Paralen 100 čípek 5 ks

Paralen 100 čípek 5 ks

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 100, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Tento produkt již bohužel není dostupný

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

4.9
5
4
3
2
1

Paralen 100 čípek 5 ks

Čípky PARALEN 100 se používají u dětí s tělesnou hmotností od 7 kg ke snížení horečky při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Dále se používají při mírné až středně silné bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů (bolesti provázející prořezávání zoubků), při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění.

Účinná látka: Paracetamol 100 mg v 1 čípku.

Kdy použít?

  • Ke snížení horečky při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.
  • Při bolesti provázející prořezávání zoubků.
  • Při bolesti hlavy.
  • Při bolesti svalů nebo kloubů provázející chřipková onemocnění.

Dávkování

Děti s tělesnou hmotností 7-13 kg: 1 čípek 3-4x denně v nejméně 6hodinových intervalech.
Děti s tělesnou hmotností 14-20 kg: 2 čípky 3-4x denně v nejméně 6hodinových intervalech.

Pro jednorázové podání je dávka 10–15 mg/kg tělesné hmotnosti.
Celková denní dávka v průběhu 24 hodin nemá překročit 60 mg/kg tělesné hmotnosti dítěte; rozděluje se na 3-4 dílčí dávky.

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Paralen®, které jsou v kategoriích Volně prodejné léky, Dýchací soustava a Horečka. Výrobek zrecenzovalo 11 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje.

EAN: 8595116523670
Značka: Paralen®
SUKL kód: 0226693
Velikost balení: 5 ks
Originální název: Paralen 100 supp.5x100mg
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.9
5
4
3
2
1

Hodnocení produktu

Maria k. 9. 11. 2019 15:23
Rychly ucinek
Helena Ř. 3. 11. 2019 22:10
Pomohl nám. Spokojenost
Adriana W. 9. 10. 2019 18:54
Výborná klasika vzdy pomůže
dana h. 26. 9. 2019 16:09
Spokojenost
Anna K. 17. 9. 2019 14:45
Dobrá pre detičky čo nechcú papať sirup ako tá moja
lucie F. 2. 9. 2019 20:07
Super
Júlia T. 28. 8. 2019 16:33
Zabírá fakt rychle, dobrý pomocník vždy po ruce
Markéta Š. 22. 8. 2019 18:46
Lék je v pořádku, účinkuje na dětské horečky
Alexandra C. 16. 8. 2019 20:42
Fast and long lasting effect for my child. You just need to keep it between your fingers a bit before putting it, because the edges are not too soft
Zuzana V. 15. 8. 2019 13:01
spokojenost
Diana V. 20. 7. 2019 14:12
Při horečkách zabírá

Doplňující informace

EAN: 8595116523670
Značka: Paralen®
SUKL kód: 0226693
Velikost balení: 5 ks
Originální název: Paralen 100 supp.5x100mg
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení