Nestlé PreBEBA DISCHARGE 400 g

Hypoalergenní kojenecká výživa s polynenasycenými mastnými kyselinami LC-PUFA, …

Zobrazit více

Hypoalergenní kojenecká výživa s polynenasycenými mastnými kyselinami LC-PUFA, probiotiky a H.A. lehce stravitelnými bílkovinami pro nedonošené novorozence a kojence s nízkou hmotností od 1800g. Vhodná od narození. Dietní potravina pro zvláštní účely.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Hypoalergenní Hypoalergenní
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Obsahuje všechny důležité složky výživy
100%
Má výhodné balení
100%
Má kvalitní složení
100%

PreBEBA DISCHARGE je hypoalergenní výživa pro kojence a děti dříve narozené s hmotností nad 1800 g pokud nejsou kojeny. Obsahuje LC-PUFA (polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem), které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a které jsou důležité pro správný vývoj imunitního systému a přispívají k rozvoji mozku a zraku, dále směs hydrolyzovaných bílkovin, která podporuje postupné zvykání si dětského organizmu na obsah mléčných bílkovin a bílkovin v potravě a tím významně snižuje riziko vzniku a rozvoje alergií a bifidobakterie, které podporují zdravou střevní mikroflóru a tím posilují obranyschopnost dítěte.

Účinné látky

Hydrolyzovaná bílkovina LC-PUFA.

Dávkování

Podle návodu uvedeném na obalu výrobku či dle doporučení lékaře.

Příznaky

Děti s nízkou porodní hmotností od 1800g.

Kontraindikace

Alergie na bílkovinu kravského mléka, galaktosemie, intolerance laktózy, deficience galaktokonázy, malabsorpce glikózy a galaktózy a intolerance maltózy.

Složení

Bílkoviny mléčné syrovátky, rostlinné oleje, laktózy, maltodextrín, citrát vápenatý, chlorid vápenatý, L-arginin, inositol, taurin, nukleotidy, síran zinečnatý, siran železnatý, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, nikotín amid, bakterie mléčného kvašení, thiamin, mononitrát, pyridoxin, ryboflavin, síran manganatý, kyselina listová, fylochinon, biotín, selenan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín.

Zkuste také další výrobky značky Nestlé, které naleznete v kategoriích Počáteční kojenecká mléka (1), Dětská výživa a nápoje a Umělá kojenecká mléka. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Počáteční kojenecká mléka (1).

EAN7613038214085
ZnačkaNestlé
Velikost balení400 g
Vlastnosti  Hypoalergenní
Věk>0 týden
Pro  Pro kojence
Originální názevPreBEBA DISCHARGE 400g new
Dodavatel na trhNestlé Infant
Země původuNěmecko