Isis Pharma ISIS Glyco A krém 30ml

Krém s 12% kyseliny glykolové snižuje soudržnost rohových buněk, ztenčuje …

Zobrazit více

Krém s 12% kyseliny glykolové snižuje soudržnost rohových buněk, ztenčuje rohovou vrstvu a zlepšuje vzhled pokožky.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 16 zákazníků
Napsat hodnocení
5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Kvalitní složení
100%
Zlepšený stav pokožky
100%

Krém odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky. Krém GLYCO-A odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, zplošťuje jizvy po akné, zmenšuje velikosti pórů, vyhlazuje a zjemňuje povrch pokožky, vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na kůži. Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost kůže. Jeho použití je i u některých onemocnění nehtů s porušenou fragilitou – onychosis lamelaris distalis nebo při prevenci atrofií při léčbě kortikosteroidy. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce účinný přípravek doporučujeme před jeho používáním vždy konzultaci s dermatovenerologem.

Použití

Krém je možno používat u všech typů pleti. Krém s obsahem 12% kys. glykolové je určen k samostatnému domácímu ošetřování především u mastné pleti, a to i dlouhodobě. U normální nebo suché pleti je vhodná kombinace GLYCO-A s hydratačním nebo promašťujícím krémem. Používání krému GLYCO-A je nezbytné jako domácí příprava před provedením chemického peelingu v ordinaci lékaře. Před ošetřením chemickým peelingem je nezbytné používat krém GLYCO-A 2 x denně po dobu přibližně 2-3 týdnů. Po provedení chemického peelingu se na doporučení lékaře a stavu pokožky používání krému na 3-5 dní přeruší. V tomto období je doporučováno používat ochranný sluneční přípravek.

Balení

Krém 30 ml.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Isis Pharma, které uvidíte v kategoriích Jizvy, kožní útvary, Kosmetika a Kosmetika na akné. Produkt zrecenzovalo 16 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Jizvy, kožní útvary.

EAN3031500311034
ZnačkaIsis Pharma
Pro  Pouze pro ženy  Pouze pro muže
Originální názevISIS Glyco A krém 30ml