Doprava zdarma

Fytofontana HAIR Man + Hair tablety

Zboží již není v naší nabídce.

Zeptejte se nás na tento produkt

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá: 8:00 - 18:00

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Odborná online pomoc
  • Odběrná místa po celé ČR
  • Expresní doručení Pilulka Auto
  • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

Fytofontana HAIR Man + Hair tablety

HAIR MAN je fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů.

Charakteristika:

Se současným rostoucím zájmem o fyzický vzhled sehrává touha po mladistvém vzhledu stále větší úlohu. Estetické problémy stárnutí se netýkají jen pokožky, stejně tak se týkají i vlasů. V dnešní době jsou vlasy důležitou součástí našeho vzhledu, stylu a osobnosti.
 
Alopecie - vypadávání vlasů až plešatost může být pro mnoho lidí traumatizující zkušeností a zdrojem značných psychických obtíží. Problém postihuje jak muže, tak i ženy i přesto, že u mužů je výskyt častější. U mužské populace se působením mužského pohlavního hormonu - testosteronu nastartuje genetická informace na Y chromozomu na zkrácení reprodukce vlasů - dochází k jejich vypadávání a plešatosti. Fyziologická plešatost postihuje přibližně 45% mužské populace v různém rozsahu. Kromě fyziologické plešatosti u mužů známe i patologické stavy včetně endokrinních onemocnění různých interních chorob. Jejich možným a častým klinickým projevem je vypadávání až celková ztráta vlasů. Častým vyvolávacím činitelem je i působení stresů a těch je v současné uspěchané době víc než dost. Stresogenní faktory se navzdory pozitivnímu myšlení nedají úplně vyloučit ze života a můžou se stát jednou z multifaktoriálních podmíněných příčin vypadávání vlasů. Alopecie, plešatost, trápí i část ženské populace. Ačkoli i u nich jsou přítomné průměrně ve 4-5% i typy vypadávání „mužské“ androgenetické varianty, u žen se téměř nikdy nesetkáme s celkovou plešatostí. Spíše jsou postižené jisté části vlasové pokrývky hlavy. Častým vyvolávajícím faktorem vypadávání vlasů jsou období hormonálních změn a nerovnováhy (nástup puberty u žen, období ukončení činnosti vaječníků - klimakterium, onemocnění štítné žlázy a jiné).
Stárnutí vlasů se odráží na zpomalování činnosti organismu včetně růstu vlasů. Menší výkonnost a redukce počtu vlasových folikulů způsobuje jejich větší jemnost a menší objem vlasů. Stárnutí organismu je fyziologický proces, podmíněný geneticky přesně definovaným počtem buňkového dělení. 
Abychom vlasy ochránili od škodlivých účinků, které přispívají k jejich stárnutí, je potřebné poznat fyziologii vlasů a najít účinné čističe radikálů, které jsou schopné proniknout do vlasu. Fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů je spojením tradičních rostlinných výtažků z nejnovějších biotechnologických účinných látek získaných vědeckými metodami. Složení výrobků Hair Man a Hair Woman bylo vytvořené na základě výzkumu růstových faktorů a biomimetických peptidů, které patří mezi nejúčinnější látky současnosti. Navíc díky technologii nanokapslí (nanotechnologie) dokáží účinně proniknout do buňky vlasového folikulu a revitalizovat tak vlas až od úplného základu. Molekuly díky nanokapslím jsou chráněné před endogenními protézami. 
Obsažené peptidy octapeptide-2 a tripeptide-1 stimulují vlasové buňky, v důsledku toho je pokožka hlavy a vlasové folikuly zdravější. Napojují se na receptor vlasové buňky, čím zamezí přístup škodlivých látek a navíc ve vnitřní vlasové buňce zaktivují např.růstový signál vlasu, zajistí angiogenezii, proliferují a diferencují kmenové buňky vlasu apod. Správný obsah účinných peptidů dokáže zastavit vypadávání vlasů a obnovit v určité míře jejich růst. Aktivní složky způsobují, že vlasy budou silnější a lesklejší. Přípravek stimuluje růst vlasů přímo u vlasových kořínků a zvyšuje pevnost produkovaných vlasů. 
Přípravek byl vyvinutý a přichází do oběhu zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Pokožka žen se z fyziologických příčin liší od pokožky můžů. Z důvodů rozdílného působení hormonů, pokožka žen vykazuje odlišné složení lipidů na povrchu kůže (echolesterol, triglyceridy, volné mastné kyseliny, voskové estery a akvaleny), i ve vztahu k vedlejším vzorcům, vlasovým folikulům a potným žlázám. Vědečtí pracovníci společnosti Herb-Pharma AG Švýcarsko zohlednili tyto zvláštnosti a sestavili 2 druhy přípravků, jeden pro ženy a jeden pro muže. Doporučuje se, aby muži a ženy pro svoje rozdílné fyziologické vlastnosti používali raději rozdílné přípravky. Nestane se ovšem žádný problém, když se přípravky zamění.
 
Použití a dávkování:
Naneste na suchou pokožku hlavy přípravek na podporu růstu vlasů. Před použitím jemně protřepejte. Aplikujte na celou hlavu pokožky a jemně vmasírujte do pokožky pomocí konečků prstů. Nesmývejte po dobu následujících 3 hodin. Používejte každé ráno a večer po dobu 90 dní nebo do doby dosažení požadovaného účinku. Na udržení dosaženého účinky používejte 1x denně.
 
Upozornění:
Pouze na vnější použití, nepolykat. Při polknutí vyhledejte odbornou pomoc. Výrobek je velmi dobře snášený. Navzdory tomu se pro jeho velmi vysokou účinnost doporučuje před použitím Hair man a Hair woman otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Jestliže se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte. Nepoužívejte na otevřené rány. Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou zapříčiněné rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.
 
Popis:
Fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů obsahuje 3 druhy účinných látek:
 
Biotechnoligický komplex:
- octapeptide-2:
Podporuje růst a pohyb buněk a množení fibroblastových a keratinových buněk v závislosti od dávky. Aktivací kmenových buněk vlasového folikulu podporuje růst vlasů. Zlepšuje denzitu (hustotu) buněk a zvyšuje expresi kolagenu, fibronektinu a elastinu ve fibroblastových buňkách. Navíc díky technologii nanokapslí (nanotechnologie) dokáží účinně proniknout do buňky vlasového folikulu a revitalizovat tak vlas už od úplného základu. Molekuly díky nanokapslím jsou chráněné před endogenními proteázami.
- tripeptide 1:
GHK tripeptid stabilizovaný v rámci terciární struktury rostlinného proteinu má schopnost detoxikovat pokožku od škodlivých Reaktivních Karbonylových Druhů (Reactive Carbonyl Species - RCS) a chrání pokožku hlavy od poškozeními DNA vyvolanými UV zářením. Slouží jako prevence a ochrana pokožky hlavy před vnějšími i vnitřními činiteli, které způsobuje předčasné stárnutí.
- biotinoyl tripeptide-1:
Jedná se o podstatný peptid, který prokazuje specifickou lokalizaci v okolí cílové oblasti, kterou je vlasový folikul. Je obdařený značným působením proti stárnutí na keratinocyty vlasového folikulu, přičem udržují životaschopnost kořenového pláště a zlepšuje strukturování proteinové přilnavosti, kterou jsou zodpovědné za ukotvení v dermisi. Zpomaluje vypadávání vlasů a zlepšuje zdraví vlasového folikulu.
 
Rostlinné účinné látky:
- Polykomplex extraktů z následujících rostlin:
Kopřiva (Urtica dioica) - pro vnější použití se doporučuje při vypadávání vlasů a k podpoře jejich růstu
Lopuch (Arctium Lappa Extract) - je dokonalým pomocníkem při jakýchkoliv problémech s vlasy. Zbavuje vlasovou pokožku lupin, zpevňuje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.
Měsíček lékařský (Calendula Officinalis Oil) - pročišťuje, upravuje krevní oběh a rychle hojí rány
Bříza (Betula Pendula Leaf Extract) - má antibakteriální účinek, čistí a dezinfikuje vlasovou pokožku a zároveň podporuje růst vlasů
Řebříček obecný (Achillea Millefolium Oil) - omezuje vylučování kožního mazu
Mateřídouška (Thymus Vulgaris Extract) - díky fenolovým látkám, především tymolu a jeho izomeru karvakrolu má rostlina antiseptické a protibakteriální účinky, vyvolává prokrvení pokožky
Paprika (Capsicum annuum extract) - zvyšuje prokrvení, urychluje regenerační procesy
 
Další účinné látky:
Kyselina salicylová - je všeobecně známo, že kyselina salicylová má multifunkční vlastnosti, které pomáhají s různými problémami pokožky hlavy. Je výborným pomocníkem při uvolňování a odstraňování stárnoucích buněk, mastnoty a nečistot spojených s povrchem pokožky hlavy. Účinná látka soustřeďuje svoje odlupovací účinky na vnější vrstvy pokožky hlavy, které jsou bohaté na lipidy a u kterých se přirozené odlupování snižuje s rostoucím věkem, vytvářejí se tak suché, matné kožní šupiny. Další pozitivní vlastností účinné látky je její antimikrobiální vlastnost, která pomáhá hlavně při léčbě zánětů.
Hydrolizované pšeničné a sojové proteiny - dodávají vlasům dlouhotrvající výrazný lesk a pomáhají vyhlazovat poréznost a poškozená místa vlasové struktury. 
Lecitin - zlepšuje stav pokožky hlavy a kvalitu vlasů, omezuje jejich vypadávání.
Panthenol - používá se při problémech s vypadáváním vlasů, poruchách jejich růstu. Má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí.
 
Skladování: Skladujte při teplotě 10 - 25 ºC.
 
Složení: 
Alcohol denat; Urtica dioica; Arctium Lappa Extract; Calendula officinalis Oil; Betula Pendula Leaf Extract; Achillea Millefolium Oil; Thymus Vulgaris Extract; Butylene Glycol, Aqua, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1; Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Xanthan Gum, Tripeptide-1; Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate; Octapeptide-2; Capsicum Annuum Extract; Salicylic Acid, Triethanolamine, Lecithin, Carrageenan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea; Panthenol.

 

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Doplňující informace

EAN: 7640119232126
Značka: FYTOFONTANA
Dodavatel na trh: HERB-PHARMA AG
Trápí mě: vlasy, nehty, pokožka

Hodnocení

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím