Fytofontana (5 produktů)

V dnešní společnosti je běžné dbát na to, aby člověk působil stále aktivně, celková únava a projevy stárnutí nejsou zrovna tím, čím bychom se chtěli na veřejnosti pochlubit.
Naše tělesná schránka stárne jako celek – geneticky naprogramované pochody …

Zobrazit více

V dnešní společnosti je běžné dbát na to, aby člověk působil stále aktivně, celková únava a projevy stárnutí nejsou zrovna tím, čím bychom se chtěli na veřejnosti pochlubit.
Naše tělesná schránka stárne jako celek – geneticky naprogramované pochody vedou ke vzniku změn organických, příkladem může být ateroskleróza cév, ale i funkčních, např. menší odolnost vůči infekcím. Kůže je orgán, na kterém je možné proces stárnutí velmi dobře pozorovat. Člověk se nechce podřídit přírodním zákonům, a tak dermatologie, korektivní dermatologie a kosmetologie hledají nové bezpečné a široce dostupné metody, které procesy stárnutí zpomalují nebo dokonce dokážou již vzniklé změny zvrátit. Výsledkem této činnosti je široká nabídka produktů na každý den značky Fytofontana.

 

Fytofontana - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Fytofontana ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Fytofontana lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Fytofontana Stem Cells Botu Intense sérum 4.5 ml
5 / 1x
mám velmi dobré zkušenosti, výborně kryje hluboké vrásky. nikdy bych nevěřila, že mi na mé vrásky něco pomůže, ale vypadám výrazně lépe
Recenze produktu: Fytofontana Aloe vera spray 200 ml
5 / 2x
Skvelý prípravok na všestranné ošetrenie podráždenej pokožky od popálenín slnkom, či v domácnosti alebo dokonca pri utrápenej pokožke po holení alebo bodnutí hmyzom.
Recenze produktu: Fytofontana ViroStop 30 kapslí
5 / 3x
došlo rýchlo a v poriadku
Recenze produktu: Fytofontana Aurecon ušní sprej Junior 30 ml
5 / 1x
Výborný sprej. Vždy jsem u rýmy měla pocit svědění uší nebo pocit, že tam mám něco malého uvízlého a po tomto spreji přešlo, i když je určený pro děti, tak na mě zabírá bez problémů.
Recenze produktu: Fytofontana Aurecon Ušní sprej 50 ml
5 / 9x
vynikajúci produkt, odporúčam všetkým, čo majú problém so sinou produkciou ušného mazu
Recenze produktu: Fytofontana Virostop kapky 25 ml
5 / 2x
Komplexný doplnok na imunitu a chutny
Recenze produktu: Fytofontana Aurecon peroxid drops 10 ml
4.5 / 2x
Pôsobí tak ako je deklarované
Recenze produktu: Fytofontana Aloe vera gel 100 ml
4.3 / 3x
Používám na svědivou alergickou pokožku, a jsem spokojená. Výrobek si kupuji pravidelně. Vhodný je i na podrážděnou pokožku, např. po holení.
Recenze produktu: Fytofontana Aloe vera nosní sprej 20 ml
3.7 / 3x
Tyto kapičky používám z důvodu alergie. Pomáhají mi krásně zvhčit nos a při dlouhodbějším používání i zmírňují projevy alergie (ucpaného nosu). Jedinou nevýhodou je, že při alergii - ,,pocuchaném" nosu, štípou :)