New Gel+ Béžová bodová náplast 6 ks

Trápí Vás drobné jizvy v oblasti obličeje nebo těla? Dnes již nemusí. NewGel+ …

Zobrazit více

Trápí Vás drobné jizvy v oblasti obličeje nebo těla? Dnes již nemusí. NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

 • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu
 • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu
 • Noste nejlépe 12 hodin denně
 • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat

Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Toto balení obsahuje 6 ks malých bodových náplastí o průměru 2,5 cm. Náplasti jsou samolepící a aplikují se přímo na jizvu. Noste ideálně 12 hodin denně.

Složení

Medical Grade Polymerized Siloxanes (Silicone Gel) with a beige polyurethane backing

Zkuste také další výrobky značky New Gel+, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Náplasti hojivé a Lékárničky a obvazy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Náplasti hojivé.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8164650210508
ZnačkaNew Gel+
Velikost balení6 ks
Forma  Náplast
Pro  Pro dospělé
Na co je  Na jizvy
Originální názevNew Gel+ Béžová bodová náplast (6 ks)