
Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200 ml
Antitusický sirup se používá k úlevě od suchého a dráždivého kašle. Tekutina obsahuje léčivou látku dextromethorfan-hydrobromid, což je antitusikum pomáhající zastavit kašel. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající ve věku 12 let a starší. Pokud se do 3–5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Léčivá látka
Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum. Jeden ml sirupu obsahuje dextromethorphani hydrobromidum 1,5 mg.
Příznaky
Suchý a dráždivý kašel
Dávkování
Dospělí užívají 10 ml sirupu (15 mg dextromethorfanu) 4krát denně. K odměření dávky použijte přiloženou odměrku, nebo odměrnou lžičku. Dospívající ve věku 12 let a starší mají stejné dávkování jako u dospělých. Dinarex není určen pro děti ve věku do 12 let. Starší pacienti (nad 65 let) – stejné dávkování jako u dospělých.
Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Dinarex, které uvidíte v kategoriích Suchý dráždivý kašel a Léky. Výrobek hodnotilo 8 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Suchý dráždivý kašel.
EAN | 5290931015999 |
Značka | Dinarex |
SUKL kód | 0211176 |
ATC | R05DA09 |
Velikost balení | 200 ml |
Věk | >12 let |
Cesta podání | Perorálně - polyká se |
Forma | Sirup |
Pro | Pro děti Pro dospělé |
Režim výdeje | Volně prodejné HVLP |
Originální název | DINAREX 1.5mg/ml por.sol. 1x200ml I |
Ke stažení | Příbalová informace |