PB Samsung Galaxy Fit3, Gray

Výdrž baterie až 13 dní na jedno nabití, 1,6“ AMOLED displej, vodotěsnost 5ATM …

Zobrazit více

Výdrž baterie až 13 dní na jedno nabití, 1,6“ AMOLED displej, vodotěsnost 5ATM a stupeň krytí IP68, sledování spánku a více jak 100 druhů cvičení. Okamžitá oznámení a ovládání médií, detekce pádu, světelný senzor.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Zánovní Zánovní
Upozornění: Zánovní: - Krátce používané zboží (např. vrácené v rámci 14 denní lhůty) Může jevit nepatrné známky používání a nebýt v původním obalu. Případná další závada je upřesněna na začátku textu.

Užij si dlouhou výdrž až 13 dní na jedno nabití. Náramek lehce přilne na tvé zápěstí a sleduje více než typů 100 cvičení a denních aktivit – včetně spánkového režimu. Rovněž ti umožní přehrávat hudbu, přijímat příchozí hovory, nebo posílat zprávy. Vždy tak budeš moci zůstat plný energie, ve spojení s ostatními, a připravený posunout své limity, ať už se vydáš kamkoliv.

Výdrž až 13 dní na jedno nabití

Získej až 13 dní ničím nerušeného používání na jedno nabití, nebo náramku rychle doplň 65 % kapacity baterie za pouhých 30 minut. Místo hledání nabíječky se tak budeš moci soustředit na každodenní fitness.

Větší displej přinese dokonalý přehled

Bohatý 1,6" AMOLED displej poskytuje dostatek prostoru pro interakci se zařízením Galaxy Fit3. Klepni na něj, přejeď prstem a rychlým pohledem zjisti vše důležité.

Tenký. Lehký. Připravený k pohybu

Díky svému elegantnímu a lehkému designu se náramek Galaxy Fit3 pohodlně přizpůsobí tvému tréninku. Tenké hliníkové tělo s hmotností pouhých 18,5 g tě při cvičení nebude nijak zatěžovat, ani ti překážet. S vodotěsností 5ATM a stupněm krytí IP68 je navíc připraven čelit jak pobytu v bazénu, tak i dešťovým kapkám nebo prachu. S jeho pomocí budeš neustále připravený dostat ze sebe maximum.

Sleduje více jak 100 druhů cvičení

Dostaň se do formy s více než 100 různých cvičení, která můžeš začít sledovat pouhým dvojitým stisknutím tlačítka Domů. Zapomněl jsi jej stisknout a bojíš se, že ztratíš informace o dosaženém výkonu? Žádný strach. Galaxy Fit3 automaticky rozpozná a sleduje oblíbené druhy cvičení – včetně běhu, jízdy na eliptickém či veslařském trenažéru a dokonce i plavání v bazénu.

Objev tajemství klidného spánku s elegantním a lehkým náramkem Galaxy Fit3. Pohodlně se usadí na zápěstí a během odpočinku neúnavně pracuje a tiše monitoruje tvé spánkové návyky v průběhu celé noci. Pronikni do složitých fází svého spínku, odhal zlozvyky týkající se chrápání, dokonce monitoruj hladinu kyslíku v krvi nebo objev užitečné tipy pro kvalitnější spánek prostřednictvím jedinečného programu Trénink spánku.

S Galaxy Fit3 po svém boku získáš komplexní přehled o svém zdraví, což ti umožní dělat uvážená rozhodnutí, které podpoří tvou cestu za zdravím – od sledování kroků až po monitorování hladiny kyslíku v krvi. Galaxy Fit3 se tak stane tvým osobním zdravotním asistentem, jenž ti pomůže při úsilí o zdravější a aktivnější život.

Přehled tvého zdraví a kondice

Zpřístupni si množství informací o zdraví pomocí aplikace Samsung Health v telefonu. Jednoduše synchronizuj údaje ze zařízení Galaxy Fit3 a získej komplexní přehled o svých tréninkových výkonech, zdravotních pokrocích, spánkových návycích a dalších parametrech. Díky praktickému zobrazení nasbíraných zdravotních údajů na větší obrazovce tak můžeš sledovat svou cestu za zdravým životním stylem během delšího časového období.

Pokročilé funkce na dosah ruky

Ovládej zařízení bez námahy pomocí intuitivních gest. Potáhnutím doprava zobrazíš oznámení, potáhnutím doleva dlaždicový náhled. Posunutím dolů otevřeš rychlou lištu a pohybem nahoru zase seznam aplikací. Potřebuješ se ještě vrátit na domovskou obrazovku? Jednoduše stiskni tlačítko Domů. Při domácím tréninku je možné dvojitým stisknutím tlačítka Domů přejít na seznam cvičení.

Flexibilita i v pracovním shonu

Poslouchej během vaření své oblíbené melodie, přijímej hovory od přátel při běhu v přírodě, nebo odpovídej na zprávy přímo ze svého zápěstí. Propojením sportovního náramku se svým mobilním telefonem získáš rychlý přístup ke spoustě praktických funkcí. A pokud svůj smartphone někde omylem necháš, možnost opětovného prozvonění se ti bude zaručeně hodit. Když bude třeba, zálohuj si všechny svá oblíbená nastavení a aplikace, abys nepřišel o nic důležitého.

Více jak 100 hravých designů

Vyber si ciferník, který tě nejlépe vystihuje. Ať už jde o elegantní motivy, nebo stylové a trendy provedení. A pokud bys chtěl přeci jen něco osobnějšího – přidej na pozadí svou oblíbenou fotografii, abys svému zařízení dodal skutečně osobitý nádech.

Zkuste také ostatní výrobky značky Samsung, které uvidíte v kategoriích Chytré náramky, Elektro a Nositelná elektronika. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.