Tropiclean Antiparazitní šampon Flea and Tick Maximum Strength 355 ml

Hubí blechy, klíšťata a komáry. Odpuzuje blechy po dobu až 7 dnů. Toto …

Zobrazit více

Hubí blechy, klíšťata a komáry. Odpuzuje blechy po dobu až 7 dnů. Toto přírodní esenciální složení obsahuje některé z nejsilnějších přírodních složek v boji proti škůdcům.

Tento produkt není momentálně dostupný.
Nelze platit benefitními body
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Přírodní Přírodní

Šampón proti blechám a klíšťatům Maximum Strength hubí blechy, klíšťata a komáry kontaktem. Odpuzuje blechy po dobu až 7 dnů. Účinný a efektivní, ale je dostatečně bezpečný pro běžné a časté koupání psů a štěňat starších 12 týdnů.

Unikátní přírodní složení antiparazitního šamponu spolehlivě hubí a odpuzuje blechy, klíšťata a komáry včetně larev a vajíček díky speciální kombinaci přírodních esenciálních olejů a to po dobu až sedmi dnů. Šampon využívá přirozených repelentních účinků pěti esenciálních olejů (hřebíčkový olej, olej z citronové trávy, olej z cedrového dřeva, skořicový olej, sezamový olej), takže je bezpečný a šetrný i pro všechny citlivé mazlíčky. Neobsahuje pyrethrin ani permethrin.

Šampon nevymývá jiná dříve použitá antiparazitika.

Vlastnosti:

 • Vhodné pro psy od dvanácti týdnů
 • Zabíjí a odpuzuje blechy a klíšťata včetně jejich larev a vajíček
 • Unikátní přírodní složení
 • Šetrný vůči domácím mazlíčkům
 • Účinkuje až po dobu sedmi dnů
 • Vyrobeno v USA

Návod

Před použitím protřepejte. Naneste na vlhkou srst. Šampón masírujte do srsti a pokožky krouživými pohyby od hlavy až k ocasu. Nechte pěnu působit 5 -7 minut, pak důkladně opláchněte vodou a vysušte srst ručníkem. Pro maximální účinek používejte šampon každé 2 týdny. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Skladujte na suchém a chladném místě.

Upozornění

Lidé: Držte mimo dosahu dětí. Při kontaktu s očima může způsobit podráždění. Umyjte si ruce mýdlem a vodou po aplikaci. Příliš dlouhý nebo často opakovaný kontakt s pokožkou může při citlivosti na některou ze složek způsobit alergickou reakci.

Zvířata: Neaplikujte produkt v blízkosti očí, tlamy nebo nosu zvířete. Nepoužívejte na štěňata mladší než 12 týdnů. Použití na kojící nebo gravidní feny předem konzultujte s veterinářem. Citlivost může způsobit jakýkoliv produkt pro zvířata. Pokud zaznamenáte zvýšenou citlivost po použití tohoto produktu, vykoupejte zvíře s jemným šamponem a pořádně srst vypláchněte vodou. Pokud příznaky citlivosti přetrvávají, kontaktujte veterináře.

Složení

Hřebíčkový olej, olej z citronové trávy, olej z cedrového dřeva, skořicový olej, sezamový olej, laurylsulfát sodný (přírodní), voda, xanthanová guma, glycerin. 

Zkuste také ostatní výrobky značky Tropiclean, které uvidíte v kategoriích Proti blechám, Antiparazitika a Veterina. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Antiparazitní šampony pro psy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN645095320352
ZnačkaTropiclean
Velikost balení355 ml
Věk>12 týden
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Šampon
Vlastnosti  Sensitive  Přírodní
Vhodné pro zvířata  Pro psy  Pro kočky
Originální názevTROP antip.sampon Flea and Tick Maximum Strength 355ml