Mooncup Menstruační kalíšek - velikost A

Kalíšek Mooncup má ve spodní části z vnějšku rýhy, které umožňují snažší …

Zobrazit více

Kalíšek Mooncup má ve spodní části z vnějšku rýhy, které umožňují snažší uchopení a vyjmutí kalíšku. Oproti některým jiným kalíškům má kalíšek Mooncup větší horní okraj a lépe tak drží tvar při vyjímání a také se snadněji rozvine při zavádění. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je Vaše menstruace.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Veganské Veganské
EKO EKO
VeganVeganISO 9001ISO 9001
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 zákazníci
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Menstruační kalíšek Mooncup

Co je Mooncup?

Mooncup je první menstruační kalíšek vyrobený z měkkého silikonu v lékařské kvalitě, který vytvořily samotné ženy jako pohodlnou, bezpečnou a ekologickou alternativu k tampónům a hygienickým vložkám.
 
 
Pohodlný

Pohodlný

Je vyroben z měkkého silikonu v lékařské kvalitě a je tak pohodlný, že jej ani neucítíte. Zatímco tampóny vsakují až 35 % poševní vlhkosti, kalíšek Mooncup vás nebude vysušovat, ani zanechávat vlákna.

Praktický

Praktický

Už žádné běhání do obchodů na poslední chvíli, žádné zásobení se různými absorpčními vložkami nebo tampóny. Kalíšek Mooncup vás osvobodí od potřeby vyhazovat použité produkty a nosit s sebou objemné hygienické potřeby.

Spolehlivý

Spolehlivý

Díky tomu, že pojme až třikrát více než běžný tampón, vám kalíšek Mooncup poskytuje delší ochranu i při dnech silnějšího krvácení. A protože nevsakuje tekutiny, nezpůsobuje během slabší menstruace vysoušení sliznice.

Ekonomicky úsporný

Ekonomicky úsporný

Potřebujete pouze jediný kalíšek Mooncup, který se zaplatí během 6 až 8 měsíců – poté každý měsíc ušetříte celou útratu za menstruační hygienické potřeby.

Mooncup pro naší planetu

Mooncup pro naší planetu

Firma Mooncup Ltd. garantuje, že výroba menstruačního kalíšku Mooncup je maximálně šetrná k životnímu prostředí. Továrna běží na elektřinu z obnovitelných zdrojů, bavlněný pytlík, do kterého je kalíšek balený, je ze 100% biobavlny. Kalíšek Mooncup k opakovanému použití je vyroben tak, aby vydržel několik let. Jedná se tedy o jednoduchý způsob, jak výrazně snížit produkci odpadu.

V čem se Mooncup liší od ostatních kalíšků?

Firma Mooncup Ltd. za toto získala několik ocenění a certifikátů. Od roku 2004 má certifikát od Vegan Society a Vegetarian Society. V roce 2007 získala ‘Best Buy’ status od Ethical Consumer magazine, kdy je hodnoceno více než 20 ekologických a etických kritérií. Mooncup je zařazen mezi nejlepší výrobky v The Good Shopping Guide a v roce 2007 byl oceněn ve Women in Ethical Business Award. Ačkoliv menstruační kalíšky nejsou zdravotnickou pomůckou, má Mooncup certifikaci ISO 13485:2003 a ČSN EN ISO 13485:2012. Jde o mezinárodně uznávaný standard pro návrh a výrobu zdravotnických prostředků.

Mooncup

Jakou vybrat velikost?

Velikost A si vyberte, pokud:
Jste starší 30 let a kdykoliv v minulosti jste rodila přirozeným způsobem. Má průměr 46 mm, délku 52 mm a objem 19 ml.

Velikost B si vyberte, pokud:
Jste mladší 30 let a dosud jste nerodila přirozeným způsobem. Má průměr 43 mm, délku 51 mm a objem 17 ml.

Jak používat Mooncup?
Jak používat Mooncup?

Zkuste také další produkty značky Mooncup, které jsou v kategoriích Drogerie, Přírodní drogerie a Menstruační kalíšky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Menstruační kalíšky.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN5060053021112
ZnačkaMooncup
Cesta podání  Vaginálně
Pro  Pouze pro ženy
Vlastnosti  Pro vegetariány  EKO  Vegan
Velikost  L
Certifikáty  Vegan  ISO 9001
Síla menstruace  Silná  Středně silná
Velikost kalíšku  Velký (pro ženy po porodu)
Barva kalíšku  Čirá
Originální názevMooncup menstr.kalíšek-velikost A