Canpol babies Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyNatural

Odsávačka Easy&Natural umožňuje důkladné odsávání mateřského mléka.Obsahuje až …

Zobrazit více

Odsávačka Easy&Natural umožňuje důkladné odsávání mateřského mléka.Obsahuje až devíti stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Při kojení Při kojení
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
banner, canpol babies, odsávačka

Odsávačky mateřského mléka Canpol babies patří dlouhodobě mezi nejprodávanější – spolehnout se můžete na elektronickou odsávačku Easy&Natural, která má nejen modernější design, ale hlavně rozšířené funkce a přehledný elektronický displej. Odsávačka funguje ve dvou fázích, které napodobují přirozený rytmus sání miminka. V každé fázi si můžete nastavit až 9 různých sil sání. Nástavec je z měkoučkého silikonu, a tak je při odsávání velmi citlivý k namáhaným prsům. Odsávačka se skvěle čistí a je jednoduchá na ovládání. Je malá a šikovná, tudíž může cestovat všude s vámi. Vyvinuto pro všechny maminky, které bojují s nastartováním laktace nebo nemohou přirozeně kojit.

Proč vsadit na odsávačku Easy&Natural?

odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka mléka, canpol babies
odsávačka, canpol babies
Jak odsávačku sestavit?

Vše o odsávačce:

9 režimů

Regulace síly sání

Obsahuje až devíti stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. 1. fází je rychlé sání dítěte, které stimuluje vytékání mléka z prsu, 2. fází je volné hluboké sání. 

fáze odsávání

9 možností nastavení

9 možností nastavení – v každé fázi je k dispozici 9 stupňů nastavení sací síly. Celkem tedy 18 možností nastavení podle vašich preferencí a potřeb.

odsávačka

Jemná masáž

Citlivá masáž a měkký silikonový nástavec pro zvýšení vašeho komfortu při odsávání mateřského mléka.

odsávačka, canpol babies

Jednoduchá údržba

Malý počet částí usnadňuje údržbu a umývání.

odsávačka, ventil

Zpětný ventil

Zabraňuje mléku, aby se vracelo, a tlačí ho směrem do láhve.

odsávačka, canpol babies

Malá a praktická

Tělo odsávačky se vejde do dlaně. Rozměr jen 10 × 8 cm.  Odsávačku mateřského mléka můžete umístit do praktické kapsičky a mít ji tak po ruce, kdykoliv potřebujete.

Sada obsahuje

 • Zásobník na uchovávání pokrmu
 • Úplnou kojeneckou láhev
 • Adaptéry pro širokohrdlé a úzkohrdlé lahve
 • Praktické pouzdro
odsávačka, canpol babies, sada

Jak uchovávat odsáté mléko?

 • Odsáté mléko můžete uchovávat v láhvi nebo speciálních zásobnících na uchovávání pokrmu
 • Zmrazujte pouze čerstvě odsáté mléko. Láhev nikdy nenaplňujte po okraj, aby se mohl zvětšit objem mléka při zmrazování
 • Zmražené mléko rozmrazujte zvolna přirozeným způsobem jako jiné potraviny, nikdy nepoužívejte mikrovlnou troubu. Můžete změnit strukturu mléka a zbavit ho jeho hodnotných látek
 • Zmražené mléko můžete rozmrazovat přes noc v ledničce a pak ho ohřát v ohřívači nebo horké vodě
 • Mléko protřepejte, abyste promíchali oddělený tuk
odsávání mléka

 

 • Rozmražené mléko spotřebujte do 24 hodin. Po tuto dobu uchovávejte mléko v ledničce. Rozmražené mléko NIKDY znovu nezmrazujte
 • NIKDY nemíchejte čerstvě odsáté mléko s rozmraženým mlé­kem
 • Zmražené mléko NIKDY nep­řevařujte ani neohřívejte v mikrovlnné troubě
 • VŽDY zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu
 • Nespotřebované rozmražené mléko více nepoužívejte
  Čerstvě odsáté mléko Rozmražený pokrm
Pokojová teplota 12 h neuchovávat
Lednička (+4 °C) 2–5 dní 24 h
Mrazící box v ledničce (–10 °C) 2 týdny Rozmražené mléko nikdy znovu nezamrazujte
Hluboké mražení (–18 °C do –20 °C) 6 měsíců Rozmražené mléko nikdy znovu nezamrazujte

 

Mytí odsávačky

Vytáhněte z odsávačky silikonovou hadičku se spojkou. Tento díl není potřeba umývat, protože se nedostává do kontaktu s mlékem.Všechny díly odsávačky myjte pouze ručně v horké vodě šetrným mycím prostředkem. Nepoužívejte silné detergenty ani ostré čistící prostředky, které mohou poškrábat povrch jednotlivých dílů. Vypláchněte čistou horkou vodou. Víčko, šroubovací víčko, těsnící disk a zásobník umyjte stejným způsobem.

Upozornění: Ne­umývejte silikonovou hadičku se spojkou, protože spojuje elektrické díly. Pouze otřete vlhkým hadříkem.

 

Jak sterilizovat savičku?

Před prvním i každým dalším použitím savičku z hygienických důvodů umyjte v teplé vodě a sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky!

 

Upozornění: Dů­ležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako šidítko. Nikdy savičku neděrujte ani nezvětšujte otvory v savičce, můžete způsobit její zničení. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu.

 

Před každým použitím savičku důkladně zkontrolujte, zejména tehdy, když už má dítě zoubky. Natáhněte savičku všemi směry. Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se savička nemůže správně odvzdušňovat. Při prvních známkách poškození nebo oslabení materiálu vyměňte savičku za novou. Z bezpečnostních a hygienických důvodů doporučujeme savičku vyměnit max. po 3 měsících. Nenechávejte savičku na přímém slunečním světle ani v blízkosti tepelného zdroje.

Jak používat elektrickou odsávačku Easy&Natural?

Ujistěte se, že odsávačka je umytá a sterilizovaná. Důkladně si umyjte ruce a prs. Jemně stlačte bradavku a odstříkněte trochu mléka. Zapněte odsávačku do sítě. Stlačte tlačítko on/off. Nad tlačítkem se rozsvítí kontrolka, která signalizuje, že je odsávačka zapnutá. Pokud opět stlačíte tlačítko on/off, kontrolka zhasne a odsávačka se vypne. Přiložte odsávačku k prsu tak, aby silikonová masážní vložka těsně přiléhala k prsu a aby kolem ní neunikal vzduch. Musí se vytvořit podtlak, který je zárukou správného odsávání. Netěsnosti zhoršují proces odsávání mléka. Láhev držte vždy ve svislé poloze, aby mléko mohlo volně stékat na dno.Odsávačka se rytmem a silou sání přizpůsobí individuálním potřebám každé matky.

canpol babies, odsávání mléka

Stlačte tlačítko mode, které reguluje rychlost sání a vyberte si jeden ze tří režimů

 • Express (rychlý režim) – V rychlém režimu odsávačka kopíruje rychlé a plytké sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. V této fázi začíná mléko vytékat z prsu
 • Natural (přirozený režim) – Přirozený režim imituje pomalejší, hlubší a přirozené sání
 • Strong (silný režim) – Silný režim imituje pomalejší, velmi hluboké sání, ke kterému dochází z průběhu efektivního sání dítěte. Mléko již vytéká a dítě se nemusí tak namáhat s jeho vysáním. Pomalu se stává hustší, sytější a tempo sání se zpomaluje

 

Otočným knoflíkem můžete regulovat sílu odsávání:

 • Malá síla odsávání
 • Střední síla odsávání
 • Velká síla odsávání

 

Odsávejte pokrm do okamžiku, kdy cítíte, že již odtéká značně pomaleji. Přiložte odsávačku k druhému prsu a v odsávání pokračujte. Po ukončení odsávání odšroubujte od odsávačky láhev, našroubujte dudlík a můžete mléko podávat dítěti.

Zkuste také další výrobky značky Canpol babies, které jsou v kategoriích Odsávačky mléka, Kojení a Matka a dítě. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Elektrické odsávačky mateřského mléka.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN5903407122076
ZnačkaCanpol babies
Vlastnosti  Při kojení
Typ odsávačky  Elektrická
Originální názevCanpol babies Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyNatural