QNT Stress Vegan 90 kapslí

Doplněk stravy pomáhá bojovat proti stresu, přispívá k relaxaci, zmírňuje …

Zobrazit více

Doplněk stravy pomáhá bojovat proti stresu, přispívá k relaxaci, zmírňuje poruchy spánku.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Veganské Veganské

Díky aktivním složkám Stress Temporarily se můžete rozloučit s každodenními starostmi života, které ovlivňují vaši morálku a desetinásobně zvyšují váš stres. Přepracování vám brání v relaxaci a ovlivňuje váš spánek. Navíc může vést k únavě a dokonce i nespavosti, se kterou nemůžete bojovat. Doplněk stravy Stres Dočasně vám dodá klid a vyrovnanost, kterou potřebujete, abyste mohli znovu získat vnitřní klid, který ve vás leží.

Dočasný stres, žádný stresový doplněk

Starosti všedního dne vás ovlivňují a zvyšují váš stres desetinásobně. Přepracování může také způsobit ztrátu koncentrace. Postupně vám všechny tyto malé starosti mohou bránit v dobrém spánku. Doplněk stravy Stres Dočasně vám pomůže znovu získat klid a vyrovnanost, které potřebujete, abyste si mohli znovu užívat života. Díky aktivním složkám jeho přírodních složek vám tento doplněk pomáhá bojovat proti stresu, abyste mohli znovu prosperovat.

Stres, úzkost a přepracování jsou v dnešní době běžnými nepřáteli. Mohou být způsobeny klimatem, prostředím, prací, studiem a mnoha dalšími faktory v dnešní společnosti. Navíc všechny tyto drobné starosti mohou mít negativní dopad na vaši psychickou pohodu. Ať už je příčina stresu jakákoli, cílem je znovu usilovat o vyvážený život. Doplněk stravy Stres Dočasně vám pomůže znovu získat tuto vnitřní rovnováhu. Budete si pak moci opět užívat chvíle relaxace.

Vlastnosti:

 • Pomáhá bojovat proti stresu
 • Přispívá k relaxaci
 • Zmírňuje poruchy spánku
 • Užívejte 3 kapsle denně

qnt-care-stress-yoga

Zdravá mysl díky prospěchům přírody

První složkou je kozlík lékařský. Pomáhá vám relaxovat a snižuje noční probouzení. Zahrnutím detoxikačních akcí vám jeho výhody pomohou uvolnit se tím, že sníží krevní tlak související se stresem a pomohou vám uvolnit svaly. Díky tomu se zlepší kvalita vašeho spánku, a proto budete po celý den pociťovat menší únavu.

Meduňka je druhá rostlina obsažená v doplňku stravy Stress. V kombinaci s kozlíkem lékařského působí uklidňující vlastnosti obou rostlin synergicky, což umožňuje desetinásobné zvýšení účinku jejich účinných látek. Relaxační vlastnosti meduňky vám umožní vyrovnat se s přepracováním tím, že zmírní nervozitu.

Konečně také v doplňku stravy Stress najdete L-theanin a také vitamíny B6 a B12. L-theanin je aminokyselina, která působí na nervový systém. L-theanin je jednou z hlavních účinných látek v zeleném čaji a jeho působení podporuje stav pohody tím, že snižuje zejména psychickou a fyzickou zátěž. Tím, že uklidňuje mysl, jeho výhody relaxace zvyšují duševní koncentraci. Pomáhá také snižovat problémy související se spánkem. Vitamíny B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Kromě toho také zajišťují odolnost vůči stresu tím, že se podílejí na tvorbě neurotransmiterů.

Doplněk stravy Stress vám proto pomáhá znovu získat pocit pohody tím, že vaši mysl uvede do ideální nervové rovnováhy. Tím, že vám pomůže uvolnit svaly, výhody tohoto doplňku vám přinesou pocit klidu a vyrovnanosti. Váš pocit pohody je pak posílen jeho působením na uvolnění vnitřního napětí. Navíc tím, že zmírňuje stres, podporuje dobrou obecnou kardiovaskulární funkci.

Dávkování

Kdy brát Stres? Stres by měl být přijímán s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Nutriční informace

Zdroj 3 kapsle
Suchý extrakt z kořene kozlíku lékařského Kořen kozlíku lékařského 300 mg
Suchý extrakt z meduňky Citronový balzám 300 mg
L-theanin L-theanin 300 mg
Vit. B6 (Pyridoxin HCL) Vit. B6 (Pyridoxin HCL) 4,2 mg
Kyselina listová (kyselina pteroylglutamová) Kyselina listová (vitamín B9) 498 Ug
Vit. B12 (kyanokobalamin) Vit. B12 (kyanokobalamin) 4,5 Ug

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky QNT, které naleznete v kategoriích Na nervy, Doplňky stravy a Paměť a soustředění. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Veganské doplňky stravy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN5404017402713
ZnačkaQNT
Velikost balení90 kapslí
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapsle
Na co je  Na energii  Na lepší soustředění  Na nervy a stres  Na poruchy spánku  Na psychickou vyrovnanost
Vlastnosti  Vegan  Zklidňující
Na co pomáhá  Na paměť
Originální názevQNT Stress Vegan - 90 Kapslí
Dodavatel na trhInside Fit s.r.o.
Země původuBelgie