Hamax (1 produktů)

Společnost Hamax je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů dětských cyklosedaček. Značka byla založena v roce 1958 a sídlo se nachází v Norsku. Jedním z našich hlavních poslání je chránit to, co je pro nás nejvzácnější: naše děti. Naším …

Zobrazit více

Společnost Hamax je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů dětských cyklosedaček. Značka byla založena v roce 1958 a sídlo se nachází v Norsku. Jedním z našich hlavních poslání je chránit to, co je pro nás nejvzácnější: naše děti. Naším cílem je vyvíjet a dodávat dětské sedačky na jízdní kola v nejvyšší kvalitě, kde bezpečnost je naší prioritou číslo jedna.

Hamax AS klade důraz na užitnou hodnotu výrobků, konstrukci a hlavně na bezpečnost dětí, které jsou uživateli jejich produktů. Všechny výrobky splňují přísné nároky Evropské normy EN 14344 (cyklosedačky), EN 15918 + ASTM F1975 (cyklovozíky) a EN 1078 (cyklohelmy) pro ochranu zdraví. Výrobky značky Hamax AS jsou jedny z nejbezpečnějších na našem trhu.

Hamax - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Hamax ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Hamax lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Hamax Cyklosedačka SIESTA - šedá/černá
5 / 2x
Ok
Recenze produktu: Hamax Cyklohelma Thundercap zelená modré pásiky 52-57
5 / 1x
Ok