Gelové krytí - Dermatix (0 produktů)

V této kategorii najdete moderní prostředky ke krytí ran zajišťující vlhké hojení. Jsou zde gely, které se nanáší na ránu a dodávají jí potřebnou vlhkost (nehodí se pro rány silně mokvající). Dále zde najdete krytí hydrokoloidní a alginátová, u …

Zobrazit více

V této kategorii najdete moderní prostředky ke krytí ran zajišťující vlhké hojení. Jsou zde gely, které se nanáší na ránu a dodávají jí potřebnou vlhkost (nehodí se pro rány silně mokvající). Dále zde najdete krytí hydrokoloidní a alginátová, u nichž se vnitřní vrstva mění v gel po vstřebání sekretu. Ta jsou již podle jednotlivých druhů vhodná pro rány mírně, středně či silně secernující.

Máme v nabídce i krytí RespoSorb Super, v jehož jádru jsou superabsorpční polymery (SAP). Ty mají výraznou schopnost absorbovat kapaliny, při tom se zvětšuje jejich objem a vytváří se pevný gel. Toto krytí je určeno pro velmi silně exsudující rány.

 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky HemaGel. Nejlépe hodnoceným výrobkem je HemaGel Hydrofilní gel na rány 30 g.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Gelové krytí seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Gelové krytí seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Gelové krytí jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.