Sodastream Spirit MegaPack Love Raspberry

Limitovaná edice sady populárního výrobníku Spirit v bílé barvě spolu s lahví …

Zobrazit více

Limitovaná edice sady populárního výrobníku Spirit v bílé barvě spolu s lahví a bombičkou CO2. Navíc se dvěma lahvemi s tematikou malin a malinové příchutě.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Spokojenost se složením
100%
Skvěle chutná
100%
Výhodné balení
100%

Limitovaná edice sady populárního výrobníku JET v bílé barvě, dvou lahví s tematikou malin a malinové příchutě. V sadě najdete kromě dvou lahví z edice malin také bombičku CO2 a další lahev JET, která je součástí standardního balení výrobníku. V sadě tedy celkem obdržíte 3 lahve. Malinová příchuť vám postačí na výrobu až 12 velkých lahví hotového nápoje

Vlastnosti:

 • Nejpopulárnější výrobník domácí perlivé vody v bílé barvě
 • Láhev stačí vložit a zacvaknout
 • Kompletní příslušenství k okamžité výrobě včetně malinové příchutě
 • Přibalená bombička vystačí až na 80 l perlivé vody
 • Navíc dvě sady lahví s motivem malin

Výrobník Spirit

Sada populárního výrobníku perlivé vody Spirit v elegantníbílé barvě. Příprava je intuitivní a jednoduchá. Kolikrát stlačíte mechanické tlačítko výrobníku, tak jemnou, střední nebo vysokou perlivost vody dosáhnete. Zasyčení ventilu vás upozorní, že je nápoj připraven.

Také vložení a vyjmutí lahve je snadné. Lahev stačí jednoduše do výrobníku vložit a zacvaknout – a je hotovo. K výrobě kvalitního a chutného perlivého nápoje dokonale postačí voda z vašeho kohoutku. Milovníci ochucených nápojů navíc rychle zjistí, že naše příchutě, které stačí v malém množství přilít do hotové perlivé vody, jsou skvělou alternativou k ochuceným nápojům běžně prodávaným v PET lahvích a často velmi dlouho skladovaných v obchodech. Cesta se Sodastream naopak pokaždé vede ke zcela čerstvému nápoji. A bez dřiny s taháním balíků petek.

Jedna jediná bombička stačí až na 80 l perlivé vody! Výměna probíhá obratem, z ruky do ruky, na více než 3 000 místech. Stačí vyšroubovat, vyměnit, zašroubovat – a perlíte dál!

Lahve FUSE malina

Součástí této sady jsou také další dvě lahve. Jedná se o lahve typu FUSE s motivy populárních malin. Každá lahev má objem 1 l a víčko i spodní díl jsou v bílé barvě. Lahve nejsou určeny pro mytí v myčce a vodě přesahující 50 °C.

Nejpopulárnější příchuť

Sadu uzavírá originální příchuť SodaStream. Jedná se o nejpopulárnější příchuť ze sortimentu SodaStream příchutí. Z jednoho balení příchuti připravíte až 12 velkých SodaStream lahví hotového nápoje. Poměr ředění je 1:20. Pomůže vám k tomu víčko, které slouží jako odměrka.

Jak nápoj připravit?

Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Lahev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Obsah balení:

 • 1× výrobník perlivé vody Spirit v bílé barvě
 • 1× bombička s CO2 s potravinářským plynem
 • 1× lahev FUSE 1 l
 • 1× navíc sada 2 lahví FUSE Maliny
 • 1× navíc příchuť SodaStream Malina 500 ml

Složení

Příchuť malina: cukr, voda, kyselina (citronová), aroma, koncentrát malinové šťávy (2,07 %), barvivo (koncentrát bezinky), sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K), regulátor kyselosti (citronany sodné), konzervant (sorban draselný).

Zkuste také ostatní produkty značky Sodastream, které uvidíte v kategoriích Domácí sodovka, Potraviny, nápoje a Nápoje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie SodaStream přístroje.

EAN7290116741345
ZnačkaSodastream
Příchuť  Malina
Barva  Bílá
Alergeny  Bez mléka  Bez vajec
Země původu  Izrael
Forma  Sirup  Pomůcka
Originální názevSpirit MegaPack Love Raspberry SODASTREA
Ke staženíPříbalová informace
Dodavatel na trhFAST ČR, a.s.