Odol Stoma Paradentol 75 ml

Vylepšená receptura zubní pasty Odol Stoma Paradentol® nyní nově obsahuje …

Zobrazit více

Vylepšená receptura zubní pasty Odol Stoma Paradentol® nyní nově obsahuje antibakteriální látku Bradosol® a 1055 ppm fluoridu, který pomáhá chránit zubní sklovinu. Pravidelné čištění pomáhá udržet zdravé dásně.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Pilulka doporučuje

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Příprava a použití
Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte se svým zubním nebo praktickým lékařem. V případě podráždění přestaňte pastu používat. Nepoužívejte, pokud je krabička rozlepená.

Doporučený postup čištění
Pokud máte jakékoliv problémy, zeptejte se na správnou techniku zubního lékaře.

 1. Přiložte kartáček v úhlu 45 stupňů k dásním tak, aby se štětiny dotýkaly zubů i dásní. Jemně kartáčkem vibrujte, aby štětiny stimulovaly dáseň a stáhněte plak směrem od dásně k zubu. Čistěte maximálně 2–3 zuby najednou a postup zopakujte 1–2x. Stejně postupujte i na vnitřní straně horních i dolních zubů.
 2. Při čištění vnitřních plošek předních zubů přiložte kartáček tak, aby jeho rukojeť byla rovnoběžná s podélnou osou zubu a poté kartáčkem lehce pohybujte nahoru a dolů.
 3. Kousací plochy stoliček se čistí nejsnadněji pohybem vpřed a vzad. Celý postup je trochu složitější, ale před zrcadlem to zvládnete.

Kartáček vyměňujte obvykle jednou za 2–3 měsíce, je-li roztřepený, pak i dříve.

Účinné látky
Tea Tree oil, Bromchlorofen, Výtažek z řepíku lékařského.

Zkuste také další produkty značky Odol, které naleznete v kategoriích Zubní pasty, Ústa a zuby a Paradentóza. Výrobek ohodnotilo 5 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Zubní pasty na paradentózu.

EAN8596149002811
ZnačkaOdol
Cesta podání  Stomatologicky - na zuby
Forma  Pasta
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Velikost balení75 ml
Věk>6 let
Originální názevOdol Stoma Paradentol 75 ml