Pharmaton Geriavit 100 měkkých tobolek 100 ks

Bojuje proti příznakům způsobeným únavou, vyčerpáním, stárnutím a …

Zobrazit více

Bojuje proti příznakům způsobeným únavou, vyčerpáním, stárnutím a rekonvalescencí, které se sdružují se snížením duševních schopností, se užívá při stavech únavy, vyčerpání, stárnutí, a rekonvalescenci.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 18 zákazníků
Napsat hodnocení
5
17x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Účinnost
100%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
93%

Účinné látky
Ženšen, Vitaminy, Minerály.

Užití
Užívá při stavech vyčerpání (např. vyvolaných stresovými situacemi), únavě, pocitech slabosti, snížené koncentraci a snížené duševní vnímavosti, při nevyvážené nebo nedostatečné výživě, při nechutenství, v době rekonvalescence a pro posílení celkové odolnosti, pro zmírnění obecných příznaků stárnutí, k prevenci nedostatku vitaminů a minerálních látek.

Dávkování
Doporučená denní dávka je 1 tobolka užívaná spolu s jídlem, nejlépe při snídani. Tobolky se polykají celé a zapíjejí se trochou tekutiny. Máte-li potíže se spolknutím, tobolku rozřízněte a její obsah vymačkejte na lžíci. Pro zlepšení chuti můžete smíchat s vhodnou poživatinou.

Kontraindikace
Přípravek není určen pro děti mladší 12 let. Hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku. Pharmaton Geriavit je kontraindikován při poruchách metabolismu vápníku (např. hyperkalcémie a hyperkalciurie), při hypervitaminoze vitaminem A nebo D, při poruchách funkce ledvin, během léčby retinoidy (např. při léčbě akné) nebo vitaminem D. Přípravek je kontraindikován při známé hypersenzitivitě na sóju nebo arašídy (podzemnicový olej).

Výrobek zrecenzovalo 19 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Vitamíny a minerály.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8590347100669
SUKL kód0199682
ATCA11AB
Farmakoterapeutická skupinaVitaminy
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Měkké tobolky
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Velikost balení100 ks
Originální názevPharmaton Geriavit por.cps.mol.100
Ke staženíPříbalová informace