N-Medical Hyaluron sérum 100 ml

Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a …

Zobrazit více

Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České republice a je kontrolováno v laboratořích, aby splnilo ta nejpřísnější kritéria a dostalo se vám do rukou to nejkvalitnější, co umíme vyrobit.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje, povrchová i hloubková hydratace

Hyaluron N-Medical bio-sérum je složené z velmi účinných anti-aging složek, které jsou vybrány tak, aby se jednotlivé komponenty podporovaly a doplňovaly. Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítíte na vlastní kůži již po několika použití.

Výsledkem používání bude:

vrásky

Vyhlazení jemných vrásek

hydratace

Hloubková rehydratace

lifting

Lifting obličeje

vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje a povrchová i hloubková rehydratace, hyaluron n-medical

Účinné sérum pro omlazení pleti

Vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí v nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České republice a je kontrolováno v laboratořích, aby splnilo ta nejpřísnější kritéria a dostala se vám do rukou ta největší kvalita.

Aby byl obsah lahvičky co nejvíce chráněn, byla použita modrá barva, která zabrání průchodu viditelného světla a vaše sérum tak bude lépe chráněno před UV paprsky.

Hlavní složky

Čištěná voda
Lidské tělo je tvořeno převážně vodou. Přibližně 56–64 % hmotnosti tvoří voda. 40 % hmotnosti těla je tvořeno intracelulární tekutinou (uvnitř buněk), 15 % extracelulární tekutinou (zevně buněk), dalších 5 % lidské hmotnosti je zastoupeno intravenózní tekutinou. Na přípravu séra používáme speciálně čištěnou vodu, která se stane nosičem účinných látek a zároveň pomůže s rehydratací pokožky.

Matrixyl
Je látka na bázi unikátních peptidů. Tyto upravené peptidy jsou nosiči informací pro přestavbu a opravu kůže a dokáží zmenšit jemné vrásky až o 44,9 % za 2 měsíce a zároveň zvýšit elasticitu a tonus pokožky o 20 %. Matrixyl aktivuje mezibuněčnou hmotu, pokožka se tak stává hutnější a hydratovaná a krásná. (Matrixyl je složený z těchto látek: Glycerin, Aqua, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7).

Biosacharidová guma
Aktivní látka s okamžitým i dlouhodobým hydratačním účinkem. Je získávána biotechnologickým procesem fermentace kukuřice nebo sóji, hydratuje a uklidňuje pokožku. Dodává pokožce hladkost a jemnost tím, že v nejvrchnější vrstvě vytvoří jemný film, který pokožku rehydratuje. Zvyšuje úroveň hydratace až o 79 % v nejvrchnější vrstvě.

Kyselina hyaluronová
Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové:

 • Nízkomolekulární, která proniká hlouběji do pokožky, kde na sebe váže vodu, a tím rehydratuje hlubší vrstvy pokožky
 • Vysokomolekulární, která zůstává na povrchu pokožky a zajišťuje povrchovou hydrataci

Allantoin
Regeneruje pokožku, zvyšuje její hydrataci. Mimo kosmetický průmysl se hojně využívá pro své schopnosti i v očních kapkách, tedy tam, kde je potřeba ošetřit sliznice a zvýšit hydrataci tkání. Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate – Hydropeptidová látka (neuropeptid), bezpečnější než botulotoxin. Zabraňuje vzniku jemných mimických vrásek na obličeji tím, že zabraňuje průniku sodíku do jemných mimických svalů.

Použití

 • Bio-sérum aplikujte na čistou, umytou pleť, která je připravena absorbovat vysoké množství regeneračních a hydratačních látek
 • Vždy čistýma rukama a krouživým pohybem jemně vmasírujte do pokožky, aby se vstřebalo maximální množství
 • Nejúčinnější je pokožkovou masáž provádět při pokojové teplotě 22–25 °C, při které je pokožka otevřená, relaxovaná a přijme vše, co jí nabídnete
 • Po absorbování můžete použít krém nebo make-up
vyhlazení vrásek, hyaluron

Vyzkoušejte také další produkty značky N-Medical, které naleznete v kategoriích Kampaně a Pleťová séra. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pleťová séra.

EAN8594190490069
ZnačkaN-Medical
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Sérum
Pro  Pro dospělé
Velikost balení100 ml
Originální názevHyaluron N-Medical sérum 100ml