Aptus Multicat Total 120 tablet

Vyvinuto pro kočky jako potravní doplněk k normálnímu krmení. Uspokojuje denní …

Zobrazit více

Vyvinuto pro kočky jako potravní doplněk k normálnímu krmení. Uspokojuje denní potřebu vápníku, mikroprvků, vitamínů a esenciálních aminokyselin. Je určen zejména kočkám březím, kojícím, kočkám ve stresu, rostoucím koťatům od dosažení tří týdnů věku. Obsahuje vyváženou kombinaci vitamínů, minerálů, mikroprvků a aminokyselin.

Můžete mít v úterý 23. 4.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve středu 24. 4. od 15:30
Pilulka Expresem již v úterý 23. 4. od 13:00
429 Kč
Cena za 1 tabletu: 3,58 Kč
Nelze platit benefitními body
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Multicat je určen pro kočky jako potravní doplněk k normálnímu krmení. Uspokojuje denní potřebu vápníku, mikroprvků, vitaminů a esenciálních aminokyselin. Multicat je určen zejména kočkám březím, kojícím, kočkám ve stresu, rostoucím koťatům od dosažení tří týdnů věku.

Jestliže krmení Vaší kočky obsahuje velké množství masa a ryb, podávejte Multicat k zajištění přísunu dostatečného množství vitaminů a mikroprvků.

Dávkování

Při dlouhodobém používání: u dospělých koček 1 tableta na 2kg 1x denně. Pro kočky v rekonvalescenci, při nedostatku, při stresu, v období březosti a při kojení a rostoucím koťatům podávejte 1 tabletu na 1kg 1x denně.

Jestliže zvažujete podávání doplňkového krmiva, jako je Multicat, pak při stanovování denní dávky vezměte v úvahu množství vitaminů a mikroprvků obsažených v běžném denním krmení. Nedoporučuje se překračovat výše uvedené dávkování, protože Multicat obsahuje také vitaminy A, D a E, které jsou rozpustné v tucích a při předávkování se akumulují v organismu.

Tablety podávejte kočce přímo do tlamy nebo zamíchejte do krmení. Jedna tableta váží 0,4g.

Složení

Uhličitan vápenatý 64 %, potravinové kvasnice 20 %, vitamino-minerálně-aminokyselinový premix 13,1%, příchutě a vehikula 2,9 %.

Zkuste také ostatní výrobky značky Aptus, které naleznete v kategoriích Veterinární doplňky stravy, Doplňky stravy pro kočky a Veterina. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Zažívání koček.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6432100011565
ZnačkaAptus
Forma  Tableta
Velikost balení120 tablet
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Vhodné pro zvířata  Pro kočky
Originální názevAptus Multicat Total tbl 120