LAMAX Chytrý náramek BFit Pro2

Pokročilý fitness tracker s barevným LCD, celodenním měřením srdečního tepu, …

Zobrazit více

Pokročilý fitness tracker s barevným LCD, celodenním měřením srdečního tepu, automatickým vyhodnocováním spánku, zobrazováním notifikací nabízí i sledování polohy pomocí propojené GPS, předpověď počasí nebo ovládání hudby a fotoaparátu v telefonu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
3.7
Zákazník doporučuje

67% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Fitness tracker LAMAX BFit PRO2 si jednou nasadíte a už ho nebudete chtít sundat. Celodenní měření tepu, notifikace z telefonu, vyhodnocování spánku, předpověď počasí, a mnohem více na jednom místě. Jeho maximální nasazení zaručuje 10denní výdrž a voděodolnost do 1 metru. Používání zpříjemní přehledný barevný displej a díky dvěma variantám v balení padne každému zápěstí.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2
LAMAX BFit PRO2 - Fitness náramek pro tvé maximální nasazení
Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Měření tepu

Tep je třeba si hlídat. Máte tak přehled, že vše funguje, jak má. Proto je tento tracker vybaven senzorem tepové frekvence, který jej snímá v pravidelných intervalech 24/7. Máte tak po celou dobu nošení dokonalý přehled o své srdeční aktivitě a během cvičení o úrovni intenzity kardia.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Fitness trenér na zápěstí

BFit PRO2 sleduje a zapisuje data o vaší aktivitě. Přímo na barevném displeji náramku můžete zvolit vykonávaný sport, spustit stopky nebo dýchací cvičení. Denní souhrn aktivit vám pak ukáže na časové ose. Zároveň si rozumí s tvým telefonem a upozorní vás na zprávy, hovory nebo vám ukáže předpověď počasí. Dokáže také využívat jeho GPS a zaznamenávat váš pohyb, třeba když vyrazíte běhat.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Kroky, srdeční tep, spánek, kalorie, ...

Senzor srdečního tepu, krokoměr a spánkový senzor shromažďují údaje o vaší aktivitě ve dne i v noci. V aplikaci si pak můžete prohlížet nachozené kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a další ukazatele v podobě statistik a grafů.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Podpora více sportů

Před začátkem aktivity si zvolíte jeden ze 14 typů sportování jako například fitness, běh, fotbal, horolezectví a další. V souhrnu pak budete mít aktivitu rozlišenou podle sportu a samotné měření je uzpůsobeno konkrétní vykonávané aktivitě.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Voděodolnost IP67

Odolnost náramku odpovídá standardu IP67. To znamená, že kromě pocákání a potu zvládne i třicetiminutové ponoření do vody o hloubce 1 metr a je odolný proti vniknutí prachu nebo drobných částic.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Výdrž baterie až na 10 dnů

Náramek vydrží na jedno nabití kolem 10 dnů. Díky integrovanému konektoru ho pak stačí jen vyndat z gumového pásku a na přibližně hodinu a půl zapojit do USB.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Motivuje k aktivitě

Pokud sedíte delší dobu na místě, můžete si nastavit upozornění na nečinnost a náramek vás ve zvoleném intervalu připomene, že byste se měli trochu protáhnout. Přímo v menu náramku si můžete spustit i dechové relaxační cvičení.

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

...a mnohem více

Po spárování s vašim telefonem zobrazuje upozornění na zprávy, notifikace a příchozí hovory, dokáže se propojit s GPS a např. tak ukládat mapu se zdolanou trasou, zobrazovat předpověď počasí, ovládat hudbu hrající z telefonu, nastavit vzhled a barvy displeje dle vašeho vkusu, nebo vás třeba ráno ve zvolený čas probudit tichou vibrací na ruce (umí také dálkově ovládat spoušť fotoaparátu vašeho telefonu).

Parametry náramku:

 • Bluetooth: 4.0 (technologie BLE)
 • Displej: 0.96“ TFT barevný displej
 • Hmotnost těla náramku: 9 g
 • Hmotnost celého náramku: 22 g
 • Rozměry těla náramku: 41 mm × 20 mm × 12 mm
 • Nabíjení: USB 5 V / 500 mA
 • Baterie: 90 mAh Li-Pol (až 10 dnů užívání)
 • Vodotěsnost: Dle normy IP67 až do 1 metru na 30 minut
 • Kompatibilita: Mobilní zařízení s iOS 8+ a Android 4.4+


(Nadstavby systému Android od některých výrobců mohou způsobovat problémy s propojením Bluetooth zařízení. Aktuální výjimky najdete na stránce kompatibility.)

Lamax, Chytrý náramek, BFit Pro2

Obsah balení

 • LAMAX BFit PRO2 náramek s černým páskem
 • Červený pásek
 • Uživatelský manuál

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky LAMAX, které naleznete v kategoriích Chytré náramky, Elektro a Sportovní technika. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Chytré náramky.