LAMAX WatchY2 Pink dětské chytré hodinky

Chytré hodinky pro bezpečí vašich nejmilejších, GPS, LBS, GSM a WiFi …

Zobrazit více

Chytré hodinky pro bezpečí vašich nejmilejších, GPS, LBS, GSM a WiFi lokalizace v reálném čase, výdrž baterie až 120 hodin, historie pohybu – zpětně až 90 dní, funkce telefonu - povolené kontakty, vypnutí na dálku, IP67 voděodolnost, spolupráce s Google Maps, krokoměr, dotykový displej, aplikace pro iOS a Android.

Barva
ČernáRůžová
Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

3.9
Zákazník doporučuje

73% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 15 zákazníků
Napsat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
4x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
100%
Lamax

...protože děti jsou to nejcennější.

 

S dětskými chytrými hodinkami LAMAX WatchY2 jste stále ve spojení – ať už jsou vaše děti ve škole, u babičky, nebo objevují svět s kamarády. Díky jednoduchému ovládání vám snadno pošlou hlasovou zprávu, nebo vám zavolají a zabudovaná GPS se postará o to, že se nikam nezatoulají. Pro případy malé i velké nouze jsou pak hodinky vybavené SOS tlačítkem. Máte tak jistotu, že se vám vždy dovolají a budou v pořádku.

Pouze povolené kontakty

Na LAMAX WatchY2 se dovolají pouze vámi nastavená telefonní čísla. Nastavit lze až 10 kontaktů, na které lze zároveň volat přímo z hodinek.

Vodotěsnost IP67

Díky certifikaci IP67, LAMAX WatchY2 bez problémů vydrží déšť či mytí rukou. Na plavání a jiné vodní sporty je však doporučeno nechat hodinky na břehu.

Výdrž až 100 hodin

Kvalitní baterie s až 3× větší výdrží oproti konkurenci zaručujeme provoz od 35 do 100 hodin v závislosti na nastavení četnosti lokalizace.

Google Maps

Používáme celosvětově nejpoužívanější a nejpopulárnější mapové podklady od společnosti Google™.

…protože svět je občas až příliš velký.

Díky funkci bezpečnostních zón máte jistotu, že děti v pořádku dorazily tam, kam měly – ke kamarádce, babičce, na kroužek nebo do školy. Můžete si nastavit libovolný počet zón, které díky mobilní aplikaci LAMAX Tracking poskytují informace o vstupu i opuštění každé z nich.

LAMAX WatchY2 Dětské SmartWatch s GPS
LAMAX WatchY2 Dětské SmartWatch s GPS

…protože maminku můžu nechat doma.

Pocit samostatnosti je u dětí důležitější, než se může na první pohled zdát. Nechme být děti dětmi a dovolme jim bezpečně objevovat svět jejich očima. S WatchY2 vždy víte, kde se nachází a kdykoliv jim můžete přijet na pomoc. S funkcí historie pohybu máte zároveň přehled nad pohybem, aniž byste zklamali jejich důvěru.

Lamax
Lamax

…protože jsem na dosah, když mě potřebuje.

SOS zavolání pomocí jednoho tlačítka je zárukou, že se vždy dozvíte vše důležité jako první. Ať už se jedná o velké, či malé nebezpečí, jako je zmeškaný autobus nebo zapomenutý domácí úkol, pro svoje dítě jste na dosah ruky po celý den.

…protože na rodině záleží.

Nemusí jít vždy o stav nouze. Díky WatchY2 můžete být se svými dětmi v kontaktu po celý den. Občas stačí krátká textová zpráva, jindy až 15vteřinový hlasový vzkaz, který vám umožní novou zábavnou formu komunikace s vaším potomkem.

Lamax
Lamax

…protože ochranu dat bereme vážně.

Jako jediný výrobce v Evropě Lamax dbá na bezpečí Vašich dětí na maximální možné úrovni nad rámec zákona o ochraně osobních údajů (GDPR). Všechny naše servery, na nichž je závislý provoz aplikace, pro­vozujeme přímo v naší data centrále, v samém srdci Evropy. Díky tomu nemusíte mít obavu o ztrátu nebo zneužití dat o pohybu vašich dětí. Bezpečnost navíc podporujeme mezinárodními certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, které naše data centrála získala.

Přesná lokalizace

LAMAX WatchY2 využívají pro přesné určení polohy několik technologii najednou. Jedná se o GPS, GSM, Wi-Fi.

Aktuální poloha a historie pohybu

Bez nutnosti platit další poplatky za servery máte přehled nad pohybem, a to i zpětně až 30 dní.

Vypnutí přes aplikaci

Pokud je v hodinkách vložená SIM karta, lze je vypnout pouze odesláním požadavku z aplikace.

Indikace nízké baterie

Nemusíte být neustále ve střehu. Díky notifikacím vás aplikace automaticky upozorní na nízký stav baterie nebo na vstup či opuštění monitorované oblasti.

Obsah balení

 • LAMAX WatchY2
 • Nabíjecí kabel
 • Quick start guide
 • T-mobile SIM 10MB karta
 • Šroubek
 • Pinzeta

Zkuste také ostatní výrobky značky LAMAX, které jsou v kategoriích Elektro, Sportovní technika a Chytré hodinky. Výrobek hodnotilo 15 zákazníků a 73 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dětské chytré hodinky.

EAN8594175354027
ZnačkaLAMAX
Pro  Pro děti
Vlastnosti  Voděodolné
Funkce chytrých hodinek  Měření spálených kalorií  Upozornění na hovor  Měření ušlé vzdálenosti  Oznámení  Budík  Krokoměr
Kompatibilní operační systém  Android  iOS
Krytí  IP67
Nabíjení  USB
Barva  Růžová
Smart chytré technologie  Český jazyk  Wi-Fi  GPS
Typ řemínku  Silikon
Pouzdro  Plast
Výdrž baterie35 - 100 hod.
Originální názevLAMAX WatchY2 Pink