Pro média

Jste novinář a zajímají Vás informace o společnosti Pilulka.cz? Na této stránce naleznete tiskové zprávy a grafické zdroje. Máte-li dotaz, napište nám a my vám rádi pomůžeme.

Kateřina Schotliová
Specialistka PR a marketingu
katerina.schotliova@pilulka.cz
+420 778 701 480
Píšete článek nebo potřebujete vyjádření?
Obrátit se můžete na naše PR oddělení.

Ke stažení

Poslední tiskové zprávy
Pilulka.cz zažila rekordní rok. Meziročně zvýšila tržby o 24 % na 2,45 miliardy korun. (7.1.2020)
Skupina Pilulka, působící na lékárenském trhu kromě České republiky i na Slovensku a v Rumunsku, utržila v roce 2019 téměř dvě a půl miliardy korun a meziročně tak vyrostla o 24 %. Pro rok 2020 počítá Pilulka s obdobným růstem.
Pilulka.cz usnadní práci všem lékárníkům (18.12.2019)
Největší česká zásilková lékárna Pilulka.cz spustila aplikaci, která usnadní práci lékárníkům při výdeji léků. Pilulka.cz spustila čtečku eReceptů ze starých mobilních telefonů, se kterými přichází do lékáren převážně senioři. Aplikace je nabízena zdarma k použití všem lékárníkům včetně konkurenčních řetězců a lékáren.
Pilulka.cz plánuje expanzi do Maďarska (2.12.2019)
Největší česká zásilková lékárna Pilulka.cz chystá v příštím roce vstup na maďarský trh a po Slovensku a Rumunsku tak plánuje vstoupit do další východoevropské země. Na maďarském trhu se bude prezentovat pod brandem Pilulka.hu.
Black Friday si oblíbily i online lékárny – Pilulka.cz láká zákazníky na opravdové slevy až 70 % (27.11.2019)
Největší online lékárna Pilulka.cz působící na českém, slovenském a rumunském trhu, odstartovala akci Black Friday. Internetová lékárna nabízí svým zákazníkům slevy na široké portfolio produktů napříč všemi kategoriemi.
Internetová lékárna Pilulka.cz očekává rekordní tržby (20.11.2019)
Skupina lékáren Pilulka, která působí na českém, slovenském a rumunském trhu, očekává během letošní vánoční sezóny rekordní tržby. Oproti loňskému roku výrazně posílila skladové zásoby a rozšířila služby pro zákazníky.
Pilulka.cz otevřela největší lékárnu v ČR (23.10.2019)
Největší česká zásilková lékárna a provozovatel kamenné sítě lékáren Pilulka.cz otevřela v Praze – Horních Počernicích největší lékárnu v České republice. Díky ploše 3 500 m² nabídne Pilulka.cz svým zákazníkům výrazně širší skladové zásoby a rychlejší expedici objednávek.
Pilulka.cz spouští novou televizní kampaň (10.9.2019)
Jednička českého online lékárenství a provozovatel kamenné sítě lékáren Pilulka.cz odstartovala novou televizní kampaň. Sloganem „Pro Váš aktivní život“ chce upozornit na široké portfolio nabízených produktů a služeb.
Pilulka utržila přes 1 miliardu za první pololetí (21.8.2019)
Skupina Pilulka, působící kromě České republiky i na Slovensku a v Rumunsku, vykázala meziroční nárůst tržeb za první pololetí o 31 % a utržila 1,06 miliardy korun. Na tržbách se největší měrou podílela internetová divize, dále pak kamenné Pilulka lékárny včetně Pilulka franchise lékáren.
Největší online lékárna Pilulka.cz má nové internetové stránky i pro nevidomé (5.8.2019)
Jednička českého online lékárenství a jeden z největších provozovatelů lékáren v ČR Pilulka.cz spustila nové internetové stránky. Mimo mnoha nových funkcí, rychlosti a moderního vzhledu jsou stránky optimalizované i pro nevidomé a slabozraké. Společnost Pilulka tak reaguje na nové trendy v online nakupování.
Pilulka.cz slaví 6 let a obsloužila miliontého online zákazníka (10.7.2019)
Jednička českého online lékárenství oslavuje 6 let působení na trhu. Před šesti lety přijala Pilulka.cz od zákazníka svou první objednávku. Koncem letošního června pak Pilulka zaznamenala registrovaného zákazníka s pořadovým číslem milion.
Grafické zdroje
Logotypy Stáhnout ZIP
Fotografie Stáhnout ZIP
O společnosti Stáhnout PDF
Fotografie vedení společnosti
Pilulka Lékárny