Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l

Šetrný a vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí, je vhodný také k …

 Zobrazit více

Šetrný a vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí, je vhodný také k mytí ovoce a zeleniny. Dokáže velmi efektivně odstranit veškerou mastnotu a nečistoty z mytého nádobí, které zanechá čisté a beze šmouh.

Můžete mít v pondělí 2. 10.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 2. 10. od 11:00
Pilulka Expresem již v pondělí 2. 10. od 09:00
119 Kč
Cena za 1 l: 119,00 Kč
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Přírodní Přírodní
Veganské Veganské
VeganVegan
Nakupujte společně
Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l
Hodnocení produktu 4.8
plusJox 85 mg/ ml + 1mg/ ml orální sprej, roztok 30 ml
Hodnocení produktu 4.7
Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l
+ Jox 85 mg/ ml + 1mg/ ml orální sprej, roztok 30 ml
288 Kč
Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l
Hodnocení produktu 4.8
plusAspirin C 20 šumivých tablet
Hodnocení produktu 5
Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l
+ Aspirin C 20 šumivých tablet
397 Kč
4.8
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 17 zákazníků
Napsat hodnocení
5
15x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Má kvalitní přírodní složení
100%
Skvělý poměr ceny a výkonu
100%
Feel Eco Prostředek na nádobí Malina 1 l

Inspirován kosmetikou, je šetrný k pokožce a životnímu prostředí, ale nemilosrdný ke špíně. Můžete jej bez obav použít i na mytí ovoce a zeleniny. Jemná vůně malin vám připomene pozdní léto v přírodě.

Použití - nádobí

Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučenou dávku výrobku.

feeleco
feeleco

Použití - ovoce

Ovoce umyté přípravkem Feel Eco opláchněte v čisté vodě. Díky snadné oplachovatelnosti neulpí na povrchu a je spláchnut spolu s nečistotami.

Jak na správné mytí a dávkování při mytí ovoce a zeleniny?

Větší ovoce a zelenina:

Na větší ovoce, např. jablko nebo hruška, naneste jednu až dvě kapky Feel Eco na nádobí, napěňte a důkladně opláchněte.

 

Drobnější ovoce a zelenina:

Pokud jde o mytí drobného ovoce, jako např. hroznové víno, můžete dát malou kapku prostředku do menší láhve s rozprašovačem (např. o objemu 500ml) anebo udělat lázeň, při jejíž přípravě použijete dávkování, které je uvedeno na obalu Feel Eco na nádobí – 4ml prostředku do 5l vody – poté ovoce opláchněte.

 

Ovoce pak budete jíst vždy maximálně čisté, bez škodlivých povrchových látek. A za to zdraví našich blízkých určitě stojí.

volba spotřebitelů 2022

FeelEco opět volbou spotřebitelů

Nejlepší novinkou roku 2022 v kategorii ekologická drogerie čeští zákazníci zvolili FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Složení

Základem jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem. Účinný prostředek nejen na mytí nádobí, ale i ovoce, s letní vůní malin. Snadno se oplachuje a nezatěžuje pokožku rukou.

Feel eco

5% nebo více, avšak méně než 15%:

 • Aniontové povrchově aktivní látky
 • Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

 

méně než 5 %:

 • Amfoterní povrchově aktivní látky
 • Látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce.
 • Neiontové povrchově aktivní látky
 • Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.
 • Parfémy
 • Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.
 • PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Složení

Základem jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem. Účinný prostředek nejen na mytí nádobí, ale i ovoce, s letní vůní malin. Snadno se oplachuje a nezatěžuje pokožku rukou.

5% nebo více, avšak méně než 15%:

Aniontové povrchově aktivní látky
Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Méně než 5 %:

Amfoterní povrchově aktivní látky
Látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce.

Neiontové povrchově aktivní látky
Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Parfémy
Směs esenciálních olejů, extraktů a nvzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

PHENOXYETHANOL

Zkuste také další výrobky značky Feel Eco, které jsou v kategoriích Drogerie a Přírodní drogerie. Produkt hodnotilo 17 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Přírodní ruční mytí nádobí.