ANNA BRANDEJS Immunity 60 tobolek

Doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS je nabitý látkami, které přispívají …

Zobrazit více

Doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS je nabitý látkami, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému, jako je lipozomální vitamín C a extrakt z kořene kurkumy.

Můžete mít dnes  více info
3ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 21:00
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
1 324 Kč
Cena za 1 tobolku: 22,07 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Veganské Veganské
Bez lepku Bez lepku
Bez laktózy Bez laktózy
Nakupujte společně
ANNA BRANDEJS Immunity 60 tobolek
plusVitar Kids Omega 3 + vitaminy D3 + E 60 kapslí
ANNA BRANDEJS Immunity 60 tobolek
+ Vitar Kids Omega 3 + vitaminy D3 + E 60 kapslí
1 623 Kč
ANNA BRANDEJS Immunity 60 tobolek
+ Aporosa Vitamin D3 1000 I.U. 90 kapslí
1 423 Kč

Doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS je nabitý látkami, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému, jako je lipozomální vitamín C a extrakt z kořene kurkumy. Navíc v něm najdete extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinnost kurkumy. Kurkuma je po staletí známá například tím, že pomáhá zmírňovat záněty kloubů a pomáhá svým protizánětlivým účinkem chránit játra.

Vlastnosti

Bez zbytečných přídatných látek:

 • VEGAN
 • Bez laktózy
 • Bez lepku
 • Bez cukru
 • Bez aspartamu
 • Bez GMO

Jak na dobrou imunitu?

Aby imunitní systém správně fungoval a chránil organismus před bakteriálními i virovými infekcemi, je vhodné konzumovat takové aktivní látky, o nichž vědecké studie potvrzují, že obranyschopnost stimulují. Patří mezi ně i vitamín C a exotické koření kurkuma, které společně s extraktem z černého pepře najdete v doplňku stravy Immunity by ANNA BRANDEJS.

Vitamín C má pozitivní vliv na organismus

IMMUNITY by ANNA BRANDEJS obsahuje vitamín C v lipozomální formě. Liposomální vitamín C má molekuly obalené tukem, tzv. fosfolipidy, to jsou tuky, které se přirozeně nacházejí i na povrchu lidských buněk. Lipozomální vitamin C je mnohem účinnější než obyčejný vitamín C, rychleji se vstřebává a jeho využitelnost organismem je několikrát vyšší. Dalším benefitem je, že nedráždí žaludek a trávicí trakt. Literatura uvádí, že je to nejúčinnější forma vitaminu C a že je dokonce účinnější než intravenózní podání vitaminu C. Vitamín C má na organismus mnoho potvrzených zdravotních benefitů – přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

Přispívá také k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Vedle toho přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvyšuje navíc vstřebávání železa. V denní dávce Immunity by ANNA BRANDEJS organismu dodáte 1000 mg vitamínu C, což je více než desetinásobné množství, které pro správné fungování organismu doporučuje Evropská unie.

Kurkuma - její protizánětlivý a antioxidační účinek

Kurkuma se používala v čínské a indické medicíně po tisíce let ke zmírňování různých chorobných stavů, například ke zmírnění zánětů kloubů, zvláště v ramenou, kolenou a loktech ale i při zklidňování revmatické artritidy. Kurkuma svým protizánětlivým účinkem může hrát i důležitou úlohu v ochraně jater a svým antioxidačním účinkem pomáhá kůži proti předčasném stárnutí.

Kořen kurkumy je považován mnoha nutričními specialisty za “superpotravinu”. Dokonce i moderní věda prokázala v tisících vědeckých studií, že kurkuma má silný antioxidační a protizánětlivý účinek. Vědci izolovali z kurkumy látky – které jsou za její blahodárné účinky odpovědné. Jsou to tzv. kurkuminoidy (kurkumin I, kurkumin II a kurkumin III). Kurkuma jich obsahuje v průměru jen 4%.

Antioxidační účinek kurkumy – ochrana před poškozením a stárnutím buněk

Podobně jako vitamíny C a E i kurkuma má antioxidační účinek, což znamená, že poskytuje ochranu proti poškození tělesných buněk volnými radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly kyslíku které „kradou“ zdravým buňkám elektrony jak z obalu buněk, tak i z buněčné DNA. Volné radikály jsou odpadní produkty z různých chemických reakcí v těle a když je jich v organismu moc, poškozují ho. Například můžou oxidovat i tuky v cévách a tím přispívat ke kornatění tepen a k vysokému krevnímu tlaku. Velkým zdrojem volných radikálů je znečištěné ovzduší, cigaretový kouř, smažené jídlo, alkohol, tabák, pesticidy apod. Antioxidanty, jako jsou kurkuminy z kurkumy neutralizují škodlivé volné radikály.

Protizánětlivý účinek kurkumy

Užívá-li se kurkuma vnitřně, spočívá její zásadní protizánětlivý účinek ve schopnosti tlumit uvolňování zánětlivých faktorů. Zánět je odpověď imunitního systému na nějaký patogen, například vir, nebo bakterii, nebo i na nějaké mechanické dráždění a v případě, že imunitní systém je silný a v rovnováze, tak zánět trvá krátce, řádově v hodinách až dnech a tkáň se zhojí. Špatné záněty jsou záněty, které trvají dlouho, měsíce až roky a tyto chronické záněty jsou podkladem pro různá onemocnění jako je Alzheimer, cukrovka, kornatění cév, ekzémy, lupénka pod.

Extrakt z kurkumy – standardizovaný na 95% kurkuminů (kurkuminoidů)

Značka by Anna Brandejs se inspirovala kurkumou a připravila pro vás doplněk stravy, který obsahuje to nejlepší z kurkumy: extrakt z kurkumy standardizovaný na 95% kurkuminů a to v dávce 445 mg/ denní dávku. V doplňku stravy Immunity ba Anna Brandejs najdete i vysokou dávku lipozomálního vitamínu C a standardizovaný extrakt piperinu.

9 důvodů proč si vybrat kurkumin v podobě Immunity by ANNA BRANDEJS:

 • 100% veganské tobolky
 • Vysoký a optimální obsah kurkuminu, 445mg na den
 • Důvěryhodný standardizovaný extrakt na 95% kurkuminoidů
 • Obsahuje všechny 3 typy kurkuminu: typ I, II a III pro nejvyšší možnou účinnost
 • Nejvyšší možná využitelnost kurkuminu pomocí synergie s piperinem (extrakt z černého pepře), který zvyšuje využitelnost až 2000 x!
 • Původ kurkumy: organická Curcuma longa z Indie, žádné syntetické analogy kurkuminu
 • Účinek zvyšuje i vysoká dávka liposomálního vitamínu C – 1000 mg na den
 • Nejvyšší možná čistota produktu, bez jakýchkoliv chemických příměsí, ochucovadel, protispékavých látek, bez GMO, laktózy a éček
 • Důvěryhodný eshop Medaprex – zlatá plaketa na Heuréce

Piperin pro lepší účinnost kurkumy

Třetí účinnou látkou je extrakt z černého pepře, standardizovaný na 95 % piperinu. Vedle vlastního pozitivní vlivu na organismus je piperin nezbytným partnerem pro kurkumu. Kurkuminoidy jsou totiž bez pepře jen málo využitelné organismem. V kombinaci s černým pepřem se ale jejich využitelnost zvyšuje až 2000krát.

Piperin pro lepší účinnost kurkumy

Třetí účinnou látkou je extrakt z černého pepře, standardizovaný na 95 % piperinu. Vedle vlastního pozitivní vlivu na organismus je piperin nezbytným partnerem pro kurkumu. Kurkuminoidy jsou totiž bez pepře jen málo využitelné organismem. V kombinaci s černým pepřem se ale jejich využitelnost zvyšuje až 2000krát.

Vitamín C, kurkuma a piperin

Lipozomální vitamin C: Kyselina askorbová a fosfatidylcholin – komplex kyseliny palmitové a olejové.

Extrakt z kurkumy: Standardizovaný na 95% kurkuminoidů.

Extrakt z černého pepře: Standardizovaný na 95 % piperinu.

Tobolky: Hydroxypropyl metylcelulosa.

Aktivní látka

Množství v denní dávce (2 tobolky)

% RHP

Lipozomální vitamín C

1000 mg

871

Kurkuma (95% extrakt kurkuminoidů)

450 mg

*

Černý pepř (95% extrakt piperinu)

1 mg

*

*RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

Dávkování

Užívejte denně 1 tobolku ráno a 1 tobolku večer během jídla.

Balení obsahuje 60 tobolek a vystačí na 1 měsíc.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Zkuste také ostatní výrobky značky ANNA BRANDEJS, které naleznete v kategoriích Imunita, Speciální doplňky stravy a Veganské vitamíny a minerály. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Lipozomální vitamíny.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594183680040
ZnačkaANNA BRANDEJS
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tobolka
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez cukru  Bez laktózy  Vegan  GMO-free
Na co pomáhá  Na imunitu
Režim výdeje  Doplňky stravy
Velikost balení60 tobolek
Originální názevImmunity by ANNA BRANDEJS
Dodavatel na trhMedaprex
Země původuČeská Republika