Endor Lasergen 100 ml

Krém Lasergen od Endor urychluje hojení pleti po ošetření všemi druhy …

Zobrazit více

Krém Lasergen od Endor urychluje hojení pleti po ošetření všemi druhy ablativních laserů a násobí jeho výsledky. Minimalizuje riziko vzniku hyperpigmentace, tmavých skvrn a jizev, zároveň namáhanou a oslabenou pleť hloubkově hydratuje a vyživuje.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Vlastnosti

Riziko nadměrné pigmentace a jizev

Nadměrná pigmentace je pro dermatology a lékaře estetické medicíny velký problém a riziko. Pojí se s řadou dermokosmetických ošetření prováděných ablativními lasery, podobně jako vznik jizev a dalších poškození pleti. Aplikace krému Lasergen od Endor po zákroku riziko vzniku těchto nežádoucích projevů minimalizuje a urychluje hojení a regeneraci pleti.

Krém po ošetření laserem

Pleť je po ošetření laserem poškozená, potřebuje proto velmi lehkou pleťovou masku zlepšující hydrataci a podporující její hojení. Krém maskového typu Lasergen od Endor obsahuje nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové v 5% koncentraci, a právě ty jsou zodpovědné za lepší hydrataci kůže. Nanočástice s oligomery kyseliny hyaluronové v kůži aktivují receptory genu CD44, kyselina hyaluronová na sebe váže navíc vodu, čímž ještě více zlepšuje hydrataci.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Unikátní zlaté nanočástice, které působí jako vektory, obalené oligomery kyseliny hyaluronové prostřednictvím sirných můstků, představila španělská firma ENDOR Technologies po devíti letech výzkumu v oblasti onkologie a dermatologie, a následném pětiletém vývoji samotných nanočástic. Receptory genu CD44, na které nanočástice působí, jsou klíčové pro regeneraci pleti, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu pleti. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci.

Proti jizvám a tmavým skvrnám

Aplikace krému Lasergen od Endor po ošetření kůže laserem zamezuje post-ablační pigmentaci a ulevuje od začervenání a podráždění. Urychluje hojení a vyhlazení jizev má na svědomí navýšení produkce kolagenu, který vyplňuje vpadlé jizvy.

Bez škodlivých látek a bez testování na zvířatech:

 • Produkty Endor neobsahují parabeny
 • Produkty Endor neobsahují průmyslové konzervační látky, umělá barviva
 • Produkty Endor neobsahují emulgátory a agresivní povrchově aktivní látky, pesticidy, mutagenní nebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pro kůži, sulfidy, formaldehydy, nitrosaminy, butylovaný hydroxytoluen, methylisothiazolinon a další.
 • Žádný z výrobků není testován na zvířatech.

Složení pro regeneraci a hojení

Gold thioethylamino hyaluronic acid/ nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové v 5% koncentraci: Patentovaná nanotechnologie částic zlata, které na sebe vážou oligomery kyseliny hyaluronové.

Bambucké máslo: Má výrazné hydratační účinky, takže je pleť po aplikaci hedvábná, jemná a vyživená.

Šťáva z listů Aloe vera: Skvělá pro hojení, zjemnění a zlepšení stavu pleti.

Používejte po ošetření laserem:

 • Krém Lasergen od Endor můžete na pleť použít bezprostředně po ošetření pokožky laserem, poté jej aplikuje pro hydrataci poškozené pleti dvakrát denně nebo dle potřeby.
 • Objem balení je 100 ml

Složení

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Gold Thioethylamino Hyaluronic Acid (Nano), Cetearyl Alcohol, Coco Caprylate/caprate, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Parfum, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Glyceryl Caprylate.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Endor, které naleznete v kategoriích Jizvy, kožní útvary, Pleťové krémy a Tělová kosmetika. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pleťová séra.

Ohodnoťte tento produkt jako první.