René Furterer Triphasic progressive Sérum 8x5,5ml + Šampon 200ml 2 ks

Výhodné balení obsahuje Triphasic Progressive Sérum 8x5,5 ml a Triphasic …

 Zobrazit více

Výhodné balení obsahuje Triphasic Progressive Sérum 8x5,5 ml a Triphasic Stimulating Šampon 200 ml na vypadávání vlasů. .

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Výhodné balení obsahuje Triphasic Progressive Sérum 8x5,5 ml a Triphasic Stimulating Šampon 200 ml na vypadávání vlasů. .

RF Triphasic Progressive Sérum

Obsahuje účinné složky biotrinin, extrakt pfaffia, extrakt curbicia, extrakt bitter orange a extrakt lékořice. Působí ve třech rozhodujících fázích životního cyklu vlasů (narození, růst, zralost), aby zpomalil vypadávání vlasů, stimuloval růst a prodlužoval život vlasů.

RF Triphasic Stimulating Šampon

Kombinuje dvě vysoce účinné složky proti vypadávání vlasů, ATP a přírodní Pfaffia extrakt, se stimulačními schopnostmi mikrokuliček silic. Mikrokuličky jemně prasknou na špičkách prstů při aplikaci, aby uvolnily své vzácné síly. Vlasy jsou pružnější, snadno se rozčesávají, jsou měkké a lesklé. Vlasový základ je posílen. Šampon neobsahuje silikony.

Dávkování a způsob užití

Sérum aplikujte 2x týdně po dobu 1 měsíce jako intenzivní kúru při vypadávání vlasů a následně aplikujte 1x týdně po dobu 2 měsíců.
Po umytí vlasů šamponem naneste celý obsah ampule do jednotlivých partií na čistou a vlhkou pokožku hlavy. Vmasírujte do vlasové pokožky pro podporu vstřebání přípravku. Neoplachujte. Šampon je vhodný pro časté použití. Naneste na navlhčené vlasy, napěňte, nechte 1-3 minuty působit a důkladně opláchněte.

Složení

  • RF Triphasic Progressive Sérum obsahuje účinné složky biotrinin, extrakt pfaffia, extrakt curbicia, extrakt bitter orange a extrakt lékořice.
  • RF Triphasic Stimulating Šampon obsahuje účinné složky extrakt pfaffia, esenciální olej orange, esenciální olej levandule a esenciální olej rosemary.

Zkuste také ostatní výrobky značky René Furterer, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Proti vypadávání vlasů a Vlasová kosmetika. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Šampony proti vypadávání vlasů.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN3282779106979
ZnačkaRené Furterer
Velikost balení2 ks
Věk>18 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Šampon  Sérum
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Na co je  Na vypadávání vlasů
Vlastnosti  Bez silikonu
Vlasové přípravky  Pro každodenní péči o vlasy  Poškozené vlasy
Originální názevRF Triphasic progressive Sérum+šampon vyp.vlasů2ks