Benefitní programy

Sháníte, kde nejlépe využít a čerpat své zaměstnanecké benefitní body za zboží lékárenského typu? Pak jste na správném místě. Pilulka.cz nabízí uplatnění téměř všech benefitních programů, které jako zaměstnanci v ČR můžete získat. Benefity můžete uplatňovat za zboží po celé ČR a nejste tak omezeni Vaší lokalitou čerpání. Čerpání benefitů na elektronické poukázky je velmi snadné. Stačí v košíku vybrat vámi zvolenou platební metodu.

Benefitní programy pro zaměstnance na Pilulka.cz

  • Snadné a rychlé čerpání benefitních bodů (elektronických poukázek).
  • Výběr ze širokého spektra zboží, každý si vybere za co čerpat benefity.
  • Zboží za benefitní elektronické poukázky můžete zaplatit elektronicky a následně Vám zboží doručíme.
  • Čerpejte benefity bez jakýchkoli dalších poplatků.

Cafeteria mojeBenefity - Sodexo

Platba online body z benefitního programu společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Sodexo Pass Česká republika a.s., kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. .

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Edenred - Cafeterie Benefity Café

Platba online body z benefitního programu společnosti Edenred - Cafeterie Benefity Café. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Cafeterie Benefity Café - Edenred, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefit Plus

Platba online body z benefitního programu společnosti Benefit Management s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku Benefity Plus, kde proběhne úhrada.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefitní program Gallery βeta

Platba online body z benefitního programu společnosti Le Cheque Déjeuner s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Gallery βeta, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefity.cz

Platba online body z benefitního programu společnosti BENEFITY a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Benefity.cz, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a zpracování objednávky