Venira kolostrum 60 kapslí

Objevte dar matky přírody s pečlivě vybraným 100% čistým mlezivem z prvotřídníh…

Zobrazit více

Objevte dar matky přírody s pečlivě vybraným 100% čistým mlezivem z prvotřídního kozího mléka pro posílení obranyschopnosti organismu!

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Kolostrum poskytuje vašemu imunitnímu systému minimálně 20 % standardizovaných imunoglobulinů, ale také laktoferiny, aminokyseliny, vitamíny a minerály pro udržení jeho optimálního fungování.

Pro koho je kolostrum vhodné?

Unikátní kolostrum pocházející z prvního mléka volně se pasoucích koz z České republiky, otevírá dveře k optimálnímu zdraví pro ženy i muže, kteří touží po silném a přirozeném způsobu podpory svého zdraví. Protilátky obsažené v mlezivu, také známé jako imunoglobuliny, zaručují jedinečnou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy a posilují organismus všech, bez ohledu na věk. Díky vysokému obsahu růstových faktorů, které v tomto doplňku stravy najdeme, přispívá kolostrum k rychlejší regeneraci tkání a svalů u osob vedoucích aktivní životní styl. Šetrně získané mlezivo si jednoduše poradí i s neustále se opakujícími nemocemi u jednotlivců s oslabenou imunitní funkcí. Silné složení kolostra je významnou oporou i pro osoby trpící na střevní potíže, jelikož podporuje rovnováhu střevní mikroflóry.

Jaké problémy tento doplněk stravy řeší?

Výborně stravitelné a plně využitelné mlezivo s obsahem laktoferinů, tedy glykoproteinů dokonale se vázajících na ionty železa, umožňuje řešit problémy se sníženou obranyschopností organismu. Zároveň minimálně 20 % standardizovaných imunoglobulinů poskytuje tělu silný ochranný štít s jedinečným působením, které odpuzuje všechny patogeny. Tímto způsobem kolostrum pomáhá udržovat tělo odolné vůči různým nemocem. S obsahem inulinu, tedy zásadního prebiotiká, ale také bohatého spektra aminokyselin, se naše mlezivo stává průvodcem k optimálnímu zdraví a pohodě. Nejenže podporuje růst prospěšných bakterií ve střevě, ale také udržuje normální rovnováhu střevní mikroflóry a zvyšuje absorpci všech živin. Kolostrum, které neobsahuje jakoukoliv nepříjemnou pachuť, je získané s láskou a péčí a přináší nezbytné stavební kameny i pro regeneraci organismu.

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Díky inovativnímu procesu přeměny tekutého kozího mleziva na práškovou formu v našich kapslích, tedy šetrnému odstředění, pasterizaci a sušení mrazem, si uchovává všechny klíčové látky v té nejčistší prémiové podobě. Při pravidelném užívání se tyto látky do těla promítnou především v celkovém zlepšení imunitního systému a odolnosti organismu, což bude mít vliv i na vaší psychickou pohodu. Unikátní kombinace laktoferinů, vitamínů, minerálů a imunoglobulinů vám umožní udržet si optimální zdraví po dlouhou dobu. Když už se o vás bude pokoušet nějaký vir, budete díky mlezivu disponovat neskutečnou ochranou a také lehčím průběhem nemoci. Protože sami moc dobře víme, že zdraví začíná ve střevech, obsahují naše kapsle nejen cenné látky z mleziva, ale také inulin - jedinečné prebiotikum a zároveň plnidlo podporující zdravé trávení a optimální vstřebávání živin z potravy.

Jaké aktivní látky obsahuje každá denní dávka?

Kozí kolostrum - je šetrně získáváno z prvního kozího mléka volně se pasoucích koz v České republice, a to do 12 hodin od porodu, kdy obsahuje nejvíce prospěšných živin a látek klíčových pro posílení imunitního systému i pro správný vývoj svalů, kostí a dalších orgánů. S antioxidačními vlastnostmi chránící buňky před poškozením volnými radikály.

Užívání

Abyste se dočkali efektů popsaných výše, užívejte 1 kapsli 1-2 x denně. Jedná se o polykatelné kapsle, které je nutné zapít dostatečným množstvím tekutin. Tobolky doporučujeme konzumovat nejlépe nalačno, a to 30 minut před jídlem. Při dlouhodobém užívání pro posílení imunity užívejte kapsle po dobu 3 měsíců, poté si dejte 1 měsíc od pauzu.

Upozornění a skladování

Nevhodné pro děti a mladistvé. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a mimo sluneční záření při teplotě do 25°C.

Obsah balení

60 kapslí, což je kúra na 30 až 60 dní

Složení

Kozí kolostrum

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Venira, které naleznete v kategoriích Colostrum, Imunita a Doplňky stravy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kozí kolostrum.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594198172660
ZnačkaVenira
Velikost balení60 kapslí
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapsule
Pro  Pro dospělé
Na co pomáhá  Na kosti a zuby  Na imunitu  Na svaly
Uvolňování  Standardní uvolňování
Režim výdeje  Doplňky stravy
Originální názevVenira kolostrum 60 kapslí
Dodavatel na trhTopadroit a.s.
Země původuČeská Republika