Sodastream ART Black Tonik Megapack

Kompletní sada pro výrobu domácí perlivé vody.

Kompletní sada pro výrobu domácí perlivé vody.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Prémiový výrobník domácí sodovky

Připravte si osvěžující sodovku z pohodlí vašeho domova. Jednou pro vždy dáte sbohem tahání těžkých lahví z obchodu i nekonečnému vynášení plastových obalů do popelnic. Se SodaStream ART Black si jednoduše a stylově připravíte oblíbený perlivý nápoj během několika málo vteřin. Elegantní a nadčasový design výrobníku ocení i nároční uživatelé. Jeho lesklá černá barva, v kombinaci se stříbrnými detaily, doplní vkusně každou domácnost. Kompaktní rozměry zaručují, že se přístroj pohodlně vejde pod kuchyňskou skříňku. Výrobník perlivé vody je tak vždy prakticky při ruce a už nikdy nezanedbáte pro zdraví tolik důležitý pitný režim.

Intenzita perlivosti v kombinaci s příchutěmi

Máte rádi spousty bublinek? Nebo spíše preferujete jemně perlivou sodovku? Nic složitého. Páčkou na pravé straně SodaStream ART Black si určíte intenzitu nasycení nápoje. Manipuluje se s ní intuitivně a tím se stává příprava jemně, středně nebo silně perlivé sodovky snadná i pro dítě. Pokud přidáte do perlivého nápoje plátky limetky nebo jiného ovoce, získáváte výbornou, osvěžující domácí limonádu. Dodržování denního pitného režimu se rázem mění v radost. Bonusem výrobníku SodaStream ART jsou předem připravené příchutě.

Snadná příprava perlivé vody se SodaStream ART Black

Zásadní výhodou je hladký, mechanický chod, který nepotřebuje elektřinu ani napájení bateriemi. Vytvořit si svůj oblíbený bublinkový nápoj zvládnete jak doma, tak i na zahradě při grilování s přáteli. Napustíte kohoutkovou vodu do lehké kompaktní lahve, zacvaknete a bez šroubování můžete rovnou začít perlit. Údržba SodaStream ART Black je ještě snadnější – lahev jednoduše svěříte myčce, která udělá veškerou práci za vás.

Jednoduchá výměna bombičky

Co je nezbytnou součástí zakoupeného setu SodaStream ART Black? Plastová lahev a bombička naplněná CO2 potravinářským plynem. Při nákladech od 2,99 Kč na litr s ní dokážete vyrobit až 80 litrů sodovky. Spotřebovanou bombičku následně snadno vyměníte za novou. Navíc díky patentu QuickConnect manipulaci zvládnete bez šroubování. Prázdnou bombičku za plnou vám vymění na více než 3 000 výměnných míst po celé České republice a vy platíte už jen za náplň.

Vlastnosti:

 • Výrobník sody v jedinečném moderním vzhledu
 • Variabilní intenzita perlení
 • Patentovaný systém výměny bombiček QuickConnect
 • Litrová lahev na vodu, omyvatelná v myčcce
 • Bez nutnosti připojit do elektřiny
 • Kompaktní tělo
 • Mechanická páka na pravé straně pro snadné ruční ovládání

Vyzkoušejte také další výrobky značky Sodastream, které uvidíte v kategoriích Domácí sodovka, Potraviny, nápoje a Nápoje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie SodaStream přístroje.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN7290116747620
ZnačkaSodastream
Produktová řadaSodastream Art
Vlastnosti  100% recyklovatelná nádoba  Bez BPA
Příchuť  Tonik
Barva  Černá
Země původu  Izrael
Objem1 l
Originální názevART Black Tonik Megapack SODASTREAM
Ke staženíNávod k použití
Dodavatel na trhFAST ČR, a.s.