Linola sept Roztok na kloktání a výplach úst 375 ml

Linola sept roztok ke kloktání a vyplachování úst je účinná koronavirová …

 Zobrazit více

Linola sept roztok ke kloktání a vyplachování úst je účinná koronavirová profylaxe snížením virové nálože fyzikální cestou. Snižuje riziko přenosu viru kapénkami. S dávkováním víčkem. Bez alkoholu. Vhodný i pro děti.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Koronavirová profylaxe snížením virové nálože v dutině ústní a krku fyzikální cestou. Povrchně aktivní látky obsažené v přípravku ulpívají na povrchu virů. To znamená, že se viry pak nemohou vázat na lidské buňky a nemohou tak infikovat ústa a hrdlo. Linola sept Roztok ke kloktání a vyplachování úst jako takový neposkytuje ochranu před koronavirovou infekcí. Kloktáním roztoku se již po 1 minutě snižuje virová nálož v dutině ústní a krku, čímž se minimalizuje riziko přenosu koronaviru.

Dávkování

Roztok Linola sept jemně protřepejte a pomocí dávkovacího víčka odměřte cca 10–20 ml. Při protřepávání dochází k promísení přísad v Roztoku a napěnění přípravku. Roztok neřeďte. Po dobu 60 sekund kloktejte v krku a vyplachujte ústní dutinu. Pro snížení pěnivosti střídavě kloktejte v hltanu a proplachujte ústní dutinu. Přípravek nepolykejte. Po použití ústa nevyplachujte vodou. Po použití dávkovací víčko očistěte. Pro snížení virové nálože používejte Linola sept Roztok 2 až 3krát denně, obzvláště před a po rizikovém kontaktu.

Upozornění:

  • Zdravotnický prostředek
  • Pozorně čtěte příbalový leták
  • CE certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0483

Složení

Aqua, Sorbitol, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Hydroxyapatite, Phenoxyethanol, Zinc PCA, Sodium Benzoate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Phosphoric Acid, Sodium Saccharin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Lactoferrin, Sodium Hyaluronate, Aroma, Benzyl Alcohol. 

Zkuste také další produkty značky Linola, které uvidíte v kategoriích Ústa a zuby, Ústní vody a spreje a Zdravotnické potřeby. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ústní vody bez alkoholu.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4048882117344
ZnačkaLinola
Cesta podání  Do dutiny ústní
Forma  Roztok
Pro  Pro děti  Pro seniory  Pro dospělé
Velikost balení375 ml
Příchuť  Bez příchutě
Ústní vody  Bez alkoholu
Originální názevLinola sept Roztok na kloktání a výplach úst 375ml
Ke staženíPříbalová informace