Koloidní stříbro - Pro vegetariány

Když se řekne nejuniverzálnější antibakteriální prostředek, hned se nám vybaví koloidní stříbro! A co si pod tím představit? Koloidní stříbro je forma stříbra, ve které jsou drobné částice stříbra rozptýleny v kapalině. Je známé pro své antimikrobiální vlastnosti a používá se v různých oblastech. Například v kosmetice ale i k vnitřnímu užití. Vždy je však nezbytné dodržovat pokyny výrobce ohledně…

Když se řekne nejuniverzálnější antibakteriální prostředek, hned se nám vybaví koloidní stříbro! A co si pod tím představit? Koloidní stříbro je forma stříbra, ve které jsou drobné částice stříbra rozptýleny v kapalině. Je známé pro své antimikrobiální vlastnosti a používá se v různých oblastech. Například v kosmetice ale i k vnitřnímu užití. Vždy je však nezbytné dodržovat pokyny výrobce ohledně dávkování a aplikace.

Na co je dobré koloidní stříbro?

Tento přípravek má širokou škálu použití. Pokud však plánujete koloidní stříbro použít na konkrétní zdravotní problém, poraďte se nejprve se svým lékařem.

  • Kožní problémy: Koloidní stříbro se často aplikuje přímo na pokožku k léčbě různých kožních problémů, odřenin, popálenin, vředů, ekzémů, akné a dalších zánětů. Pomáhá omezovat růst mikroorganismů a podporuje hojení.
  • Ústní hygiena: Koloidní stříbro se může používat jako ústní voda nebo ústní sprej pro ústní hygienu. Pomáhá snižovat záněty dásní a přispívá k udržování ústního zdraví.
  • Infekce močových cest: Koloidní stříbro se může užívat k prevenci a léčbě infekcí močových cest. Může pomáhat omezovat růst bakterií a snižovat zánět.
  • Oční infekce: Koloidní stříbro se také může používat k očnímu vyplachování při očních infekcích, jako jsou konjunktivitida (zánět spojivek) nebo blefaritida (zánět víček).
  • Respirační problémy: V některých případech se koloidní stříbro používá jako doplněk při respiračních problémech, jako jsou nachlazení, rýma nebo zánět vedlejších nosních dutin.
  • Dezinfekce a čištění: Koloidní stříbro se také používá k dezinfekci různých povrchů nebo nástrojů. Může být účinné proti různým mikroorganismům.

Koloidní stříbro na akné?

V kosmetice se koloidní stříbro používá pro očistu a regeneraci pleti. Trápíte se s akné a už nevíte coby? Zkuste koloidní stříbro aplikovat přímo na postiženou oblast pokožky. Koloidní stříbro může pomoci redukovat bakterie spojené s akné a také snížit zánět. 

V kategorii Koloidní stříbro zákaznící nejvíce chválí značky Pharma Activ. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Koloidní stříbro? Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Koloidní stříbro je Pharma Activ Koloidní minerály 2 x 300 ml + Ag100 10 ppm 500 ml .

Zobrazit celý popis
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Podívejte se na produkty z kategorie Koloidní stříbro seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Koloidní stříbro seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Koloidní stříbro najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.