Devil Nutrition Devil Gainer vanilková příchuť 908 g

Produkt doporučený pro začátečníky i středně pokročilé kulturisty, napomáhá nárůstu svalové hmoty.

Produkt doporučený pro začátečníky i středně pokročilé kulturisty, napomáhá nárůstu svalové hmoty.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Pokud jste ve fázi přibírání na váze a chcete dosáhnout výsledků nebo pokud se vám nikdy nepodařilo skutečně přibrat; pokud jste vždy měli problém udržet rozměry, na kterých jste tak tvrdě pracovali, je tento produkt pro vás ideální. Devil Gainer je ideálním doplňkem pro budování kvalitní svalové hmoty. Devil Gainer je nejmodernější produkt, který byl navržen tak, aby poskytoval nejrychlejší výsledky při zvyšování síly a svalové hmoty.

Devil Gainer poskytuje vysoce kvalitní syrovátkový protein a vyvážený obsah sacharidů. Unikátní kombinace 30% bílkovin a 57% sacharidů zajišťuje adekvátní množství aminokyselin a kalorií pro nárůst hmotnosti a mimořádný rozvoj svalové hmoty. Obsahuje vynikající ingredience jako: 6,9 g glutaminu na porci, isoflavon, kreatinfosfát, kreatin mix, taurin a BCAA. Devil Gainer je nabitý vitamíny a minerály, které poskytují kulturistům nejrychlejší způsob, jak získat svalovou hmotu a definici, kterou chtějí.

Devil Gainer je ideální produkt pro všechny, kteří chtějí získat hustou a dobře definovanou svalovou hmotu v krátkém čase. Pokud hledáte nejkvalitnější produkt na budování svalů s dokonalou chutí, musíte zvolit Devil Gainer.

Způsob podání

Rozpusťte 4 (160 g) odměrky Devil Gainer v 500-600 ml mléka nebo vody. Konzumujte 1-2 porce denně bez snížení příjmu potravy.

Vyzkoušejte také další produkty značky Devil Nutrition, které naleznete v kategoriích Sport, Hard - vyšší podíl sacharidů a Gainery a sacharidy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Hard - vyšší podíl sacharidů.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN1089763332848
ZnačkaDevil Nutrition
Velikost balení908 g
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Příchuť  Vanilka
Originální názevDEVIL GAINER 2 LB, 908 G VANILIE
Dodavatel na trh
Země původu