Huawei Watch GT 2 Pro Night Black

Elegantní chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro, které jsou zasazeny do …

Zobrazit více

Elegantní chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro, které jsou zasazeny do odolného luxusního titanového těla. Nabízejí 1,39“ AMOLED displej chráněný safírovým sklem, 4 GB vnitřní paměti, integrovaný reproduktor, fitness funkce, měření tepu, GPS, voděodolnost 5 ATM a vydrží nabité až 14 dní s možností nabíjení bezdrátově.

Barva
ČernáŠedá
Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 12 zákazníků
Napsat hodnocení
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
100%

Seznamte se s novou elegancí umění

Safírový ciferník odolný proti opotřebení se hladce spáruje s titanovým rámem pro lehký a pevný design. Lesklá a pro pokožku přívětivá keramická záda zajišťují pohodlné nošení. HUAWEI WATCH GT 2 Pro se sofistikovaným řemeslným zpracováním podtrhává vytříbené souznění s dokonalou rovnováhou mezi uměním a technologií.

Užij si tajnosti přírody

Teď dávej dobrý pozor, nyní můžeš znát přesné časy východu i západu slunce i měsíce a připravit se tak na dobrodružný zážitek. Více než to - 8 typů měsíčních fází, jako je půlměsíc, úplněk, nov a další ti spolu s přílivem a odlivem umožní pozorovat oblohu a vychutnat si romantiku okamžiku, zatímco čas kolem bude pozvolna utíkat.

Designováno na tvůj styl

Vyber si ciferník s více než 200 variantami, aby se vždy hodil pro daný den. Získej tak díky dynamickým možnostem ciferníku téměř nekonečnou zábavu, nebo si z aktuálního ciferníku prohlížej příchozí data v reálném čase.

Lyžování a snowboarding

HUAWEI WATCH GT 2 Pro poskytuje komplexní data, jako je srdeční frekvence, průměrná rychlost, druh sjezdovky, dráha a vzdálenost pro běh na lyžích, klasické lyžování a snowboarding. Kromě toho můžeš také přijímat hlasová upozornění, pokud některá data překročí normální nebo nastavenou rychlost3. Hodinky jsou pro tebe dobrou společností, když potřebuješ udržovat balanc při rychlé jízdě.

Tvůj osobní golfový trenér

Nový golfový režim je schopen inteligentně analyzovat pozici odpalu a poskytnout ti datové odkazy pro zlepšení rychlosti a frekvence odpalu. Najdi si svůj nejlepší rytmus a staň se profesionálem efektivnějším způsobem.

Přes 100 cvičicích režimů

Chytré hodinky podporují přesné sledování dat pro více než 100 tréninkových režimů, jako je lezení, běh venku, veslování, surfování, tenis atd., a zároveň tak pomáhají sledovat všechny vaše pohyby. Kromě toho existuje více než 10 průběžných kurzů s hlasovým naváděním, které vám poskytnou více návrhů na lepší trénink.

VO2Max

VO2max je maximální rychlost spotřeby kyslíku měřená během dílčích cvičení. Spotřeba VO2max odráží kardiorespirační kondici a vytrvalostní kapacitu při cvičebním výkonu.

Další navigátor, který tě povede zpět

Funkce Trasa zpět zaznamenává tvoji cestovní trasu a používá GPS pro přesnější označování polohy. Když je signál GPS příliš slabý, vysílá výstrahy. Za těchto okolností můžeš stále používat zaznamenané cestovní trasy ke kontrole v reálném čase a najít tak snáz cestu zpět.

Buď informován o náhlé změně počasí

Prudká změna tlaku vzduchu vždy přichází s nepříznivým počasím. Vestavěný výškový barometr detekuje změnu tlaku vzduchu v reálném čase a včas poskytne varování o změně. Díky tomu můžeš být vždycky připraven na výlety nebo venkovní dobrodružství.

Přesné monitorování, nižší spotřeba

Safírové sklo na zadní straně je integrované s leštěným keramickým krytem pro pohodlné nošení. Vylepšené LED diody a čtyři fotodiody spolupracují s inteligentními algoritmy AI, čímž účinně snižují spotřebu energie při přesném měření SpO2 nebo srdeční frekvence, což vám poskytuje delší ochranu na jedno nabití.

Detekce saturace kyslíku

Saturace krve kyslíkem (SpO2) je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou reflektovat přísun kyslíku do těla. HUAWEI WATCH GT 2 Pro automaticky poskytuje 24hodinovou detekci úrovně SpO2 bez ohledu na to, zda pracujete, cvičíte nebo spíte, což nepřetržitě pečlivě chrání vaše zdraví.

Vědecký monitoring spánku

S HUAWEI TruSleep™ 2.0 můžou tvé HUAWEI WATCH GT 2 Pro vědecky sledovat a diagnostikovat 6 běžných typů problémů se spánkem a zároveň poskytovat návrhy na lepší odpočinek. A zatímco spíš, hodinky monitorují srdeční frekvenci, analyzují tvoje dýchání a udělují skóre na celkové kvalitě spánku.

Uvolni svůj stres

Těžká pracovní zátěž a rychlý životní styl tě někdy vystaví tlaku. HUAWEI WATCH GT 2 Pro založené na technologii HUAWEI TruRelax™ nabízí celodenní monitorování stresu a nepřetržitě se starají o tvoje zdraví. Snaž se navrženými dechovými školeními uvolnit stres a regulovat tak náladu ve správný čas.

Celodenní monitoring frekvence srdečního tepu

HUAWEI TruSeen™ 4.0+ přesně monitoruje srdeční tep a poskytuje chytrá připomenutí ve chvíli, kdy tvoje tepová frekvence klesne nad nebo pod normální úroveň. Bez ohledu na to, zda během tréninku nebo spánku, hodinky včas detekují anomálie srdeční frekvence, aby ti poskytly celodenní ochranu.

Bezdrátové nabíjení, efektivní životnost

Díky 5minutovému bezdrátovému rychlému nabíjení můžete HUAWEI WATCH GT 2 Pro používat po dobu 10 hodin. Podporují také zpětné nabíjení z vašeho telefonu v případě nedostatku nabíječek. Když jsou plně nabité, mohou vydržet 14 dní v běžných situacích a 8 dní v náročných podmínkách.

Zapněte si hudbu

Ulož si až 500 skladeb a hodinky snadno spáruj s Bluetooth sluchátky, například s HUAWEI FreeBuds Pro. Můžeš běhat nebo provozovat jogging s oblíbenou hudbou bez telefonu.

Zavolej hodinkami

Můžeš přijímat, odmítat nebo ztlumit hovory a kontrolovat historii přímo na hodinkách prostřednictvím Bluetooth připojení s telefonem.

HUAWEI Share OneHop

Stačí klepnout na hodinky položené na telefonu HUAWEI a pak můžeš snadno zahájit rychlý přenos fotografií. Můžeš také jednoduše klepnout na hodinky položené na telefonu HUAWEI pro okamžité připojení a přizpůsobit své vlastní ciferníky pomocí fotografií z telefonu.

Technické parametry:

 • Rozměry: 46,7 mm x 46,7 mm x 11,4 mm
 • Hmotnost: cca 52g (bez řemínku)
 • Uložiště: 4 GB
 • Kompatibilita: Android 5.0 nebo novější, iOS 9.0 nebo novější
 • Jazyk: Angličtina, čeština, němčina, maďarština, slovenština, francouzština
 • Voděodolnost: 5 ATM
 • Bezdrátové nabíjení
 • Běžná výdrž (dnů): 14 dnů
 • Sportovní: Ano
 • Funkce: Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku, Měření stresu
 • Funkce aplikace: Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace

Chytré hodinky jsou významným spojencem pro sledování a zlepšování zdraví. Nabízejí rozmanité funkce jako je sledování tepové frekvence, spánku, kroků a dokonce i hladiny kyslíku v krvi, což pomáhá k lepšímu porozumění svému tělesnému zdraví a kondici. Navíc motivují k aktivnějšímu životnímu stylu a mohou upozornit na potenciální zdravotní problémy.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Huawei, které naleznete v kategoriích Elektro, SmartHealth a Sportovní technika. Výrobek hodnotilo 12 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Elegantní hodinky.