Možnosti platby

Na Pilulka.cz můžete zaplatit několika platebními metodami. Navíc můžete využít mnoho zaměstnaneckých benefitních programů. Doporučujeme platební metody, které provedou okamžitou transakci a můžeme pro Vás zboží rychleji expedovat.

Nejoblíbenější platební metody

Online platební kartou

Zaplatíte pohodlně a online přes zabezpečenou a šifrovanou platební bránu a nemusíte se ničeho obávat. Zaplatit můžete pomocí Mastercard, Maestro, Visa a Visa Electron.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky
Zabezpečená platba

Hotově/kartou při převzetí v Pilulka Lékárnách

Vyzvedněte si objednávku v našich Pilulka Lékárnách a zaplaťte až při odběru.

Objednávku zaplatíte v lékárně při převzetí zboží. Platbu můžete provést v hotovosti a platební kartou. V případě rezervace také kartou a papírovými stravenkami benefitních programů, na tuto možnost budete předem upozorněni u vybraných lékáren v emailu s vytvořením rezervace.

Další platební metody

Online bankovní převod prostřednictvím bank

Pomocí funkce rychlý bankovní převod můžete peníze zaslat na náš účet velmi rychle s okamžitou odezvou, že transakce proběhla. Nabízíme k rychlé platbě tyto banky: Česká Spořitelna, KB, Moneta, mBank, Raiffeisen Bank, Fio banka.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky
Zabezpečená platba

Převodem na bankovní účet

Platbu odešlete předem na bankovní účet. Jako VS prosím nezapomínejte uvést číslo objednávky.

Číslo bankovního účtu: 2500423391/2010 vedené u FIO banka
Variabilní symbol: číslo objednávky

Zpracování 1- 2 pracovní dny

Platba na dobírku

Platíte přepravci při převzetí zboží. Většinou je možná pouze platba v hotovosti, upozorňujeme, že Česká pošta nepřijímá platební karty.
U Pilulka Auta je možná platba dobírky z bezpečnostních důvodů pouze kartou.

Poplatek za dobírku 39 Kč
Poplatek za platbu kartou u kurýra Pilulka auta 19 Kč

Benefitní programy

Cafeteria mojeBenefity - Sodexo

Platba online body z benefitního programu společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku Sodexo Pass Česká republika a.s. kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. 

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Edenred - Cafeterie Benefity Café

Platba online body z benefitního programu společnosti Edenred - Cafeterie Benefity Café. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku Cafeterie Benefity Café - Edenred kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. 

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefit Plus

Platba online body z benefitního programu společnosti Benefit Management s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po přihlášení do portálu Benefit plus vytvoříte platební poukaz, který je nám obratem zaslán do emailu. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo vaší objednávky na Pilulka.cz 

Po přijetí poukazu expedujeme objednávku dle uvedené skladovosti zboží

Benefitní program Gallery βeta

Platba online body z benefitního programu společnosti Le Cheque Déjeuner s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku Gallery βeta kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. 

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefity.cz

Platba online body z benefitního programu společnosti BENEFITY a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku Benefity.cz kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. 

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky