AU-Medic blokátor bolesti 4 ks

AU-MEDIC blokátor bolesti zdravotnický prostředek je revoluční a jedinečný …

Zobrazit více

AU-MEDIC blokátor bolesti zdravotnický prostředek je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který dokáže zastoupit chemické medikamenty užívané při nejrůznějších bolestech těla.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.4
Zákazník doporučuje

80% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x

AU-MEDIC blokátor bolesti (zdravotnický prostředek) je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který snižuje citlivost na bolest. Jeho výhodou je nenávykovost a vysoká bezpečnost bez nežádoucích účinků.

Hlavní a jedinou účinnou složkou jsou mikroskopické krystaly čistého křemíku, které jsou umístěny ve střední části crystal tapu. Po přilepení na či nad místo bolesti (dle návodu k použití) mikroskopické krystaly čistého křemíku piezoelektrickým jevem ruší přenos nervového signálu bolesti do mozku, a tímto fyzikálním mechanizmem účinku omezují pocit bolesti. Použití: odlepte 1 ks crystal tapu dle naznačeného místa a aplikujte ho na či nad místo bolesti. Přiložení musí být provedeno správně a na místo, kudy vede samotný nerv.

Základní pravidlem je aplikovat každý samostatný crystal tape cca 2-3 cm nad místo pocitu bolesti nebo přímo na místo bolesti.
Pokud se do hodiny nedostaví úleva, je potřeba crystal tape přelepit (posunout) na jiné místo. Je možná aplikovat více crystal tapů najednou.

Dávkování
Nejdříve aplikujte 1-2 crystal tapy a v případě potřeby přidejte další. Obvykle jsou dostatečné 2-4 crystal tapy.

Zkuste také ostatní výrobky značky AU-Medic, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Náplasti hojivé a Lékárničky a obvazy. Produkt zrecenzovalo 5 zákazníků a 80 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Na bolest.

EAN8594059738028
ZnačkaAU-Medic
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Náplast
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Velikost balení4 ks
Originální názevAU-MEDIC blokátor bolesti 4ks