Sencor TROTEC Airlock 100 Těsnění oken pro mobilní klimatizace

Příslušenství ke klimatizační jednotce, zabraňuje úniku chladného vzduchu z …

Zobrazit více

Příslušenství ke klimatizační jednotce, zabraňuje úniku chladného vzduchu z místnosti oknem, zabraňuje vnikání teplého vzduchu z exteriéru dovnitř, chrání před vnikáním obtížného hmyzuPříslušenství ke klimatizační jednotce, zabraňuje úniku chladného vzduchu z místnosti oknem, zabraňuje vnikání teplého vzduchu z exteriéru dovnitř, chrání před vnikáním obtížného hmyzu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Efektivní ochrana proti infiltraci teplého vzduchu – těsnění nepropouští teplý vzduch zpět do místnosti. Chlazení je tak účinnější a úspornější. Univerzální řešení vhodné pro většinu oken a mobilních klimatizací – těsnění se hodí pro všechna běžná okna (výklopná, křídlová, se šikmou střechou atd.) s maximálním obvodem 400 cm.

Technický popis:

 • Okenní těsnění pro mobilní klimatizace
 • Jednoduchá instalace pomocí suchého zipu
 • Vhodné pro všechny běžné okenní konstrukce
 • Připojení hadice na odvod teplého vzduchu přes zip
 • Maximální obvod okna: 400 cm
 • Barevné provedení: bílé

Snadná instalace

Velmi snadná instalace bez vrtání. Těsnění přilepíte k oknu a otevřeným zipem vytáhnete konec klimatizační hadice. Nebrání zavírání okna – těsnění nemusíte sundávat, ani když mobilní klimatizaci nepoužíváte. Okno se snadno zavírá i s nasazeným těsněním. Nepropouští komáry a jiný nežádoucí hmyz.

Produkty pro čištění vzduchu jsou klíčové pro udržení čistého a zdravého domácího prostředí. Efektivně odstraňují alergeny, prach, znečištění a dokonce i viry ze vzduchu, což významně snižuje riziko respiračních onemocnění a alergických reakcí. Moderní čističe vzduchu mohou také pomoci odstranit nepříjemné pachy a udržet vzduch ve vašem domě svěží.

Zkuste také další produkty značky Sencor, které jsou v kategoriích Péče o domácnost, Úprava vzduchu a Elektro. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ochlazování.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4052138000212
ZnačkaSencor
Originální názevAirlock100 prísluš. klimatizácie TROTEC
Ke staženíPříbalová informace