Brýle (57 produktů)

Máte problém se čtením malých písmenek v knihách, novinách nebo na mobilním telefonu? Už vám délka vaší paže při oddalování textu nestačí? To je první známka toho, že potřebujete čtecí brýle. U nás najdete brýle na čtení různých tvarů i dioptrií. …

Zobrazit více

Máte problém se čtením malých písmenek v knihách, novinách nebo na mobilním telefonu? Už vám délka vaší paže při oddalování textu nestačí? To je první známka toho, že potřebujete čtecí brýle. U nás najdete brýle na čtení různých tvarů i dioptrií. Pozadu nejsme ani se slunečními brýlemi pro pány, dámy a mrňouse. Jste fanda do venkovních sportů? Potom vám udělá radost kategorie sportovních brýlí. Na co v Pilulce rozhodně nezapomínáme, je zdraví, proto u nás pořídíte i brýle proti modrému světlu.

Jak vybrat brýle?

Ať už vybíráte dámské, pánské nebo dětské brýle, tady je pár bodů pro inspiraci:

Dioptrie: Pokud potřebujete korekci zraku, je důležité zvolit brýle s dioptriemi, které odpovídají vašim potřebám. Navštivte očního lékaře nebo optika, který vám provede zrakový test a určí potřebnou dioptrii.

Typ rámu: Rozlišujeme rámy kovové a nekovové (plastové). Další možností jsou bezobroučkové brýle.

Materiál rámu: Rámy brýlí mohou být vyrobeny z mnoha materiálů, jako je kov, plast, dřevo nebo kombinace různých materiálů. 

Tvar rámu: Různé tvary rámu mohou lichotit různým tvarům obličeje. Zvolte tvar rámu, který zdůrazní vaše nejlepší rysy.

Barva rámu: Zvažte barvu rámu, která se hodí k vašemu odstínu pleti, barvě vlasů a vašemu celkovému stylu. Můžete se rozhodnout pro neutrální barvu, která se snadno kombinuje s různými outfity, nebo pro odvážnější model, který bude sloužit i jako módní doplněk.

Velikost rámu: Velikost rámu je důležitá pro pohodlné nošení brýlí. Zvažte velikost rámu, který bude odpovídat velikosti vaší hlavy, délce vašich spánků a poloze očí.

Funkce a doplňky: Různé brýle mohou mít různé funkce a doplňky, jako jsou antireflexní vrstvy nebo polarizační filtry.

Jak čistit brýle?

Čištění brýlí je důležitou rutinní údržbou, která jim pomáhá udržet čistotu a jasnost. Tady je několik kroků, které vám zajistí brýle jako ze žurnálu:

  1. Připravte si vybavení: Budete potřebovat čistící roztok nebo sprej určený speciálně pro brýle, mikrovlákenný hadřík nebo čistou bavlněnou látku.
  2. Opláchněte brýle pod tekoucí vodou: Nejprve opláchněte brýle pod tekoucí vodou, abyste odstranili prach a nečistoty, které se mohou nacházet na sklech.
  3. Naneste čistící roztok nebo sprej: Aplikujte malé množství čistícího roztoku nebo spreje na obě strany skel brýlí. Dbejte na to, abyste použili roztok nebo sprej určený speciálně pro brýle, abyste se vyhnuli poškození povrchu skel.
  4. Otřete skla hadříkem nebo látkou: Použijte mikrovlákenný hadřík nebo čistou bavlněnou látku k otření skel brýlí. Pohybujte se od horní části dolů a otírejte skla jemně, abyste se vyhnuli poškrábání.
  5. Čistěte i rámy a nosníky: Nezapomeňte také otřít rámy a nosníky brýlí, protože se na nich mohou také hromadit nečistoty a mastnota.
  6. Vysušte brýle: Ujistěte se, že brýle jsou důkladně osušené, aby nezůstaly žádné stopy čistícího roztoku nebo vody.
  7. Nepoužívejte hrubé nebo abrazivní materiály: Abyste se vyhnuli poškození skel nebo povrchu brýlí, nepoužívejte hrubé nebo abrazivní materiály, jako jsou papírové ubrousky nebo houbičky.
  8. Ukládejte brýle na bezpečné místo: Po čištění brýlí je důležité je uložit na bezpečné místo, například do pouzdra na brýle, abyste se vyhnuli poškrábání nebo poškození.

Pravidelné čištění brýlí podle těchto kroků vám pomůže udržet jejich čistotu.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky 3F Vision, Keen a KiETLA. V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Brýle pro řidiče, Dioptrické brýle, Příslušenství k brýlím a Sluneční brýle. Nejlépe hodnoceným produktem je American Way Brýle čtecí šedé v etui, různé varianty.

Product image

Keen Pouzdro na sluneční brýle

Můžete mít zítra76 Kč
Product image

Keen Brýle pro řidiče 31187

Můžete mít zítra169 Kč
Product image

Keen Pouzdro na čtecí brýle hnědé

Můžete mít zítra76 Kč
Product image

3F Vision Brutal II. 1724

Můžete mít zítra579 Kč
Product image

3F Vision Kern 1760

Můžete mít zítra579 Kč
Product image

3F Vision Photochromic 1162z

Můžete mít zítra1 290 Kč
Product image

3F Vision Fly 1767

Můžete mít zítra389 Kč
Product image

3F Vision Version 1843

Můžete mít zítra659 Kč
Product image

3F Vision Version 1845

Můžete mít zítra659 Kč
Product image

3F Vision Clav 1665

Můžete mít zítra609 Kč
Banner
Product image

3F Vision Moonlight 1150

Můžete mít zítra529 Kč
Product image

3F Vision Defence 1736

Můžete mít zítra329 Kč
Product image

3F Vision Mono jr. 1497

Můžete mít zítra259 Kč
Product image

Keen Čtecí brýle +1.50 č.237

Můžete mít zítra149 Kč
Product image

3F Vision Version 1839

Můžete mít zítra659 Kč
Product image

3F Vision Leader 1427

Můžete mít zítra1 090 Kč
Product image

3F Vision Rubber 1604

Můžete mít zítra259 Kč
Product image

Keen Sluneční brýle dětské 31205

Můžete mít zítra80 Kč
Product image

3F Vision Guard 1743

Můžete mít zítra579 Kč
Product image

3F Vision Rubber 1439

Můžete mít zítra259 Kč
Product image

3F Vision Leader 1038z

Můžete mít zítra579 Kč
Brýle - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Brýle ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Brýle lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: 3F Vision Shaft 1475
5 / 1x
odpovidají popisu
Recenze produktu: Beauty Formulas Čistící ubrousky na brýle 20 ks
5 / 3x
vše ok
Recenze produktu: Glassa Brýle na počítač PCG09 černá/zlatá
5 / 4x
Elegantní a kvalitní brýle, které zabraňují a ochraňují před škodlivým modrým světlem. Po zakoupení na ně nedám dopustit a jsem z nich nadšená. Práce na počítači je mnohem příjemnější a bolest očí nebo migrény již nemám. Jsou z lehkého materiálu a opravdu zajistí komfort na práci, kterou potřebujete a oceníte.
Recenze produktu: 3F Vision Kern 1760
5 / 2x
Paráda
Recenze produktu: Dooky BabyBanz sluneční brýle Silver Star
5 / 1x
OK
Recenze produktu: 3F Vision Defence 1736
5 / 1x
První brýle pro 4.leteho kluka jsou dobré, odolné.
Recenze produktu: 3F Vision Version 1845
5 / 2x
dobře sedí na tváři
Recenze produktu: Glassa Brýle na počítač PCG09 černá/modrá
5 / 1x
Brýle Glassa proti modrému světlu jsem si pořídil, protože při delší práci na počítači jsem míval unavené oči, které mě pálili a trvalo déle, než jsem byl schopný zaostřit například na papír, kde jsem si potřeboval udělat poznámky. S těmito brýlemi dochází k výrazně menší únavě očí, tudíž zvládám pracovat s počítačem celý den bez pálení očí. Samotné brýle mě překvapily svou pevnou a bytelnou konstrukcí (upřímně za tuto cenu jsem čekal horší kvalitu zpracování). Brýle mají opravdu jen velmi lehce nažloutlá skla, tudíž obraz co oko vnímá je téměř nerozeznatelný od toho, když brýle nemá. Rozdílu jsem si všiml jen když jsem se na to detailně zaměřil, kdy nejlépe lze pozorovat rozdíl na bílém pozadí na monitoru, kdy normálně má bílá nádech lehce do modra a s brýlemi je spíše s nádechem do oranžova. Celkově bych brýle doporučil každému, kdo trpí na únavu očí při delší práci na počítači. Za danou cenu dostanete velmi kvalitní produkt, který pomáhá.
Recenze produktu: Glassa Brýle na počítač PCG02 černá/červená
5 / 2x
Syn používá denně na práci s PC a sledování TV večer, lépe se mu usíná a nemá tak unavené oči. Šetří zrak a eliminuje škodlivé modré světlo, které má negativní vliv nejen na oči, ale celý organismus.
Recenze produktu: 3F Vision Leader 1708
5 / 2x
Rychle doručení balíčku.Naprostá spokejenost.
Nahoru

Podívejte se na produkty z kategorie Brýle seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Brýle seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Brýle jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.