Masážní pomůcky na pleť (9 produktů)

V kategorii Masážní pomůcky na pleť jste si nejvíc oblíbili značky Palsar7, MPX a Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Masážní pomůcky na pleť? Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Masážní pomůcky na …

 Zobrazit více

V kategorii Masážní pomůcky na pleť jste si nejvíc oblíbili značky Palsar7, MPX a Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Masážní pomůcky na pleť? Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Masážní pomůcky na pleť je Beper Nefritový masážní váleček (roller) a Gua Sha masážní kámen 2 ks .

Masážní pomůcky na pleť - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Masážní pomůcky na pleť ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Masážní pomůcky na pleť lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Beper Nefritový masážní váleček (roller) a Gua Sha masážní kámen 2 ks
5 / 4x
Koupila jsem jako dárek a příjemkyně - maminka přítele moc spokojená. :)
Recenze produktu: Revolution Rose Quartz Roller Péče o pleť
5 / 1x
Jsem spokojena.
Recenze produktu: Palsar7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje a těla 4v1
5 / 1x
Zatím zkouším.., ale od kamarádky vím, že je výborný Nádherně zabaleny!!
Recenze produktu: TouchBeauty 1613A Masážní váleček na obličej zlatý
5 / 5x
Jednoduchý způsob na uvolnění obličeje a svalů.
Recenze produktu: Palsar7 Masážní váleček a destička Guasha (zelený xiuyan jadeit)
5 / 4x
Masivnější oproti jiným stejným, které jsem vyzkoušela, materiál je chladivý, provedení vypadá kvalitně. Sada je v dárkové krabičce se stuzkou. Bohužel ale chvíle nepozornosti a gua sha mi upadla do umyvadla a rozbila se ????

Podívejte se na produkty z kategorie Masážní pomůcky na pleť seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Masážní pomůcky na pleť seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Masážní pomůcky na pleť najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.