Domácí sodovka - výrobníky sody (3 produktů)

Také už vás nebaví pořád běhat do obchodu pro láhve s perlivou vodou? SodaStream tento problém vyřeší za vás. Mějte vodu s bublinkami vždy při ruce a vyhněte se tahání láhví v taškách, když už tak je váš nákup dost těžký. Voda z českých kohoutků …

Zobrazit více

Také už vás nebaví pořád běhat do obchodu pro láhve s perlivou vodou? SodaStream tento problém vyřeší za vás. Mějte vodu s bublinkami vždy při ruce a vyhněte se tahání láhví v taškách, když už tak je váš nákup dost těžký. Voda z českých kohoutků patří mezi nejkvalitnější na světe, proto ji bez obav můžete použít do SodaStreamu a vyrobit si tak lahodný nápoj. Ovládaní je velmi jednoduché, stačí nastavit stupeň perlivosti a zmáčknout jedno tlačítko. Pro jeho snadné použití ho můžou používat i děti. Dalším velkým plus je velmi tichá příprava drinku a automatické uchycení láhve. Už vybíráte barvu, která se bude hodit do vaší kuchyně? :-)

SodaStream láhve

Vyberte si láhev podle svého vkusu. V nabídce najdete různé typy láhví, které se liší tvarem, barvou, motivem nebo materiálem. Zakoupit můžete i celou sadu. Láhev určitě využijete na cestách, v přírodě, i při jiných aktivitách. Velkým plus je, že šetříte také životní prostředí. Láhve jsou vyrobeny z bezpečného plastu bez BPA, nebo z vysoce odolného skla.

SodaStream sirup

SodaStream nabízí i různé ochucené sirupy, díky kterým váš nápoj bude ještě lahodnější. Udělejte si třeba domácí colu, nebo ochutnejte různé citrusové a další ovocné příchutě. Tyto sirupy jsou vyrobeny z kvalitních surovin, nenajdete v nich umělé barvivá a také neobsahují žádné alergeny.

SodaStream bombička

V balení sady SodaStream najdete i bombičku s náplní plynu, díky které je možné vyrobit 80 litrů domácí perlivé vody. Toto množství odpovídá 53 klasickým 1,5 litrovým láhvím, které byste koupili v obchodě.

Pokud jste si nevybrali v této kategorii žádný výrobek, zkuste se podívat také na kategorie SodaStream láhve a SodaStream přístroje.

Philips AquaShield ADD4901WH Sodovkovač, bílý

Můžete mít za 3 dny v pondělí 17. 6.

Philips AquaShield výrobník sody Viva (s CO2 bomb.) bílá

Můžete mít za 3 dny v pondělí 17. 6.
Banner
Domácí sodovka - výrobníky sody - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Domácí sodovka - výrobníky sody ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Domácí sodovka - výrobníky sody lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Sodastream Lahev Fuse 3x1l, 3 ks
5 / 2x
lépe se drží než ty staré, jsou užší, ale delší, což je komplikace pro starší sodovkovače - kutil si poradí :D
Recenze produktu: Sodastream Crystal Black/Metal výrobník vody soda
5 / 3x
Dlouho jsem odolával tlaku reklamy, ale když jsem se nechal přesvědčit k nákupu, nelitoval jsem. Aniž bych chtěl kritizovat, doporučil bych i variantu s větší lahví (alespoň 1 litr). Řeším tak, že jsem přikoupil další karafu tak, aby v lednici byla alespoň jedna úplně plná. Jako zásadní nedostatek vidím to, že nebyl přiložen český návod.
Recenze produktu: Sodastream Jet Black Cocktail Pack
5 / 4x
nevýhoda : návod nie je uvedená doba jedného stlačenia.
Recenze produktu: Sodastream Lahev Jet Cocktail 2 x 1 l
5 / 1x
Odporúčam
Recenze produktu: Sodastream Art Black výrobník
5 / 5x
Jedna láhev a babička
Recenze produktu: Sodastream Příchuť Ledový čaj broskev 500ml 1 x 500 ml
5 / 1x
Výborný ????????
Recenze produktu: Sodastream Skleněná lahev Penguin/Crystal 0.7 l
5 / 2x
Sklenena-dobra
Recenze produktu: Sodastream Lahev TriPack orange/red/blue 3 ks
5 / 18x
V domácnosti mi díky barvám tyhle lahve nejvíc vyhovují, protože každý si hned pozná tu svoji. Lahve dobře těsní a jsou velmi odolné.
Recenze produktu: Sodastream Čistící tablety pro láhve 10 ks
5 / 3x
Velka spokojnost! Objednam znova.
Recenze produktu: Sodastream Lahev SOURCE/PLAY 3Pack bílá 3 x 1 l
5 / 3x
Ok

Produkty z kategorie Domácí sodovka jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Domácí sodovka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Domácí sodovka najdete mezi prvními.