PB 3F Vision Leader 1038z

Sportovní brýle Leader v černo-bílém designu. Model disponuje polarizovanými skly proti odlesklům. Sluneční filtry ve stupnici 3. Velká pružnost a přizpůsobivost stranic. Maximální ochrana před UVA, …

Zobrazit více

Sportovní brýle Leader v černo-bílém designu. Model disponuje polarizovanými skly proti odlesklům. Sluneční filtry ve stupnici 3. Velká pružnost a přizpůsobivost stranic. Maximální ochrana před UVA, UVB a UVC zářením

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Rozbaleno Rozbaleno
Upozornění: Rozbaleno: - Zboží bylo vybaleno z originálního obalu, nejeví žádné známky použití nebo poškození a obsahuje kompletní obsah z původního balení. Záruka 24 měsíců.

Sportovní brýle Leader v černo-bílém designu. Tento model disponuje polarizovanými skly a díky tomu nehrozí oslnění odraženým světlem. Skla navíc reagují na intenzitu světla s přispěním slunečních filtrů ve stupnici 3.

Leader je vyroben technologií double injection, která se vyznačuje velkou pružností a přizpůsobivostí stranic.

Vlastnosti:

 • Disponuje polarizovanými skly proti odleskkům
 • Sluneční filtry ve stupnici 3
 • Velká pružnost a přizpůsobivost stranic
 • Maximální ochrana před UVA, UVB a UVC zářením

Ochrana UV 400

UV 400 označuje, že brýle chrání oko před zářením do vlnové délky 400 nanometrů. Tedy před neviditelným a škodlivým zářením zvaným ultrafi alové (z anglického ultra-violet). Viditelné sluneční záření má vlnovou délku od 400 do 780 nm. Následuje infračervené záření s vlnovou délkou od 780 nm. Pro tělo je UV záření škodlivé: způsobuje spálení kůže a může vyvolat i některé oční nemoci. Rozděluje se na záření dlouhovlnné UVA (315–400 nm), středněvlnné UVB (280–315 nm) a krátkovlnné UVC (100–280 nm). To poslední je pohlcováno atmosférou.

Zkuste také další produkty značky 3F Vision, které naleznete v kategoriích Sport, Zdravotnické potřeby a Brýle. Výrobek je v současnosti ve slevě 15 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6000980686
Značka3F Vision
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  UV filtr
Barva  Černá
UV filtr  S filtrem
Polarizovaná skla  Ano
Stav zboží  Rozbaleno
Originální názevPB 3Fvision Leader 1038z