Salvia Paradise Saw palmetto standardizovaný extrakt 30 ml

Saw palmetto podporuje reprodukční funkce, močovou soustavu, příznivě působí …

Zobrazit více

Saw palmetto podporuje reprodukční funkce, močovou soustavu, příznivě působí na prostatu i růst vlasů. Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Přírodní Přírodní
Bez lepku Bez lepku
Bez laktózy Bez laktózy

Serenoa plazivá je malá palma dorůstající výšky až 3 m. Rostlina má vzpřímený kmen, který se rozprostírá do šířky. Serenoa plazivá má listy široké, světle zelené nebo stříbrné, dlouhé jeden až dva metry, lopatkovitě a vějířovitě uspořádané. Saw palmetto kvete žlutobíle v období od prosince až do začátku září. Plodem jsou červenočerné bobule, které jsou k vidění od dubna do října.

Saw palmetto je pevná, pomalu rostoucí, dlouhověká rostlina, kterou můžeme najít na jihovýchodním pobřeží Spojených států amerických. Na Floridě jsou rostliny, jejichž stáří se odhaduje až na 700 let.

Cena z důvodu nízké úrody a obrovské poptávky vzrostla více než 3× a zásoby jsou pouze omezené. Z výše uvedených důvodů se saw palmetto velmi falzifikuje. Bohužel falzifikáty nejsou odhalitelné ani speciálními testy. Saw palmetto má však specifickou chuť a vůni, která se falzifikuje hůře. Originální extrakt ze saw palmetto se odhalí pouze testy v kombinaci s organoleptickou zkouškou.

Obsahem lahvičky vyrobené Salvia Paradise® je standardizovaný extrakt z plodů rostliny Saw palmetto (lat. Serenoa repens).

Extrakt je standardizován na obsah 93 % mastných kyselin a 0,38 % sterolů. Jedná se o 100% extrakt v přirozené podobě, bez aditiv a konzervačních látek.

Saw palmetto podporuje zejména reprodukční funkce. Dále má vliv na přirozené zdraví prostaty a udržuje normální funkce močové soustavy. Serenoa plazivá podporuje růst vlasů.


Tradiční užití

Osm kapek extraktu saw palmetto protřepeme v shakeru s vodou či džusem a vypijeme. Užíváme 1× denně.
8 kapek = 320 mg čistého extraktu.

Upozornění

Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu při teplotě nad 23 °C a ve vertikální poloze. Při nižších teplotách extrakt přirozeně tuhne. Je kontraindikováno při onemocnění jater.

Složení

100% Serenoa repens – Saw palmetto.

Zkuste také další výrobky značky Salvia Paradise, které naleznete v kategoriích Doplňky stravy, Zdravý a krásný vzhled a Speciální doplňky stravy. Výrobek je v současnosti ve slevě 1 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Potence a prostata.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8595595901730
ZnačkaSalvia Paradise
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tinktura  Kapky
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez cukru  Bez laktózy  Při cukrovce  Bez barviv  Bez konzervačních látek  Bez aspartamu (sladidlo)  Bez alkoholu  Přírodní  GMO-free  Bez sladidel
Velikost balení30 ml
Věk>3 let
Na co pomáhá  Na močové cesty  Na prostatu  Na zdravé vlasy  Na plodnost
Originální názevSaw palmetto standardizovaný extrakt 30ml
Dodavatel na trhSalvia Paradise s.r.o., Zaječov 396, Zaječov, 267 63, Czech Republic
Země původuČeská Republika