Sanytol Dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy Antialergenní 1000 ml

Antialergenní dezinfekční prostředek pro čištění podlah a ostatních povrchů vyčistí a vydezinfikuje celou domácnost, a to tak, že odstraní mikroby a alergeny v jednom jediném kroku.

Antialergenní dezinfekční prostředek pro čištění podlah a ostatních povrchů vyčistí a vydezinfikuje celou domácnost, a to tak, že odstraní mikroby a alergeny v jednom jediném kroku.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Hypoalergenní Hypoalergenní
Antibakteriální Antibakteriální

Bakterie, viry a plísně mohou stát u zrodu infekčních chorob. Domácí alergeny pocházející z roztočů, kočičích chlupů nebo pylů mohou u alergiků vyvolávat respirační nebo kožní alergické reakce. Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje 99 % alergenů pocházejících z kočičí srsti, roztočů nebo pylů. Neodbarvuje, bez chlóru, nezanechává skvrny, neporušuje čištěný podklad a vyznačuje se svěží lehkou vůní.

Zahubí 99,9% mikrobů, bakterií a plísní. Odstraňuje mimo jiné virus chřipky typu A (H1N1), salmonelu a listerie. Neutralizuje 99 % alergenů z kočičí srsti, roztočů a pylů. Dermatologicky testováno.

Zkuste také ostatní výrobky značky Sanytol, které jsou v kategoriích Hygienické potřeby, Zdravotnické potřeby a Čisticí prostředky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Čisticí prostředky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN3045206312387
ZnačkaSanytol
Velikost balení1000 ml
Forma  Tekutina
Na co je  Na plísně
Vlastnosti  Antibakteriální  Hypoalergenní
Čistič určený na  Dlažba  Linoleum  Vinyl
Originální názevSanytol MP 1l uni podlaha antialerg