Sencor SFN 5040BL stojanový ventilátor

Moderní a designově velmi povedený ventilátor Sencor SFN 5040 BL nabízí ultra …

Zobrazit více

Moderní a designově velmi povedený ventilátor Sencor SFN 5040 BL nabízí ultra tenký design a celkem 7 variací provozu ventilátorů! Pro větší pohodlnost má ve výbavě i dálkový ovladač.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Značka Sencor vám představuje stojanový ventilátor SFN 5040BL, který vás očaruje nejen moderním designem, ale také tím, že všech sedm variací provozu můžete ovládat na dálku. Spadá mezi větráky, které jsou skladné i tenké. Jeho tloušťka je jen 9 cm, a tak vám může zpříjemnit vzduch nejen v obývacím pokoji, ale například i v hůře větrané koupelně. Tento ventilátor je navíc vybaven možností automatické rotace, tichým a nočním provozem, proto jeho funkce využijete i během spánku.

Tento ventilátor 21. století je vybaven rovnou třemi nezávislými větráky. Uživatel na nich může jednotlivě nastavit různé stupně rychlosti – nízkou (LOW), střední (NORMAL) a vysokou (HI). Pokud zapnete větrák poprvé, budou v provozu všechny naráz. Při dalším spuštění si však nemusíte lámat hlavu, stojanový větrák si zapamatuje poslední nastavený režim.

Klíčové vlastnosti Sencor SFN 5040BL:

 • Moderní design s tenkým provedením
 • 7 variací provozu
 • Dálkové ovládání
 • Automatická rotace
 • Tichý a noční provoz

Produkty pro čištění vzduchu jsou klíčové pro udržení čistého a zdravého domácího prostředí. Efektivně odstraňují alergeny, prach, znečištění a dokonce i viry ze vzduchu, což významně snižuje riziko respiračních onemocnění a alergických reakcí. Moderní čističe vzduchu mohou také pomoci odstranit nepříjemné pachy a udržet vzduch ve vašem domě svěží.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Sencor, které naleznete v kategoriích Péče o domácnost, Úprava vzduchu a Elektro. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ochlazování.

EAN8590669092635
ZnačkaSencor
Originální názevSFN 5040BL stojanový ventilátor SENCOR
Ke staženíNávod k použití