Pro média

Jste novinář a zajímají Vás informace o společnosti Pilulka.cz? Na této stránce naleznete tiskové zprávy a grafické zdroje. Máte-li dotaz, napište nám a my vám rádi pomůžeme.

Kateřina Schotliová
Specialistka PR a marketingu
katerina.schotliova@pilulka.cz
+420 778 701 480
Píšete článek nebo potřebujete vyjádření?
Obrátit se můžete na naše PR oddělení.

Ke stažení

Poslední tiskové zprávy
Pilulka.cz spouští novou televizní kampaň (10.9.2019)
Jednička českého online lékárenství a provozovatel kamenné sítě lékáren Pilulka.cz odstartovala novou televizní kampaň. Sloganem „Pro Váš aktivní život“ chce upozornit na široké portfolio nabízených produktů a služeb.
Pilulka utržila přes 1 miliardu za první pololetí (21.8.2019)
Skupina Pilulka, působící kromě České republiky i na Slovensku a v Rumunsku, vykázala meziroční nárůst tržeb za první pololetí o 31 % a utržila 1,06 miliardy korun. Na tržbách se největší měrou podílela internetová divize, dále pak kamenné Pilulka lékárny včetně Pilulka franchise lékáren.
Největší online lékárna Pilulka.cz má nové internetové stránky i pro nevidomé (5.8.2019)
Jednička českého online lékárenství a jeden z největších provozovatelů lékáren v ČR Pilulka.cz spustila nové internetové stránky. Mimo mnoha nových funkcí, rychlosti a moderního vzhledu jsou stránky optimalizované i pro nevidomé a slabozraké. Společnost Pilulka tak reaguje na nové trendy v online nakupování.
Pilulka.cz slaví 6 let a obsloužila miliontého online zákazníka (10.7.2019)
Jednička českého online lékárenství oslavuje 6 let působení na trhu. Před šesti lety přijala Pilulka.cz od zákazníka svou první objednávku. Koncem letošního června pak Pilulka zaznamenala registrovaného zákazníka s pořadovým číslem milion.
Grafické zdroje
Logotypy Stáhnout ZIP
Fotografie Stáhnout ZIP
O společnosti Stáhnout PDF
Fotografie vedení společnosti
Pilulka Lékárny