Silk´n Infra žehlička na vlasy GoSleek IR

Revoluce v žehlení vlasů - to je infračervená žehlička na vlasy GoSleek IR.

Revoluce v žehlení vlasů - to je infračervená žehlička na vlasy GoSleek IR.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Chcete hladký, rovný účes, ale obáváte se, že by se vám vlasy poškodily vlasy? Poznejte Silk’n GoSleek IR - tato inovativní žehlička na vlasy s infračervenou technologií a keramickým povrchem vytváří dokonalý hladký efekt bez poškození vašich vlasů!

 • Infračervená technologie zajišťuje hlubší pronikání tepla do středu vlasu
 • Opravuje vlasové kutikuly a dodává vlasům větší lesk
 • Vhodná i pro tenké a slabé vlasy, pro chemicky ošetřené i poškozené vlasy
 • Desky s keramickým povrchem (35 x 90 mm)
 • 5 stupňů pro nastavení teploty: od 130 do 210 ° C

Co je Silk’n GoSleek IR?

Silk’n GoSleek IR je zbrusu nová žehlička na vlasy s infračervenou technologií. Díky 5 různým možnostem pro nastavení teploty a keramickému povrchu je Silk’n GoSleek IR vhodná pro tenké, slabé, chemicky ošetřené a poškozené vlasy.

Rovnání vlasů je také velmi snadné, otočná šňůra zajišťuje, že se snadno dostanete kamkoli, pohodlně se drží, potřebuje minimální dobu pro zahřátí, abyste při úpravě vlasů příliš neztráceli ani sekundu. Se Silk’n GoSleek IR máte zajištěny hladké, zdravě vypadající a hedvábně lesklé vlasy - každý den nebo kdykoliv chcete!

Žehlička na vlasy s keramickým povrchem: rychlý a bezpečný styl! Dnes je k dispozici mnoho různých typů žehliček na vlasy, přičrmž materiál desky má velký vliv na konečný výsledek. Desky potažené keramikou jsou velmi hladké, takže se vaše vlasy při tvarování nezachytí, nezamotají nebo nepoškodí, čímž se jednak snižuje čas strávený narovnáváním vlasů, ale hlavně tyto desky chrání vaše vlasy před teplem a rovnoměrně jej distribuují. Horní „plovoucí“ deska vám také dává větší kontrolu nad vašimi vlasy. Stručně řečeno, klíčový vzorec pro rychlý, hladký a lesklý povrch vlasů!

Více lesku a ochrana díky infračervené technologii Silk’n GoSleek IR využívá infračervenou technologii. To má několik výhod. Žehlička na vlasy s touto technologií v zásadě funguje jako infračervená sauna - vlasy jsou vyhřívány velmi rovnoměrně a zevnitř. Tato hlubší penetrace pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu vlhkosti vlasů, aby se zabránilo jejich vysychání pro maximální lesk a měkkost. Zároveň jsou lépe chráněny podkladové vrstvy vlasů (kutikuly): nedochází k přímému působení tepla, což z nich činí vynikající volbu pro suché, poškozené a chemicky ošetřené vlasy. Rovněž žehlička na vlasy, která používá infračervené záření, funguje rychleji než jiné typy žehliček. Takže můžete také ušetřit spoustu času!

Pozitivní teplotní koeficient Tento typ ohřevu generuje rychlý a energeticky efektivní přenos tepla, což umožňuje GoSleek IR dosáhnout teploty 130 ° C za 30 sekund a 210 ° C za 2,5 minuty. Tato technologie také zajišťuje, že se zařízení rychle ochladí, zabrání přehřátí a zaručí vyšší úroveň bezpečnosti. To prospívá životnosti zařízení.

Správná teplota pro každý typ vlasů Silk’n GoSleek IR má 5 stupňů nastavení teploty od 130 do 210 ° C. To znamená, že žehličku na vlasy lze použít pro mnoho různých typů vlasů. Jemné, poškozené a chemicky ošetřené vlasy se nejlépe narovnávají při nejnižší možné teplotě, tedy mezi 130 a 150 ° C. Normální vlasy lze ošetřovat při teplotě mezi 170 a 190 ° C. Pokud máte husté, hrubé nebo zvlněné vlasy, můžete nastavit teplotu na 210 ° C.

Součástí balení je praktické tepelně odolné úložné pouzdro, které se vám hodí jako žáruvzdorná podložka při ošetření, ale také pro vaše cestování jako ochrana vaší nejoblíbenější žehličky na vlasy GoSleek IR.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Silk´n, které naleznete v kategoriích Žehličky, Elektronika na vlasy a Elektro. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Žehličky.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8712856057580
ZnačkaSilk´n
Příslušenství žehličky  Žáruvzdorné pouzdro
Povrch žehličky  Keramický
Rychlost nahřátí žehličky v sekundách30
Nastavení teploty ve °C130 - 210
Barva  Bílá
Originální názevSilk’n infra žehlička na vlasy GoSleek IR