Beba EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa, potravina pro zvláštní lékařské účely, od narození, 800 g

BEBA ® EXPERTpro HA 1 je mléčná výživa obsahující unikátní kombinaci složek-částečně hydrolyzovanou bílkovinu získanou procesem OPTIPRO ® HA, probiotika L. reuteri, vitamíny* a minerální látky* pro …

Zobrazit více

BEBA ® EXPERTpro HA 1 je mléčná výživa obsahující unikátní kombinaci složek-částečně hydrolyzovanou bílkovinu získanou procesem OPTIPRO ® HA, probiotika L. reuteri, vitamíny* a minerální látky* pro uspokojení potřeb vašeho děťátka.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
579 Kč
Cena za 100 g: 72,38 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Beba EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa, potravina pro zvláštní lékařské účely, od narození, 800 g
+ Stoptussin sirup 180 ml
778 Kč
Beba EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa, potravina pro zvláštní lékařské účely, od narození, 800 g
+ Coldrex MAXGrip Citron 10 sáčků 10 ks
828 Kč

BEBA ® EXPERTpro HA 1 je prémiová výživa s kombinací osvědčených látek, která po vzoru mateřského mléka obsahuje:

 • Bakterie střevní mikroflóry L. reuteri – probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
 • Částečně hydrolyzovanou bílkovinu
 • OPTIPRO ® HA – speciální proces k získání 100 % syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny.
 • Bez palmového oleje

Mohlo by vás zajímat

Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! S výrobou kojenecké výživy má více než 150 let zkušeností. Roku 1867 Henri Nestlé, představil světu 1. náhradní výživu – Farina Lactée.

Nestlé dnes vyrábí nejen kojeneckou výživu, ale i širokou paletu příkrmů pro malé i větší děti. Vybírat můžete z pestré nabídky mléčných i nemléčných kaší, příkrmů a desertů v praktickém balení nebo sušenek pro první zoubky.

Návod k přípravě

 1. Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.
 2. Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
 3. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
 4. Polovinu převařené vody (viz tabulka) ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.
 5. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný!
 6. Důkladně protřepte.
 7. Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka).
 8. Ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek úplně rozpustil.
 9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
 10. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Doporučené dávkování

Upozornění

Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k zalknutí. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence. Všechny HA výživy s naštěpenou bílkovinou mají nahořklou příchuť.
2 Používejte pouze přiloženou odměrku. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak muže dojít bud k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem!
3 Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Důležité upozornění

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. BEBA ® EXPERTpro HA 1 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. BEBA ® EXPERTpro HA 1 je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence. Nesmí být konzumována kojenci alergickými na mléčné bílkoviny.

*Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky, minerální látky (chlorid draselný, glycerofosforečnan vápenatý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), rybí olej, cholin bitartát, olej z Mortierella alpina, L-arginin, vitaminy (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, riboflavin, thiaminmononitrát, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, L-thyrosin, inositol, bakterie mléčného kvašení (Limosilactobacillus reuteri DSM 17938, 8,9 × 10 7 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti), taurin, nukleotidy [cytidin-5’-monofosforečná kyselina (CMP), sodné soli uridin-5’-fosforečné kyseliny (UMP), adenosin-5’-monofosforečná kyselina (AMP), sodné soli guanosin-5’-monofosforečné kyseliny (GMP)], L-karnitin.

Obsahuje mléko, rybí olej.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Beba, které naleznete v kategoriích Počáteční kojenecká mléka, Matka a dítě a Dětská výživa a nápoje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Počáteční kojenecká mléka.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN7613287297563
ZnačkaBeba
Produktová řadaNestlé Beba
Vlastnosti  Bez palmového oleje
Velikost balení800 g
Věk>0 měs.
Originální názevBEBA EXRTPRO HA 1 LR DENWHB113
Dodavatel na trhNestlé Infant
Země původuNěmecko