Organika Plnospektrální rostlinné enzymy - pro lepší trávení 60 kapslí

Směs trávicích enzymů, které pomáhají tělu absorbovat živiny a minerály, pro …

Zobrazit více

Směs trávicích enzymů, které pomáhají tělu absorbovat živiny a minerály, pro zlepšení celkového zdraví. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Můžete mít zítra  více info
2ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 13:00
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
309 Kč279 Kč
Cena za 1 kapsli: 4,65 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Veganské Veganské
Nakupujte společně
Ušetříte 30 Kč
Organika Plnospektrální rostlinné enzymy - pro lepší trávení 60 kapslí
+ Reflex Nutrition Nexgen® PRO 90 kapslí
648 Kč618 Kč
Ušetříte 30 Kč
Organika Plnospektrální rostlinné enzymy - pro lepší trávení 60 kapslí
+ GreenFood Nutrition Enzymy Opti 7 Digest 90 kapslí
498 Kč468 Kč

Konzumace potravin bohatých na živiny je velmi důležitá, ale pokud naše tělo nedokáže tyto živiny zpracovat a absorbovat, potraviny, které jíme, jsou v podstatě zbytečné. Enzymy v našem trávicím traktu pomáhají při zpracování a extrakci živin, ale pokud trávení má potíže při jejich vstřebávání z důvodu nedostatku enzymů, může to způsobit chronické onemocnění a nemoci, jakož i předčasné stárnutí. Existuje několik důvodů, proč tělo není schopno produkovat adekvátně trávicí enzymy včetně potravinových alergií, léků, věku a chronického stresu. Na rozdíl od tradičních trávicích pomůcek rostlinné enzymy nejen zmírňují nepříjemné zažívací příznaky - jako je nevolnost, průjem, žaludeční nevolnost a zánět - ale pomáhají našemu tělu lépe vstřebávat živiny.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně s jídlem.

Upozornění

Před použitím se poraďte s lékařem, pokud máte cukrovku, gastrointestinální leze / vředy; pokud užíváte antikoagulační nebo protizánětlivé léky nebo jiné enzymové produkty, nebo pokud jste po operaci. Pokud se objeví přecitlivělost nebo alergie, přerušte užívání. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Datum trvanlivosti uvedený na obalu.

Složení

Účinná látka - jedna tobolka obsahuje: Speciální směs enzymů od Organika®, Proteáza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celé) 57,2 mg (28 600 FCC HUT1), Alfa-amyláza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celé) 286 mg (28 600 FCC DU2), Lipáza (Aspergillus niger) (celé) 74,1 mg (1 467 FCC LU3), Alfa- amyláza (Aspergillus flavus var. oryzae) (celé) 6,3 mg (630 FCC DU2) , proteáza odolná vůči kyselině (Aspergillus flavus var. oryzae) (celé) 50 mg (100 FCC SAP4), Lipáza (Aspergillus niger) (celé) 12,5 mg (250 FCC LU3), hemiceluláza (Trichoderma longibrachiatum) 6,5 mg (650 FCC HCU5), Celuláza (Trichoderma reesei) (celé) 5 mg (100 FCC CU6), Laktáza (Aspergillus flavus var. oryzae) (celé) 0,4 mg (40 FCC ALU7), amyloglukosidázu (Rhizopus oryzae) 2 mg (2 FCC AGU8)

Zkuste také ostatní výrobky značky Organika, které uvidíte v kategoriích Vitamíny a minerály pro sportovce, Doplňky stravy a Zdravý pohyb a sport. Výrobek je ve slevě 9 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Trávicí enzymy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN620365024109
ZnačkaOrganika
Velikost balení60 kapslí
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapsule
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Vlastnosti  Pro vegetariány  Vegan
Na co pomáhá  Na podporu trávení
Originální názevPlnospektrálne rastlinné enzýmy - pre lepšie trávenie, 60 kapsúl
Dodavatel na trhInowis
Země původuKanada