NeoStrata Glycolic Renewal Smoothing Cream 40 g

Zvláčňující krém s vyhlazujícími a hydratačními účinky určený zejména pro smíšenou a suchou pokožku. Je vhodný na noční ošetření obličeje, krku a dekoltu.

Zvláčňující krém s vyhlazujícími a hydratačními účinky určený zejména pro smíšenou a suchou pokožku. Je vhodný na noční ošetření obličeje, krku a dekoltu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

3.5
Zákazník doporučuje

50% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x

Zvláčňující krém s vyhlazujícími a hydratačními účinky. Přípravek je vhodný zejména pro citlivou pleť. Je určený pro intenzivní omlazovací a hydratační péči o pleť. Má vysoký stupeň hydratace. Výsledkem jeho pravidelného užívání je vyhlazení jemných linek a vrásek. Pokožka získává zdravější, zářivější a celkově mladistvější vzhled.

Silný, obnovující a vyhlazující krém k celkovému omlazení pleti. Obsahuje kombinaci 10% alfa hydroxykyselin (AHA) - hydratační složku s kyselinou glykolovou a kyselinu citronovou ke snížení příznaků stárnutí. Je vědecky prokázáno, že kyselina glykolová dodává pleti objem, vyhlazuje texturu, snižuje vzhled rozšířených pórů, vyplňuje jemné linky a vrásky, optimalizuje pH pleti. Krém je vhodný pro normální a mastnou pokožku. Výsledkem je viditelné obnovení a vyhlazení pokožky.

Účinné látky:

 • Kyselina glykolová 8%
 • Kyselina citronová 2% Vitamin R

Použití

Po očištění pleti aplikujte krém na obličej a krk denně.

Upozornění

Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření a zejména možnost spálení sluncem. Používejte krém s ochranným slunečním faktorem, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci při používání tohoto výrobku, a to i týden poté. Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Zkuste také ostatní produkty značky NeoStrata, které jsou v kategoriích Pleťové krémy, Vrásky a zralá pleť a Tělová kosmetika. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pleťové krémy.

EAN732013301323
ZnačkaNeoStrata
Produktová řadaNeoStrata Resurface
Velikost balení40 g
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Krém
Pro  Pro dospělé
Na co je  Na ochranu před oxidačním stresem
Vlastnosti  Hydratační
Typy pleti  Smíšená pleť  Všechny typy pleti  Suchá pleť
Péče o pleť  Noční
Originální názevNeostrata Ultra Smoothing Cream 40g