ty nejlepší dárkové poukazy pro své blízké, jste na správném místě. Naše široká nabídka obsahuje nejen léky, doplňky stravy a kosmetiku, ale také další produkty, které …

 Zobrazit více

Vítejte na Pilulka.cz - tvém společníkovi pro lepší život. Jestli hledáte ty nejlepší dárkové poukazy pro své blízké, jste na správném místě. Naše široká nabídka obsahuje nejen léky, doplňky stravy a kosmetiku, ale také další produkty, které podporují prevenci a zdraví. Chceme ti pomoci najít ten správný dárek, který řekne "Mám tě rád/ráda" a zároveň ukáže, že ti záleží na zdraví tvých blízkých.

Co může být lepším dárkem než možnost vybrat si z naší široké škály produktů? Ať už je to pleťová péče pro vaši nejlepší kamarádku, vitamíny pro vašeho sportovně založeného tatínka nebo relaxační bylinné čaje pro maminku. Naše dárkové poukazy umožní tvým blízkým prozkoumat svět zdraví a péče o sebe samého, a to vše jen pár kliknutími.

Pokud chcete nadělit dárek, který skutečně znamená něco víc, darujte dárkový poukaz na Pilulku a dejte svým blízkým možnost vybrat si to, co potřebují pro svůj vlastní lepší život. Zdraví je tím nejvzácnějším darem, který můžeš dát. Lepší život začíná tady, na Pilulka.cz.

Dárkové poukazy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárkové poukazy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárkové poukazy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Pilulka Premium Členství na rok
5 / 1x
Skvělá služba. Mohu objednávat několikrát do měsíce.
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 5000 Kč
4.7 / 31x
Neni ani za co utrati nemuzete koupit nic
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 1000 Kč
4.7 / 31x
Během pár minut poukaz v mailu.
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 100 Kč
4.7 / 27x
Moc děkuji
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 200 Kč
4.7 / 27x
vvv
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 50 Kč
4.7 / 27x
Vše výborně
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 1500 Kč
4.7 / 31x
Darek pro rodice jistota, nikdy neurazi.
Recenze produktu: Pilulka Premium Členství na 3 měsíce
4.1 / 9x
Ale provedení je divné, a to vzhledem k tomu, že jsem si zakoupil za 99 Kč členství na 3 měsíce a po měsíci jsem v rámci nákupu dostal další tří měsíční členství zdarma, ale technicky vzato mám o měsíc delší členství a ne dvakrát čtvrtletí - t.j. půl roku, takže se to dupluje - t.j. že se členství překrývá ????????