Benefitní programy

Sháníte, kde nejlépe využít a čerpat své zaměstnanecké benefitní body za zboží lékárenského typu? Pak jste na správném místě. Pilulka.cz nabízí uplatnění téměř všech benefitních programů, které jako zaměstnanci v ČR můžete získat. Benefity můžete uplatňovat za zboží po celé ČR a nejste tak omezeni Vaší lokalitou čerpání. Čerpání benefitů na elektronické poukázky je velmi snadné. Stačí v košíku vybrat vámi zvolenou platební metodu.

Benefitní programy pro zaměstnance na Pilulka.cz

  • Snadné a rychlé čerpání benefitních bodů (elektronických poukázek).
  • Výběr ze širokého spektra zboží, každý si vybere za co čerpat benefity.
  • Zboží za benefitní elektronické poukázky můžete zaplatit elektronicky a následně Vám zboží doručíme.
  • Čerpejte benefity bez jakýchkoli dalších poplatků.

Cafeteria mojeBenefity - Sodexo

Platba online body z benefitního programu společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Sodexo Pass Česká republika a.s., kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla. .

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Edenred - Cafeterie Benefity Café

Platba online body z benefitního programu společnosti Edenred - Cafeterie Benefity Café. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Cafeterie Benefity Café - Edenred, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefit Plus

Platba online body z benefitního programu společnosti Benefit Management s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po přihlášení do portálu Benefit plus vytvoříte platební poukaz, který je nám obratem zaslán do emailu. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo Vaší objednávky na Pilulka.cz

Po přijetí poukazu expedujeme objednávku dle uvedené skladovosti zboží

Benefitní program Gallery βeta

Platba online body z benefitního programu společnosti Le Cheque Déjeuner s.r.o. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Gallery βeta, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a rychlejší zpracování objednávky

Benefity.cz

Platba online body z benefitního programu společnosti BENEFITY a.s. Je vždy potřeba zaplatit celou objednávku (nelze kombinovat s jinou platební metodou). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Benefity.cz, kde proběhne úhrada po zadání pinu a hesla.

Okamžitá transakce a zpracování objednávky