PB Samsung Galaxy Watch 5 Sport Band Gold Pink 40 mm

Samsung Galaxy Watch5 40 mm budou váš společník na sportování i dlouhé …

Zobrazit více

Samsung Galaxy Watch5 40 mm budou váš společník na sportování i dlouhé cesty (měření EKG, tlakoměr, krokoměr, oxymetr, barometr a další užitečné funkce).

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Zánovní Zánovní
Doprava zdarma Doprava zdarma
Upozornění: Zánovní: - Krátce používané zboží (např. vrácené v rámci 14 denní lhůty) Může jevit nepatrné známky používání a nebýt v původním obalu. Případná další závada je upřesněna na začátku textu. .

Spočítá ovečky za vás

Mějte přehled o svém spánku s naší novou a vylepšenou technologií zaznamenávání spánkové aktivity. Nastavte si večerku, zjistěte, zda chrápete a získejte více informací o jednotlivých fázích (vzhůru, lehký, hluboký, REM fáze) prostřednictvím osmi symbolů v podobě zvířat, které reprezentují typ vašeho spánku. Příjemnější noci vedou k příjemnějším dnům.2,3,4,5

Samsung BioActive sensor

Výkonný Bioaktivní senzor Samsung 3v1 efektivně ovládá tři různé senzory zdraví. Senzor bioelektrické impedanční analýzy, senzor pro měření EKG a optický senzor srdečního tepu.

 • Měření EKG - zůstaňte v obraze díky měření EKG, které vás bude informovat o vašem srdečním tepu a rytmu v reálném čase12,13,14
 • Senzor bioelektrické impedanční analýzy (BIA) - mějte přehled o všem – od počtu procent tělesného tuku (BIA) až po hmotnost příčně pruhovaného svalstva. Jednoduše vše, co o sobě potřebujete vědět pro váš další růst a zdravější já.6,7,8,9,10,11
 • Optický senzor srdečního tepu HR - monitorujte svůj srdeční tep a kardiovaskulární činnost pro detekování odchylek a zároveň mějte přehled o svém krevním tlaku.12,13,14

Posilujete?

Vaše hodinky budou počítat vaše kroky, kalorie, a dokonce i cviky za vás. Navíc podporují více než 90 sportovních aktivit, které na svých hodinkách můžete zaznamenávat.

Baterie

Než se baterie dostane z 0 na 45 % zabere asi třicet minut. Ano, čtete správně. Oproti předchůdcům má Galaxy Watch5 baterii s vyšší kapacitou a navíc se mnohem rychleji nabíjí. Díky tomu budete moci vyrazit během chviličky.15,16

Displej ze safírového skla

Galaxy Watch jsou voděodolné17, s tvrdším předním displejem z prémiového safírového skla, které je až 1,6krát odolnější proti poškrábání.18,19 Jsou připraveny prostě na všechno.

Sledujte, co dokážete

Náplanujte si své další dobrodružství s Google Maps, přehrávejte videa na YouTube, posílejte zprávy, požádejte o pomoc asistenty Bixby nebo Google Assistant, volejte nebo surfujte po internetu. Všechny činnosti, na které používáte mobil? Můžete je dělat i s Galaxy Watch5. Navíc díky funkci Smart Switch můžete jednoduše převést data z vašeho předešlého zařízení Galaxy Watch. Mimochodem, zmínili jsme, že také ukazují čas? 20,21,22,23,24,25

Nový den po vašem

Od analogové elegance k digitální, od retro stylu k modernímu – zvolte si ciferník, který podpoří vaše každodenní aktivity. K dispozici máte sadu klasických designů a pestrou nabídku různých stylů.

Vyberte si řemínek, který se k vám bude hodit za každých okolností, nebo si jich dopřejte více, abyste je mohli sladit s každým outfitem. Přizpůsobivost nade vše.2,27

Dostupné v dechberoucích barvách speciálně navržených pro doplnění vašeho zevnějšku. Vyberte si z provedení Graphite, Sapphire, Silver pro Galaxy Watch5 Large (L) a nebo Graphite, Pink Gold a Silver pro GalaxyWatch5 Small (S) 27,28

Technické vlastnosti:

 • Materiál těla: Hliník
 • Odolnost: 5ATM + IP68 + MIL-STD-810G
 • Displej: 1.19'' (30.4 mm), 396 x 396 Super AMOLED, 330 PPI
 • Ochranné sklo: Sapphire Crystal (24 GPa)
 • Ovládání: 2 tlačítka, digitální luneta
 • Paměť: 1.5 GB RAM + 16 GB interní paměť
 • Procesor: Exynos W920 (Dualcore 1.18 GHz, 5nm)
 • Senzory: Optický snímač srdečního tepu, měření EKG a krevního tlaku, Okysličení krve (SpO2), Akcelerometr, Gyroskop, Barometr , Hallův senzor, Světelný senzor, Geomagnetický senzor, Senzor bioelektrické impedance pro měření složení těla (BIA)
 • Mikrofon: ano
 • Určení polohy: GPS/ GLONASS
 • Připojení BT 5.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5 GHz, NFC
 • Baterie: 284 mAh
 • Operační systém: Wear OS Powered by Samsung, Wear OS 3.5, One UI Watch 4.5
 • Kompatibilita: Android 8.0 nebo vyšší (s výjimkou Go edice a telefonů bez Obchodu Play), RAM 1.5GB a vyšší - vyžaduje telefon s podporou Google Mobile Service, iOS není podporován
 • Obsah balení: Řemínek, nabíjecí kabel, průvodce rychlým spuštěním
 • Rozměry [mm]: 39.3 x 40.4 x 9.8 mm
 • Hmotnost [g]: 28.7 g

1. V porovnání s kapacitou baterie Galaxy Watch4. Typická kapacita byla testována třetí stranou v laboratorních podmínkách. Typická kapacita je odhadovaná průměrná kapacita s ohledem na odchylku kapacity baterie mezi vzorky baterií testovanými podle normy IEC 61960-3. Daná kapacita pro Galaxy Watch5 Pro je 573 mAh, pro Galaxy Watch5 Large 398 mAh a pro Galaxy Watch5 Small 276 mAh. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, způsobech používání a dalších faktorech.

2. Dostupnost se může v závislosti na zemi nebo regionu lišit.

3. Vyžadována aplikace Samsung Health s verzí 6.22.1 nebo novější.

4. Galaxy Watch5 musí být spárováno s telefonem Samsung Galaxy s operačním systémem Android 8.0 a minimálně 1,5 GB RAM.

5. Pouze pro účely dosažení zdravého životního stylu. Neslouží k detekci, diagnostice, ani léčbě jakýchkoli zdravotních obtíží nebo poruch spánku. Měření jsou pouze pro osobní potřebu. Vždy se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

6. NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v případě, že máte implantovaný kardiostimulátor či jiné lékařské přístroje.

7. NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v průběhu těhotenství.

8. V případě osob mladších 20 let se mohou výsledky měření lišit.

9. Veškeré funkce a uživatelská rozhraní se mohou lišit.

10. Měření stavby těla je podporováno pouze na hodinkách Samsung Galaxy Watch4 a novějších řadách.

11. Pouze pro účely dosažení zdravého životního stylu. Neslouží k detekci, diagnostice, ani léčbě jakýchkoliv zdravotních obtíží nebo chorob. Jakékoliv informace, týkající se zdraví, získané prostřednictvím zařízení a/anebo aplikace, by se neměly považovat za lékařské doporučení či radu. Vždy se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

12. Funkci EKG a měření tlaku mohou používat jen osoby starší 22 let. V zájmu přesného měření tlaku je nutné každé 4 týdny uskutečnit kalibraci pomocí tlakoměru a manžety na paži. Vyžaduje smartphone Galaxy se systémem Android 7.0 nebo novějším.

13. Uživatelé by si měli měřit krevní tlak v klidu, podobně jako s tradiční manžetou a neměli by při něm cvičit, kouřit ani pít.

14. Funkce EKG a měření krevního tlaku se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit. Z důvodu omezení jednotlivých zemí při získávání schválení/registrace coby zdravotnického zařízení funguje EKG a měření krevního tlaku pouze na hodinkách a smartphonech zakoupených v zemích, kde je služba momentálně dostupná (služba však může být omezena, když uživatelé cestují do zemí, kde dané služby nejsou k dispozici). Podívejte se na https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor, kde najdete další informace a nejnovější aktualizace o zemích, dané služby poskytujících.

15. Testování provedené společností Samsung v červnu 2022 pomocí předem vydané verze Galaxy Watch 5 (BT & LTE), každá spárovaná s telefonem Samsung; všechna zařízení byla testována s předběžně vydaným softwarem, magnetickým Galaxy Watch rychlonapájecím USB C kabelem (EP-OR900) a 25W Samsung USB C napájecím adaptérem (EP-TA800). Doba napájení závisí na regionu, nastavení, způsobech používání a environmentálních faktorech; skutečné výsledky se mohou lišit.

16. 25W napájecí adaptér Samsung USB typu C (EP-TA800) se prodává samostatně.

17. Galaxy Watch5 odolají vodnímu tlaku do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. Nejsou vhodné k potápění nebo jiným aktivitám s vysokým tlakem vody. Pokud jsou vaše ruce nebo zařízení mokré, je nutné je před jakoukoliv další manipulací nejprve vysušit.

18. V porovnání s Galaxy Watch4.

19. Na základě zkoušky tvrdosti podle Vickerse měřené při konstantní zátěži 200 fg.

20. Funkce Google Assistant pro hodinky je dostupná ke stažení. Výchozí hlasový asistent je Bixby.

21. Dostupné aplikace se mohou v závislosti na zemi či regionu lišit.

22. Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na jednotlivých platformách a zemích, přičemž kompatibilita se může změnit.

23. Vyžaduje připojení k internetu.

24. Pro nejnovější aktualizace v zemích poskytujících službu Bixby navštivte www.samsung.com/bixby.

25. Pro nejnovější aktualizace v zemích poskytujících funkci Smart Switch navštivte www.samsung.com/smartthings.

26. Kompatibilní s Galaxy Watch se systémem Wear OS od společnosti Samsung.

27. Řemínky se prodávají samostatně.

28. Dostupnost barev, velikostí, modelů a řemínků se může lišit v závislosti na zemi či regionu.

29. Dostupné ve vybraných zemích na samsung.com. Počet dostupných kombinací se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech, ve kterých je Galaxy Watch Design Studio dostupné lišit.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Samsung, které uvidíte v kategoriích Pilulka bazar, Elektro a Chytré hodinky. Produkt je v slevě 20 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6000668797
ZnačkaSamsung
Barva  Růžová
Funkce chytrých hodinek  Monitor spánku  Měření srdečního tepu  Úroveň kyslíku v krvi  Sportovní režimy  Oznámení  Měření ušlé vzdálenosti  Krokoměr
Výdrž baterie<40 hod.
Kompatibilní operační systém  Android
Pouzdro  Hliník
Smart chytré technologie  Gyroskop  Barometr  Český jazyk  NFC  Wi-Fi  HR-sensor  Akcelerometr  GPS  GLONASS
Krytí  5 ATM
Nabíjení  Bezdrátové
Stav zboží  Zánovní
Originální názevII. jakost Hodinky Samsung Galaxy Watch5 40 mm SM-R900NZDAEUE růžovo zlaté